Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Alliance  (Read 12621 times)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #30 on: July 18, 2011, 08:02:21 AM »


poza tym jak was nie bylo w tym Wb to po huj sie wypowiadacie

To po kiego piszesz o tym na forum skoro mamy się nie wypowiadać? Pomarudź na mumble to może Ci przejdzie.

zreszta ostatnio eldricht i napadzior byli online jak prowadzilem rozmowe z Canibulosem odnosnie sytuacji i usmialem sie kiedy napisal ze powinienem go przeprosic :D no tutaj to koles przesadzil -


Podsumujmy. Cani nie zaprosił Was do wb bo miał inną wizję niż Wy, za co Ty przytaknąłeś Nauzzowi, że Cani jest retardem i nazwałeś go dzieciakiem. Zgadza się?
Więc tak, powinieneś go przeprosić. I obiecać że się to już więcej nie powtórzy.

A jeśli brakuje Ci zapisów w ustaleniach dotyczących alliancowego wb to Ci wyjaśnię cytując Sina (chyba prościej się już nie da):

Czyli bezwzglednie sluchamy sie lidera i wykonujemy jego polecenia - jak w wojsku. Jezeli komus to nie odpowiada, to prosilbym by nie dolaczac do tej grupy - u

A jeśli to Cię nie przekonuje, bo wcześniej Sin pisze o stalicach, to może to co nieco rozjaśni:


Oczywiscie, oprocz glownego celu, nie widze problemu, by pograc sobie w mieszanych party, jezeli najdzie kogos ochota, oczywiscie z dostosowaniem do zalozen grupy wyznaczonych przez jej lidera.
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #31 on: July 18, 2011, 01:35:12 PM »

.
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #32 on: July 18, 2011, 01:41:47 PM »


Inkwi jezeli bys czytal uwazniej to zadalem proste pytanie po opisaniu zajscia: \
pytanie moje dotyczy jakichkolwiek WB (poza Ickiem) czy to wogole istnieje jezeli my mamy dostepnych kilku dps i 1 healera (i zaden z nas nie ma alta) czy poprostu zostaniemy zlani bo nie jestesmy zbalansowani - tak jakby nie mozna bylo zmixowac party i zrobic balance???

wiec nie rozpisuj sie na temat tego o zaszlo tylko skup sie na pytaniu...i to ze przytaknolem neuzowi to poszlo po zarcie nie sadzilem ze ludzie tak jego zjada poza tym to tylko gra a to ze nie wiesz ze Kid uzywa sie rownolegle do mate / pal / buddy itp itd to juz pozostawie bez komentarza...a co do WB instancji itp itd to jezeli doczytasz chyba ze musze tobie tlumaczyc - na samym dole czata napisalem jemu prosto ja tylko zadalemp proste pytanie - odpowiedzial nie i tyle...a na forum rozpisalem sie na temat gry z nimi jezeli koles odmawia bo jest inbalance to pwoiedz mi kiedy stosuje sie zasady ally WB ? kiedy Cani sobie tego zyczy? kiedy ma dobry humor? kiedy brakuje mu hilerow to wola nas? czyli co robimy 2gie skrzypce? naprawde bez zadnego flame w kierunku Ellite - Cani robi wszystko pod siebie...jego sprawa...ja gram z osobami ktore sa online...

...i nie bylismy z nimi w WB wiec przypominanie mi o zasadach w WB raczej jest nie na miejscu bo 1w trzeba w nim byc zeby sie do nich stosowac...

i jak chcesz dalej ciagnac jakies utarczki to daj sobie spokoj bo jak juz napisalem...szkoda mi czasu na szczekanie....
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #33 on: July 18, 2011, 04:47:10 PM »

Masz jakis problem z edytowaniem postów? Tak tylko pytam....


Inkwi jezeli bys czytal uwazniej to zadalem proste pytanie po opisaniu zajscia: \
 

I Ci na nie odpowiedziałem.
a na forum rozpisalem sie na temat gry z nimi jezeli koles odmawia bo jest inbalance to pwoiedz mi kiedy stosuje sie zasady ally WB ? 
Na to tez Ci odpisałem.


Cani robi wszystko pod siebie...jego sprawa...ja gram z osobami ktore sa online...

Chaos w Twoim toku rozumowania coraz bardziej przekracza moje możliwości pojmowania. Przepraszam.

O co Tobie właściwie chodzi?


...i nie bylismy z nimi w WB wiec przypominanie mi o zasadach w WB raczej jest nie na miejscu bo 1w trzeba w nim byc zeby sie do nich stosowac...

Znowu nie kumam? Pomóz mi proszę. To chodzi Ci o zasady ally wb czy nie?

Zresztą wracamy do głownej zasady - o tym co się dzieje z wb decyduje lider. tutaj zadecydował ze Was nie zaprosi. Nadal masz jakieś wątpliwości?
i jak chcesz dalej ciagnac jakies utarczki to daj sobie spokoj bo jak juz napisalem...szkoda mi czasu na szczekanie....

