Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: A day of reckoning  (Read 5106 times)
Avdima
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« on: July 11, 2010, 05:33:24 PM »

Na wstępie chciałbym podziękować Mythicowi (Electronic Arts?) za dwa tygodnie darmowej gry. Szczerze i serdecznie dziękuję za uratowaniem mojego portfela przed wydatkiem na kartę prepaid.

Przepraszam za marnowanie waszego czasu moją rekrutacją, sam jednak nie przypuszczałem, że aż tak bardzo ta gra mnie od siebie odrzuci. Naprawdę, chciałem się przekonać, że WAR jest wart zainwestowania w niego czasu, jednak dziś zupełnie pogrzebał moje nadzieje.
Po półrocznej przerwie gra wydaje się być jeszcze w gorszym stanie, niż była. Błędy muszą przechodzić teraz renesans, gra pomimo wielu nowinek i ciekawych rozwiązań zdaje się atakować ze zdwojoną swoimi niedoróbkami i po prostu jest katorgą, jeżeli trzeba ja skonfigurować po tak długim okresie nieobecności.
Zupełnie nie chodzi mi o niestabilność serwerów, nie o ilość graczy, nawet o to, że lwia część w tierze 4 jest już tak wyżyłowana, że zdaję się być zupełnie niepotrzebny na polu walki. Błędy, błędy i jeszcze raz błędy, nie mam do tego sił, nie po to gram w grę (i jeszcze płacę miesięczny abonament), żeby się najzwyczajniej w świecie denerwować.

Jeszcze raz przepraszam za tak szybkie odejście.

Warhammerze Online, a day of reckoning has come, nigdy więcej nie będziesz mnie nękał.

EDIT:
Gra się chyba na mnie obraziła, bo nie mogę się zalogować. Kiedy tylko będę mógł, to wejdę do gry i kopnę się z gildii, chyba, że ktoś to zrobi przede mną.
Postaci nie będę kasował, bo może się przydać mojemu bratu, który pewnie się w niedługim czasie postara o przyjęcie do gildii.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: July 11, 2010, 07:24:44 PM »

A jakieś konkrety?

Bo wiesz, "jakieś błędy" to mało konkretny argument.

Gra faktycznie może odsatraszać w chwili obecnej, bo po przenosinach cuda dzieją się z lagami, crashami itp. Mam jednak nadzieje, że po okresie darmowym sytuacja wróci przynajmniej do stany sprzed przenosin.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #2 on: July 11, 2010, 07:53:22 PM »

bardzo dobrze, im mniej graczy 'darmowych' tym mniejsze lagi :)
Avdima
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #3 on: July 11, 2010, 10:19:52 PM »

Wyczuwam negatywne nastawienie wobec mojej osoby, mam nadzieję, że nie przez obrażanie gry w którą gracie (czego nie zrobiłem). Nie lubcie mnie za co chcecie, ale niech to będzie miało sens.

Nie chciałem robić listy błędów WARa, bo to mija się z celem.
Podam może dwa, które przelały jak dla mnie szalę goryczy, kiedy włączyłem grę i zamiast bawić się, musiałem ustawiać ją do pionu (z marnym skutkiem):
- animacja Ether Dance jest nieobecna w grze, czyli co tu dużo mówić, gorzej niż było, kiedy wszystkie kombosy glitchowały, ale było je widać. Czasami naprawdę zastanawia mnie, czy Mythic testuje własną grę, bo takich rzeczy jest masa, nie poprawionych czasem od bety (w której uczestniczyłem).
- profile, ciągle je importowałem, zapisywałem, poprawiałem, a one usilnie mi się psuły. Nie zapamiętywały klawiszologii, przez co musiałem na każdej postaci wszystko ustawiać od nowa (co jest upierdliwe, bo sporo pozmieniałem w skrótach actionbara). To samo tyczy się layoutu interfejsu.
Nie wiem skąd to się wzięło, ustawiałem kiedyś wszystko przez robienie nowego profilu i importowałem ustawienia z maina i działało dobrze.

Takie rzeczy wpieniały mnie, jako osobę opłacającą grę i będą wpieniały nadal, jeżeli albo nic się z nimi nie robi, nawet nie szuka rozwiązań tymczasowych, albo wręcz "dodaje" nowe. Zwyczajnie mam już dosyć bycia dojną krową Mythica, która nie otrzymuje poprawy w produkcie, za który płaci.

