Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Voice chat  (Read 2202 times)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« on: July 31, 2013, 11:36:01 AM »

Hejka,

Mam nadzieję, że miał już ktoś taki problem z szczęśliwym zakończeniem.

Mam problem z Voice chatem w Lotro.
Jest włączony, sprzęt wybrany. Jak ktoś mówi to ja słyszę. Nie działa natomiast w drugą stronę. I nie chodzi o to, że mnie nie słychać, słabo tylko naciskając Z nic się nie dzieje. Po wciśnięciu Z wskaźnik przy ikonie postaci powinien się zmienić na czerwono. Wcześniej tak było, od jakiegoś czasu nic się nie dzieje. Zmieniałem przypisany klawisz, resetowałem ustawienia audio i nic.
Sprzęt jest ok, na TSie mik działa więc to coś w Lotro...

Jakieś sugestie? Reinstalować klienta mi się nie chce :P
viferia
Gość
« Reply #1 on: July 31, 2013, 11:59:32 AM »

A test mikrofonu robiles? tam jest w opcjach audio?
(poza tym pamietasz ze na czerwono zaswieci sie tylko w fellow, bez tego nie daje zadnej reakcji)

Ja mam problem nieco inny. Mimo ustawienia wszystkiego na max i poprawnego testu nie slychac mnie u innych w lotro, mimo że sie świecę (albo czasem slychac ale podobno bardzo cicho)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #2 on: July 31, 2013, 12:08:08 PM »

Test robiłem, ale też nic się nie działo :) (chyba :P). Sprawdzę jeszcze dzisiaj.
Do tej pory nie używałem, ale na etten przydaje się bo często z obcymi ludzmi się biega.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #3 on: August 04, 2013, 07:52:59 PM »

ja się podłączam pod temat...

Mam tak samo, zresztą sam Engril potwierdzi bo wiele razy coś "próbowałem" do niego na VC mówić. U mnie "podobno" mnie słychać ale bardzo cicho i ze strasznym echem. Próbowałem kombinować z suwakami głośniej/ciszej/coś tam innego - niewiele dało...
Pages: [1]
  Print