Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Quests of Isendale deed  (Read 2663 times)
Thilinde
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 132



« on: December 29, 2013, 12:53:08 PM »

Nie wiem, czy ktoś miał podobny problem. Ogólnie w necie przewija się motyw problematycznego deeda questowego z Isendale, tylko w większości przypadków nie wiadomo, co z tym zostało ostatecznie zrobione.

Jako człek (hobbit) uzupełniający brakujące deedy dotarło mi się w końcu do Dunlandu. Brakuje jedynie Isendale. Tu pojawia się problem - znikąd questów. Licznik stanął na 13/30 i tyle w temacie. Poszłam dalej - zajrzałam do spisu questów w Isendale i porównałam do tego, co mam w quest logu jako zrobione. I tu pojawił się mały zonk. Dawno się levelowało, ale rękę bym sobie uciąć dała po opisach questów w necie, że robiłam te, których w quest logu nie mam. Czyli wniosek prosty - nie zaliczyły się do deeda.

Czy ktoś miał podobny problem? Co należy z tym zrobić - napisać ticketa czy przez stronę? I właściwie jak realnie mogą mi pomóc? Trochę przykro by było mieć dwa deedy niezaliczone z powodu jakiegoś głupiego buga.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #1 on: December 29, 2013, 01:07:21 PM »

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?527385-Isendale-Quests-Broken-quest-chain&highlight=isendale
Sprawdź czy to nie to.
Thilinde
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 132



« Reply #2 on: December 29, 2013, 01:35:17 PM »

Widziałam ten temat i obawiam się, że to nie to :( Nie chodzi tylko o to, że nie mogę wziąć questów. Chodzi też o to, że nie mam w quest logu questów, które na 100% robiłam (na przykład z niszczeniem skrzynek Dunlendingom). Czyli nie mogę ich wziąć, bo już je robiłam, ale do deeda nie wskoczyły.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #3 on: December 29, 2013, 03:41:29 PM »

Ja na RK "wykańczałem" deedy questowe ostatnio, nie pamiętam dokładnie ale właśnie w którejś subkraince Dunlandu też miałem ten problem...

Otwórz sobie Quest loga ingame, zaznacz "ptaszkiem" comleted quests i porównaj je z listą q z Isendale http://lotro-wiki.com/index.php/Isendale - może zająć trochę ale na 100% dojdziesz gdzie, coś pominęłaś.
W każdy Q na wiki można kliknąć i obejrzeć, kto go daje i gdzie, oraz czy jest w chainie.

Mam nadzieje że to pomoże :)
Thilinde
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 132



« Reply #4 on: December 29, 2013, 04:05:19 PM »

Milo, tak właśnie zrobiłam :) Nawet przeczytałam opisy niektórych questów, których nie miałam zrobionych w quest logu i to mnie właśnie zaalarmowało - że nie mam jako completed questów, które wiem, że robiłam. Mimo że było to ponad rok temu - mam pamięć do głupot takich jak nazwy questów.
No nic, będę jeszcze czytać wszystkie questy, bo do deeda jest 30, a dostępnych w Isendale ponoć 36, więc może obejdzie się bez tych, których ewidentnie w quest logu brakuje mimo ich zrobienia.
Pages: [1]
  Print