Nie do końca rozumiem problem z lagiem o którym wszyscy wspominają. Kiedy grałem świeżym inżynierem w tierze pierwszym i dobiłem do 12 poziomu, to nie miałem jakiś większych lagów, wręcz wydawało mi się, że było ich mniej, niż kiedy grałem przed pół roku, nawet w mieście nie zacinało tak strasznie, jak dawniej.

thoern, czy coś to zmienia, czy opłaciłem ten czas, czy dostałem go za darmo?
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #4 on: July 11, 2010, 10:56:38 PM »

nie przeciw tobie osobiscie tylko hordzie graczy ktorzy wpadli w odwiedziny i przeciazaja serwer  :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: July 12, 2010, 10:17:53 AM »

Osobiście nikt do Ciebie nic nie ma. Nie rozumiem skąd taki wniosek?

Ja zapytałem o konkrety (bo ciekawi mnie z czym masz taki problem, że aż psuje Ci zabawę z gry?), a Thoern w troche ironiczny sposób wyraził opinię chyba wszystkich "stałych" graczy nt. darmowego okresu gry ;)

Co do twoich konkretów:
o animacji sie nie wypowiadam. Nie wnikam aż tak bardzo w szczegóły - nie interesuje mnie czy mój avatar robi fikołka i z półobrotu kopie przeciwnika w miejsce nad lewym uchem, czy po prostu dzieli go pałaszem przez głowe. Ważne że nie stoi prosto jak struna - i to mi styka.
Byc może Tobie to przeszkadza (nie odbieram Ci takiego prawa) - dla mnie to nie jest duzy problem.

A co do profilów - od dłuższego czasu importuje sobie ustawienia i nie mam z tym najmniejszych problemów. Nie znam sie na kwestiach informatycznych, więc nie bedę sie wymądrzał, ale jesli tylko Ty masz ten problem, to może... No ale jak pisałem nie bedę sie wymądrzał ;)
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #6 on: August 04, 2010, 08:22:31 AM »

Moim zdaniem te darmowe dwa tygodnie byly po to zeby przetestowac gre na nowych serverach. Jak to mowia "nie patrzy sie w zeby darowanemu koniowi".
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #7 on: August 05, 2010, 10:52:47 AM »

Ja za to wlazłem korzystając z darmowej gry aby odświerzyć sobie pamięć, przypomnieć miłe wspomnienia z wybijania czego się da i pozytywnie się zaskoczyłem, właśnie pod względem błędów. W porównaniu do zeszłego roku, gdy ostatnio grywałem, błędy zniknęły, przynajmniej większość z nich, gra jest dużo stabilniejsza, teraz w końcu mogłem na full ustawieniach zasuwać po Altfordzie oraz w bitwach bez jednego dogrania czy zacięcia. Szkoda tylko, że gra jest wciąż tak nudna i już niestety mało atrakcyjna. Wrócić, nie wrócę, ale zdecydowanie czekam na wersję wh40k dm.
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #8 on: August 12, 2010, 06:14:40 PM »

Jak teraz wyglada mlotek? Widzialem ostatnio prepaidy po 25 pln i kusi ;)
Pytanie brzmi: czy cos sie zmienilo, wczesniej narzekalem na lagi ale po czesci byla to wina pc, teraz mam lepszy sprzet wiec zastanawiam sie czy dac warkowi kolejna szanse :D. Jak wyglada populacja na Azgalu? jest z kim grac?  i ostatnie pytanie: jak wyglada balans?
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #9 on: August 12, 2010, 06:56:25 PM »

w t4 ludzi jest pelno, na keepach liczniki dochodza do 200. Balans obecnie jest idealny czyli przewaga destrakiego pugu, wiec jest kogo zabijac  ;D
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #10 on: August 12, 2010, 07:15:01 PM »

a da sie trzasnac jakis przyspieszony leveling? to bedzie moje 5 podejscie i najdalej konczylem we wczesnym t3 a i teraz chcialbym zaczac inna klasa ale znowu levelowanie od zera bleeee ;D
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #11 on: August 24, 2010, 12:06:48 PM »



no i jest pierwszy problem, to w zwiazku z przeniesieniem serwerow? mam nadzieje ze wystarczy pobrac jakis fix czy trzeba ciagnac calego klienta od nowa?
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #12 on: August 24, 2010, 06:09:38 PM »

Wszystko od nowa! Specjalnie dla Ciebie :D
Pages: [1]
  Print