Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Wartosc konta z lifetime  (Read 2357 times)
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« on: October 28, 2013, 11:24:13 AM »

Jaka Waszym zdaniem jest wartosc konta lotro z lifetime ? Kilka postaci ok 70lvl, troche golda, kilka tysiecy TP ?

Dzieki za sugestie
Ps. nie ja chce sprzedac tylko moj sasiad :)
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #1 on: October 28, 2013, 11:35:35 AM »

Obstawiam że nic, rok temu jeden z Twierdzowiczów próbował sprzedać konto i nic z tego nie wyszło (brak chętnych).
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #2 on: October 28, 2013, 12:16:45 PM »

Po pierwsze - NIE można sprzedawać kont. Więc jakieś oficjalne aukcje, allegro itp. odpadają. Jedynie zostaje ci sprzedaż "wśród znajomych"

Po drugie - jak Ama pisał, jeden chciał, nawet ja sam byłem zainteresowany, ale akurat słabo stałem z groszem wiec podziękowałem. A w tej chwili nie jest mi to potrzebne (chyba nie... ;) ) Bardziej chciałbym Swoje konto zupgrejdować niż kupić drugie.

PS. Ciężko wycenić ale od 150-250zł, może jak trafisz maniaka to trochę więcej ale  bardzo ciężko będzie.
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #3 on: October 28, 2013, 02:12:39 PM »

Pojawiaja się czasem na allegro konta od vipowskich po life'y - od 100 do 400 zł wydziałem; Ale ciężko sprzedać; Raczej po forach i znajomych się sprzedają - chociaż znalazłem stronkę playerauctions.com - ceny w dolarach jak u nas w PLN (nie wiem na ile rzetelna) ale wartość bym obstawiał w cenach podanych przez Milo;
Pages: [1]
  Print