Nie nie chce. Przeboleje jeszcze Twoją odpowiedz pozostawiając ja bez komentarza i już kończę temat.

Piszesz w sposób mało czytelny, dlatego nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania (choć to może moja wina). Zadajesz pytania, a po otrzymaniu odpowiedzi twierdzisz że nie o to Ci chodziło i znowu pytasz o to samo. Ktoś tu bez wątpienia ma problem z komunikacją.

Pozdrawiam.
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #34 on: July 18, 2011, 05:05:10 PM »

Inkwi nie mam problemu z edytowaniem poprostu pisalem w pospiechu :D

okej wyjasnie jeszcze raz krok po kroku o co mi chodzilo i moze w koncu dojdziemy do porozumienia :)

Zasady ally WB:
Glownym celem utworzenia tego projektu to mozliwosc wystawienia pelnego warbandu na stolice i zony z zergujacym destro.
bylismy w praktycznie pustej strefie daleko od locka na stolice z aao dla destro - majac calkiem fajnie zlozone party - o to wlasnie pytam czy zasady ally WB stosuja sie do wszystkich wspolnych wypraw???

Jezeli chodzi o Caniego i robienie pod siebie - to jak napisalem ja gram z ludzmi ktorzy sa online - jezlei mam 3 tanki online to ide z 3 tankami w teren nie czekam na healera i nie nakazuje nikomu przelogowywania sie - wiem ze to nie zawsze jest skuteczne ale ludzie maja fun ze graja mainami...

moze i pisze w sposob malo czytelny dla ciebie moze i innych ale wybacz nie bede pisal kolejnych 10 postow zeby wytlumaczyc a raczej zapytac o rozwianie watpliwosci - bo wgg mnie to ally WB ukladany / balansowany istnieje w kazdych warunkach a nie gdy jest zerg / ic / alt - oni a raczej on (Canibuloso) nie zaprasza ludzi do pt w mix chyba ze szuka healera...teraz jest to troszke jasniejsze??? a pytalem bo nikt nie okresla sie jasno w tej sprawie...

i ja naprawde nie mam nic do tego ze nas nie zaprosil - chcialem tylko jasnosci kiedy stosujemy sie do ally zasad?? juz wiem z Canibuloso zawsze...
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #35 on: July 18, 2011, 06:40:18 PM »

Ale rozpatrywanie tego w kontekście "zasad ally wb" jest wg mnie bezcelowe. Bo tu nie ma zasad tylko luźne ustalenia miedzy oficerami.

Sytuację z Cani widzę tak, że chłopak złożył sobie grupę w gildii, i miał prawo oczekiwać kto, na czym i w jaki sposób będzie w niej grał. Was potraktował (bardziej lub mniej grzecznie/nie grzecznie) jak pug i nie chciał zaprosić do wb. Wg mnie miał do tego całkowite prawo, bo jako lider grupy decyduje o wszystkim.

Nie musisz mi tłumaczyć czym jest bieganie for fun, bez spinek i maksowania party/wb, bo sam wyznaję tę jakże nieskomplikowaną zasadę. Ale nie każdy musi mieć takie samo jak my podejście - dajmy im do tego prawo.

Nie jesteśmy gildią hardcorową i nasz alliance też raczej taki nie jest. Nie spinałbym się więc i nie próbował wszystkiego co się dzieje w koło naszych trzech gildii (Templum licze jak Twierdze ;) ) ubierać w jakieś regulaminy.
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #36 on: July 18, 2011, 06:45:37 PM »

Może umówcie się na spokojnie na mumblu na osobnym kanale i pogadajcie sobie. Wyjaśnicie sprawę i po problemie :)
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #37 on: July 18, 2011, 07:33:14 PM »

Tylko nie to, co ja bede rano przy sniadanku czytal? ;D
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #38 on: July 18, 2011, 08:25:13 PM »

chyba nic :d koniec brazylijskiej telenoweli :P Inkwi nie dawajmy im tej przyjemnosci :D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #39 on: July 18, 2011, 09:52:57 PM »

Nie zamierzam ;)

Napadzior
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #40 on: July 19, 2011, 04:19:39 PM »

Wam chyba chodzi o nabicie posta hehe :D a co mi tam , nie będę odstawał :P

Chill ... Ciiiiiii
Blastaman
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #41 on: July 20, 2011, 08:33:10 PM »

Wam chyba chodzi o nabicie posta hehe :D a co mi tam , nie będę odstawał :P

Chill ... Ciiiiiii
oDdycHamY pAnoWie i PAniE oDdyCHaMy :)
Ja tam osobiście czekam na rowój wypadków - może jakaś bójka w tawernie przy alle? Ja tam z racji swojego pochodzenia kocham takie klimaty - dalej go kuflem! :)
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #42 on: July 20, 2011, 10:49:48 PM »

Jak to szlo z tym pradawnym krasnoludzkim napisem wyrytym na mieczu Zoltana?

Na pochybel skurwy.... :D
Pages: 1 2 [3]
  Print