Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Loufson - podanie  (Read 8960 times)
LoveBeer
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 54


« on: August 21, 2008, 04:29:46 PM »

1. loufson (tendencyjnie gram rogue - uparlem sie na gnoma, pociagnalem sobie kilka klas do 10 lvla i tak zdecydowalem - szkoda natomiast ze gnom nie moze byc priestem...)
2. 31
3. wszystkie wieksze produkcje oprocz wow ;) ten jakos przechodzil bokiem, musialem do niego 'dojrzec' - teraz bede sobie gral, ale calkiem casualowo - mam nadzieje ze to nie preszkoda. wczesniej lata eq2, sporo pomeczylem vanguarda, gralem w tr w twierdzy (oczywiscie juz nikt nie gra, ale na te chwile zdaje sie ciagle mam tam status lidera ;)), lotro, aoc - ale te 2 tytuly stosunkowo krotko. poza tym grywam w wiekszosc wydawanych pozycji crpg.
4. w tr wielu nas nie bylo, ale klimat byl swietny. mam nadzieje ze uda mi sie znalezc podobny w wowie.
Phara
Gość
« Reply #1 on: August 21, 2008, 04:37:22 PM »

Grasz już w Twierdzy, więc tak naprawdę nie potrzebujesz składać podania :)

Piszesz o gnomie...ale my jesteśmy hordziaki...
LoveBeer
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 54


« Reply #2 on: August 21, 2008, 04:40:10 PM »

ojc. naprawde naprawde nie ma w planach stworzenia oddzialu alianckiego dla np altow ? ;)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #3 on: August 21, 2008, 06:46:12 PM »

jest oddział, ma bank nawet, na Burning Legion. Ale obecnie jest martwy.
LoveBeer
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 54


« Reply #4 on: August 21, 2008, 07:39:23 PM »

w takim razie rozwazam dokupienie bc i zagranie blood elfem - jak sie zdecyduje na taki krok jak rozumiem moge whispernac juz w grze ? ;)
Phara
Gość
« Reply #5 on: August 21, 2008, 09:38:56 PM »

Ależ oczywiście  8)
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #6 on: August 21, 2008, 10:44:39 PM »

LoveBeer o klimat w WoWie nie musisz się martwić. Jest naprawdę wyborowy, a każdy przejaw nieuczciwości, agresji, megalomanii itp... jest tłumiony. Wszyscy są pomocni zarówno, aby podpowiedzieć lub polecić coś ale i też potrafią przerwać swoje aktualne zajęcie aby wesprzeć brata z gildii :)


Polecam UD priest zrobić... to jest klimat! a uwierz, że mamy zapotrzebowanie na priestów i każdy, który wychyli swoja piękną twarzyczkę zostanie obsypany kwiatuszkami i pochwałami ;)


Pozdrawiam

Do zobaczenia w grze! :)
LoveBeer
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 54


« Reply #7 on: August 23, 2008, 12:24:13 PM »

ud - nie chce. mam takie zboczenie ze postac musi mi sie podobac (bez skojarzen oczywiscie ;)) - za dlugo sie ja oglada zeby grac jakas pokraka ;)

anyway - zaczalem jak pisalem grac priestem be o ksywie 'leovo' - wiec taki osobnik bedzie sie probowal kogos z rekkrutujacych lapac :) oczywiscie co do samej gry - jako ze kompletnie nie znam zon etc oraz przez to ze odpuscilem sobie granie nolife, expienie zajmie mi pewno kupe czasu - pozytek wiec na poczatku bedzie ze mnie zaden, ale postaram sie nie przeszkadzac, a i mi bedzie razniej slyszac wasze rozmowy (no i co wazne napewno dowiem sie kilku przydanych rzeczy :))
samozdrowie
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #8 on: August 24, 2008, 11:07:47 PM »

