Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Rezygnacja i odejście Inkwizytora  (Read 4207 times)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« on: May 17, 2010, 09:44:48 AM »

„Przychodzi taki czas w życiu mężczyzny, gdy trzeba albo srać, albo oswobodzić wychodek”
Ten cytat towarzyszy mi w życiu już od wielu lat (dla niezorientowanych to oczywiście z Sapkowskiego). Nie da się ukryć jak głębokie są to słowa.
Nadszedł więc czas w moim życiu, aby po prawie dwóch latach zabawy zakończyć swoją przygodę z Warhammer Online: Age of Reckoning.
Ponieważ taką decyzję już kiedyś podjąłem i wytrzymałem w swoim postanowieniu aż dwa tygodnia, tym razem pora na bardziej drastyczne działania. Aby nie kusiło mnie wrócić do tego jakby nie było nałogu, postanowiłem skasować postacie i zlikwidować konto. Jednym słowem moja decyzja jest definitywna i nieodwracalna.
Decyzja zapadła dość nieoczekiwanie, ale tak jest lepiej – gdybym się nad tym dłużej zastanawiał pewnie zacząłbym się wahać.
Żałuję tylko że zostawiam Was w takim momencie. Twierdza zaczyna odradzać się niczym Feniks z popiołów i mam nadzieje, że ponownie stanie się liczącą siłą na serwerze. Życzę Wam tego z całego serca.
Stanowisko Gma przekazuję Gorączce – nie dlatego, że to mój brat, ale dlatego, że jest obecnie najaktywniejszym z oficerów. Robię to bez konsultacji z nim (boję się, że przekonałby mnie do pozostania w grze), więc nie wiem czy chce i ma czas zająć się liderowaniem. Jeśli nie, pozostawiam mu decyzję o wyborze nowego GMa.

Piszę te słowa jeszcze przed skasowaniem postaci (jak na złość net mi nie działa ;) ), więc najtrudniejsze przede mną. W końcu poświęciłem długie godziny na zabawę i rozwijanie moich wszystkich postaci (przypomnę tylko – cztery 40stki  + kilka postaci na niższych levelach ;) Trochę czasu mi to wszystko zajęło i skasowanie tego wszystkiego w cholerę będzie na pewno trudne. Ale musze pamiętać, że to przecież tylko piksele, nic więcej, a to co z tej gry powinno się wyciągać, to nie rozwinięta wysoko rankowa i wyekwipowana postać, lecz właśnie zabawa, miłe towarzystwo i mrowie zabitych destraków ;)

Z Twierdzą nie żegnam się definitywne. Będę wpadał co jakiś czas na forum, a kto wie, może kiedyś spotkamy się w jakimś innym MMO (choćby oczekiwane przeze mnie Star Wars ;) ).

Pozdrawiam więc i życzę sukcesów.

Do zobaczenia.
Krzysiek.
Gurling
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 41


« Reply #1 on: May 17, 2010, 10:41:52 AM »

"wiesiu" jesteś i tyle.  najpierw mnie namawiasz na przejście do Twierdzy, a jak już prawie sie zdecydowalem to uciekasz. :-[
no ale nic,
dzięki za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia w innych mmo :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: May 17, 2010, 11:14:31 AM »

A żebys wiedział, że na drugie mam Wiesław ;)
Spopielacz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #3 on: May 17, 2010, 01:20:14 PM »

kurcze dziwne, ja odszedłem od WAra jak mój chosen dobił do 80rr, ale po 3 miechach wrócilem zobaczyc co się dzieje. Ta gra jak inne mmo to nie nałóg, to wycieczka, po prostu kupiłeś bilet i widziałeś troche swiata (co z tego że komputerowego). Jednak nie trzeba skreślać od razu wszystkiego, można sobie przerwę zrobić i wracać co jakiś czas.
Dziwi mnie tylko dlaczego GL tak szybko odchodzą, moze to zmęczenie gildią, nieudane transfery, osiągnięcia rvr? Ja rozumiem że juz od tygodnia ktoś pisze że ch*& z tą gra i dlatego kończy.
Coż każdemu coś może w życiu wypaść i skończy grać.
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #4 on: May 17, 2010, 05:13:33 PM »

Szczena mi opadla jak przeczytalem co napisales.... jak juz ja podnioslem i sie dobrze zastanowilem to stwierdzam ze zwariowales ;D a tak na serio to nie wiem dlaczego tak chciales "zerwac" z ta gra przeciez nie jest taka zla :P A pozatym to jest styl zycia a nie piksele  ;)

PS. Jak zmienisz zdanie to "braderski" cie przyjmie a my Cie wylewelujemy do normalnego levela  ;)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: June 03, 2010, 05:46:51 PM »

Ok za dużo tłumaczyć się nie będę. Wiecie jak jest ;)

W każdym bądź razie Inkwizytor wrócił do gry   :o
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #6 on: June 03, 2010, 10:40:38 PM »

;) niiiice
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #7 on: June 04, 2010, 08:37:23 AM »

"You can log out, but you can never quit" :>

I tylko postaci żal.

Gurling
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 41


« Reply #8 on: June 04, 2010, 08:50:20 AM »

będziesz liderował z T1, czy piszesz csr?  ;D
"ja wiedziałem, że tak będzie, aha, aha. Ja wiedziałem że tak będzie".
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #9 on: June 04, 2010, 09:06:58 AM »

Odzyskanie postaci trwało jakieś 10min. Po napisaniu csra dostałem maila z wiadomością:

Dear Customer,

We have investigated your appeal, and we have restored all your characters.
You will have to rename one of the characters when you first login with them.

For any further queries don't hesitate to contact us via the in game Ticket system.

Kind Regards,

WAR European Customer Support Team

Chary odzyskałem ze wszystkim co mieli w momencie skasowania.

Tylko ktoś mi nicka Twardowskiego zajumał, więc teraz mój BWk nazywa się Roch Kowalski ;)

Liderem nadal pozostaje Goraczka - jeszcze z nim nie rozmawiałem, ale on i tak jest bardziej aktywny więc nie widzę powodów żeby coś zmieniać.


Temat jako nieaktualny zamykam ;)
Pages: [1]
  Print