Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Problem z subskrypcją - przerwa  (Read 3255 times)
Hersing
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« on: June 08, 2010, 01:45:06 PM »

    Niestety przez problem wynikający z braku możliwości przedłużenia subskrypcji (nie mogę doładować jej kartą kredytową, z nieznanych mi powodów jest nieakceptowana  :-\) jestem zmuszony do zrobienia sobie przerwy w grze... Mam nadzieję, że uporam się z tym problemem niedługo.
    Przy okazji jeżeli ktoś wie gdzie w warszawie mogę kupić pre-paida, to byłbym bardzo wdzięczny.
    Do zobaczenia,  :'(
Hersing
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: June 08, 2010, 02:08:01 PM »

W Gdańsku tez mamy problem z pre-paidami. empiki, mediamarkt, saturn - juz od jakiegoś czasu tam ich nie widziałem.

Ostatnim bastionem jeszcze niedawno był ElectroWorld - ale ostatnio kupowałem tam jakieś 3miechy temu.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #2 on: June 08, 2010, 02:52:51 PM »

A Allegro .. kody w 10 min ? :) Paypal ?
Hersing
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #3 on: June 08, 2010, 03:27:29 PM »

Niestety ale nie bawię się w kupowanie po necie... Penie jednak będę musiał zacząć. A problem nie jest w braku pre-paidów, tylko w niemożności zapłacenia kartą kredytową za sub-a...  :-\
mhoira
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #4 on: June 08, 2010, 05:05:04 PM »

To chyba GOA ma problem z płaceniem kartą. Ostatnio udało mi się wykupić subskrypcję ale z kolei nie mogłem anulować automatycznego przedłużania suba - wyrzucało jakiś błąd w karcie. Mam nadzieje, że uda im się naprawić wszystko, bo nie chce płacić do usr... śmierci za WARa.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: June 08, 2010, 05:48:05 PM »

Ale jeszcze kilka miechów mozesz? ;)

Ostatnio był problem z wielokrotnym pobraniem kasy z kont klientów - dzięki temu dzisiaj niektórzy moga biegac na gryfach ;)
Hersing
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #6 on: June 09, 2010, 01:29:39 AM »

Ale problem z nieakceptowaniem karty chyba nie jest popularny?  ??? I to mnie martwi. Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.  :( W sumie to jak nie uda mi się doładować w ciągu kilku dni, to ta przerwa będzie trwała 2 miesiące. Bo mam jeszcze tylko miesiąc wolnego, a potem wyjeżdżam za granicę na kolejny. Więc nie chcę doładowywać w połowie tego wolnego bo bym sobie pograł na miesięcznej subskrypcji np 2 tygodnie...  :-\
Pages: [1]
  Print