LoveBeer o klimat w WoWie nie musisz się martwić. Jest naprawdę wyborowy, a każdy przejaw nieuczciwości, agresji, megalomanii itp... jest tłumiony. Wszyscy są pomocni zarówno, aby podpowiedzieć lub polecić coś ale i też potrafią przerwać swoje aktualne zajęcie aby wesprzeć brata z gildii :)


Polecam UD priest zrobić... to jest klimat! a uwierz, że mamy zapotrzebowanie na priestów i każdy, który wychyli swoja piękną twarzyczkę zostanie obsypany kwiatuszkami i pochwałami ;)


Pozdrawiam

Do zobaczenia w grze! :)

Jak brak priesta to chętnie pomogę (przejde do Twierdzy), w AoP healerow full wiec wystarczy /w jak coś ;p btw UD roxxxxx
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #9 on: August 24, 2008, 11:43:43 PM »

Wiesz chodzi o to, że kiedy robimy wypad na jakieś hero to trzeba healera randoma... to jest minus! teraz jak wrócę to podkręcę priesta UD i może zajmę się expieniem... ale to wszystko jest do przemyślenia bo matura w tym roku :( ! ale jak będę wyrabiał się z czasem to może podejmę wyzwanie!

Teraz dobrym rozwiązaniem byłoby pomoc z AoP itd... bo na nic innego nie mamy co liczyc!

Były już różne sytuacje z randomami. Pamiętliwa jest dla mnie jedna - kiedy to wypadł ring dla dpsa no i chciałem go.. zneedowałem ale nasz HEALER wygrał - okazało się, że zneedował sobie dla offspec... beznadziejne podejście! :/
samozdrowie
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #10 on: August 24, 2008, 11:50:34 PM »

No dlatego chetnie przejde do Twierdzy, jezeli chodzi o eqip to raczej mi niczego nie brakuje, w AoP nudy choc sporo fajnych ludzi gra, w Twierdzy wyexpilem tego priesta, w LI ubralem ;p dajcie mi tylko kogos z inv.

http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Hellfire&n=Samozdrowie
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #11 on: August 25, 2008, 12:09:43 AM »

Wiesz to już do Yarghula/Levilde/Phary/Zielarza... napisz do Phary PMa najlepiej dostaniesz w ten sposób najszybciej odpowiedź bo aktualnie wylegują się na wakacjach, a wpada ona dosyć często na forum! :)


PS. Nie róbmy już offtopa bo to działdo rekrutacji ;)


Pozdrawiam
Hege
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #12 on: August 25, 2008, 12:13:08 AM »

Samo Twoja akcja dywersyjna obejmowala tylko Warzywka i zakonczyla sie pelnym sukcesem  ;D tutaj podobne dzialania sa niewskazane i wrecz zabronione  ;)
BTW
Motiv ty chyba nie grasz w WoWa ostatnio, i jestes troszke starsznie bardzo nie na biezaco...
samozdrowie
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #13 on: August 25, 2008, 12:22:05 AM »

hehe bez kitu chyba skoncze z ta gra pogadalem przed chwila z osobami co przeszly do AoP, szkoda ze Twierdza sie nie moze odbudowac pozdrawiam sorki za offtop
LoveBeer
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 54


« Reply #14 on: August 25, 2008, 09:39:57 AM »

wracajac do tematu ;) nie moge nikogo zlapac w grze - ani rano, ani wieczor, ani wogole ;) zlapalem yarghula ale odpisal mi ze nie jest juz w twierdzy - trzebaby uaktualnic te dane tutaj :)

ja juz gram priestem i (ohoho) juz 15 lvl. troche wolno questowanie bo kompletnie nie znam map a nawet z dyrektywami szukanie objectiwow troche zajmuje (jest do wowa jakis infomap etc ?) - do tego trace czas na harvest i jakistam craft bo kompletnie nie mam na zycie :) ale poki co jest fajnie, nawet elity juz kladlem solo (co wyczynem zapewne nie jest szczegolnym ;p)
Pages: [1]
  Print