Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Legacje do Legendary Itemów konkretnych klas  (Read 6085 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: December 07, 2010, 04:32:21 PM »

http://community.codemasters.com/forum/lord-rings-online-general-discussion-424/357630-good-legacies-each-class.html   -  znalazłem kiedyś coś takiego, ale t było wieki temu jeszcze przed Mirkwoodem więc mam pytanko czy to jest nadal aktualne dla RK chyba w miarę aktualne, jak z innymi to nie wiem, może się komuś przyda.   Pzdr4all Filavorin
Aervorn
Banita
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 105


« Reply #1 on: December 07, 2010, 05:14:12 PM »

lorebook.lotro.com/wiki/Legendary_Items_Guide

5 sekund z użyciem Google :). Oficjalna strona, więc najbardziej aktualne.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #2 on: December 08, 2010, 02:23:17 PM »

Hmmm nie jestem pewien czy się dobrze zrozumieliśmy to co ty podałeś to jest chyba lista WSZYSTKICH legacji, a to co ja polecanych przez tamtego gostka dla poszczególnych klas z podziałką na rolę healer, dps, tank i do solowania  :)


P.S. A tak a propos o co chodzi z tym Pool A i Pool B?
Fenrond
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 442



« Reply #3 on: December 08, 2010, 03:52:35 PM »

Ale podane przez niego 'przydatne' legacje są jego subiektywną oceną... Każdy ma swój styl gry i inne legacje uzna za jemu/jej odpowiadające.
A odnośnie poolu A i B... Aervorn podał Ci pewien link, tam masz wszystko dokładnie rozpisane... Nie krępuj się i poczytaj nieco najpierw.
Vagner
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 72



« Reply #4 on: December 08, 2010, 06:30:28 PM »

Trochę się ten poradnik już zdezaktualizował, bo jakieś legacies od tamtego czasu zlikwidowali, jakieś dodali. Nie znam się na RNK, ale z innymi propozycjami Alasha nie do końca się zgadzam, więc ja bym się tym poradnikiem nie sugerował. Najlepiej poczytaj sobie sekcje dla RNK na forum CM i LOTRO US, tam ludzie wręcz wklejają screenshoty swoich buildów - na pewno do jakichś wniosków ci się przyda. No i inspectuj lvl 65 Runekeeperów ;)

A jeśli chodzi o poole - pool A to legacies, które dostajesz na początku, podczas identyfikacji rzeczy, natomiast pool B to legacies, które dostajesz podczas pierwszych trzech reforgów. Oczywiście jest szansa na jakąś legacy pool B podczas identyfikacji i na pool A przy reforge, ale jest ona malutka, podejrzewam że rzędu kilku procent.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #5 on: December 08, 2010, 10:02:31 PM »

jak już napisali lista z 1 linku się trochę zdezaktualizowała niestety

mogę się wypowiadać tylko o capt, chociażby brak na liście jednej z podst. legacji na broń (pressing attack targets)

fora Lotro EU i (szczególnie) US dają na szczęście dosyć aktualne porady nt. danej klasy (choć czasem trzeba trochę pogrzebać bo przyklejone tematy z poradami są miejscami nieaktualne)

do tego podany link Lorebooka pozwala się super rozeznać w LI, naprawdę polecam przeczytać, choć pewnie część zrozumie się dopiero w trakcie używania LI
Aervorn
Banita
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 105


« Reply #6 on: December 09, 2010, 03:53:46 AM »

Wiesz, tak jak już pozostali pisali, nie warto sugerować się takimi poradnikami. Wiadomo, można poczytać opinie innych dla pełniejszego obrazu, ale najlepiej samemu wypracowywać najlepsze dla siebie rozwiązania - to uczy grania daną klasą.
Oczywiście, są legacje z typu "must have", ale nawet te jesteś w stanie sam rozpoznać przeglądając dostępne legacje w linku, który podałem.
Pages: [1]
  Print