Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Sposoby pozyskania konta VIP  (Read 8698 times)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #15 on: January 24, 2014, 01:38:12 PM »

Spróbuje podać kolejność czynności, które wg. mnie zadziałają jednak nie jestem pewien czy te elementy wystarczą. Niestety pomiędzy tymi czynnościami wykonałem kilka innych (jak np. zakup karty prepaid i dodanie jej do konta w paypalu) i nie wiem, czy któraś z nich nie była przypadkiem kluczowa.
Po pierwsze:
1. Wydaje mi się, że BARDZO ważna jest podana kolejność klikania na opcje, na swoim koncie u turbinek przy próbie ustalenia subskrypcji płaconej poprzez paypala.
2. Ponieważ opłata miesięczna to SUBSKRYBCJA, zatem jest to STAŁA opłata miesięczna, na którą wyrażamy zgodę podpisując mini umowę zapisana na naszym koncie na paypalu (oznacza to, że wyrażamy zgodę na pobieranie co miesiąc odpowiedniej kwoty z konta na paypalu).
Umowę tę znajdziemy klikając:
Profil -> Więcej opcji -> Moje pieniądze -> Moje wstępnie zatwierdzone płatności -> Zaktualizuj -> i tu mamy tabelkę, pokazującą zatwierdzone, aktywne lub nieaktywne, okresowe i nie tylko płatności  na rzecz różnych firm (ja mam tutaj zatwierdzoną umowę na mikropłatności z Codemasters, która pozwala mi kupować w LOTRO Store płacąc przez paypala i aktywną płatność subskrypcji przez TurbinePayPal).
Jak zakupić subskrypcje LOTRO płacąc paypalem:
1.   mam ZWERYFIKOWANE konto paypala z dodanym kontem bankowym.
2.   Mam podany na paypalu aktualny adres mailowy.
3.   Mam na koncie środki na opłacenie subskrypcji.
4.   Logujemy się na swoje konto na myaccount.turbine.com
5.   Na pierwszej stronie nad Game Version History mamy duży obrazek z napisem … teraz dokładnie nie pamiętam ale chyba … change status czy become VIP … klikamy na niego.
6.   Pojawia się strona z Price Plan Choice -> Subscription Plan -> zaznaczamy Monthly - $14.99 (lub co innego ;D ) -> Submit
7.   Z tego co pamiętam przechodzimy do strony -> Payment Method -> wybieramy zakładkę PayPal Preapproval -> zaznaczamy „ptaszek” przy Update PayPal payment method on file -> Submit.
8.   Pojawia się strona logowania do paypala (Twoje zamówienie — podsumowanie – TurbinePayPal … zapłać z mojego konta PayPal - Zaloguj się do swojego konta, aby zapłacić) -> logujemy się.
9.   Z tego co pamiętam musimy jeszcze potwierdzić swój wybór klikając -> Submit, jest tam tekst że zgadzamy się na taka formę płatności subskrypcji.
10.   Po kliknięciu wracamy na główna stronę konta turbinowego i u góry powinniśmy mieć zielonymi literkami informację o opłaconej subskrypcji a status konta zamieniony na VIP + informacje o planie subskrypcji.
Jeśli przeszliśmy krok po kroku ten proces bez przeszkód (tzn. nie podało nam np. informacji że wymagana jest karta kredytowa przypisana do konta paypal) a nie mamy VIPa sprawdzamy co jest podane w tabelce na paypalu, o której wcześniej pisałem. Powinien być tam aktywny status umowy z Turbine Inc. Informacja o takiej umowie jest również wysłana na wasz adres mailowy wpisany w paypalu. Ja próbowałem chyba z 5 razy i dopiero za ostatnim ustawiło mi aktywny status, wcześniejsze próby była automatycznie anulowane prze Turbine. Najśmieszniejsze, że subskrybcja na paypalu była aktywna tylko przez chwilę. Teraz w tabelce mam wszędzie „Nieaktywne” mimo że udało mi się zautoryzować transakcję z Turbine Inc. co widać w -> Ostatnie działanie na koncie – na głównej stronie paypala. Radzę próbować kilka razy, może z którymś razem przejdzie.

Jeśli ta instrukcja nie działa to ja jeszcze:
1.   Zakupiłem kartę kredytową prepaid, przypisałem ją do swojego konta bankowego i aktywowałem w serwisie.
2.   Dodałem tę kartę do konta w paypalu przez Profil -> Dodaj lub usuń kartę (nawet ją w paypalu potwierdziłem)
U mnie to wszystko poskutkowało, mam nadzieję, że i Wam te informacje pomogą.
Vallathorn
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 195



« Reply #16 on: January 24, 2014, 10:43:29 PM »

Timecard na 60 dni pojawił się na allegro.

http://allegro.pl/lotro-60-dni-prepaid-lord-of-the-rings-online-24h-i3914374356.html
Ragsti
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #17 on: January 24, 2014, 11:22:37 PM »

Widzę, że to od keye, oni to że tak powiem dobra firma, myślę, że można im zaufać, bardziej jednak zastanawia mnie to czy te prepaidy działają, ale skoro mają ich 500 sztuk, dystrybutorem jest turbine (pewnie od nich mają) to pewnie wszystko ok.

Mógłby ktoś napisać czy kupił i działa ?
Pages: 1 [2]
  Print