Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Print  
Autor Topic: Pytanie_O_Specjalizacje  (Read 38640 times)
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #60 on: December 06, 2011, 12:14:56 PM »

Hastur, chcesz powiedzieć że będziemy chodzić na flashpointy tylko po mody lub matsy do craftu żeby sobie zmienić wygląd itemków? Przecież taki system rozwali pve po 3 miesiącach.

No tak to wygląda.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #61 on: December 06, 2011, 12:18:24 PM »

Jak to będzie wyglądało to się jeszcze okaże. Podobno Bioware coś pozmieniało w systemie craftu w ostatnim buildzie, mają o tym napisać na forach w tym tygodniu.

Tak jak mówiłem - testerom ten system się podobał bo nie było armii klonów w tym samym sprzęcie na endgame, każdy chodził w tym co mu się podobało.
Ragnaar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #62 on: December 06, 2011, 01:29:44 PM »

Zasmuciliście mnie. Mam nadzieję że wszyscy są w błędzie  ;) Co do wyglądu itemów to bardzo dobre rozwiązanie jest w Aionie - można ściągać skina i przekładać na inny item (stary przedmiot zostaje przy tym zniszczony).
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #63 on: December 06, 2011, 01:53:04 PM »

Teraz po testach jestem już przekonany, że consularem będę robił Artifice, Archeology i Underworld Trading.

UT ? Treasure Hunting jest do Artifice jeśli chcesz zbyć samowystarczalny.
No przecież! Masz rację. Nie wiem czemu napisałem underworld trading myśląc o teasure hunting. :P Dla consulara to najlepsza kombinacja. Niestety znów nie jestem pewien jaką klasą będę grał. Chyba mam andropauzę czy coś bo konsekwencji u mnie za grosz...
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #64 on: December 06, 2011, 06:56:36 PM »

Hmm, a co wy na to, zeby przy Cybertechu porzucic Underworld Trading i wiząć Slicing ? 
Ragnaar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #65 on: December 06, 2011, 07:36:52 PM »

Ja na dzień dzisiejszy mam taki zamiar, cybertech do tego scavenging i na próbę slicing. Zobaczymy jaki tort się na tym upiecze.
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #66 on: December 06, 2011, 07:40:58 PM »

może być ciekawie, jednak ja bym był ostrożny jeśli chodzi o slicing. Po testach jest duże prawdopodobieństwo że zostanie to bardzo mocno zmienione i nie będzie już dawało tyle kredytów ile podczas testów.
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #67 on: December 06, 2011, 09:09:20 PM »

Koniec końców też stwierdziłem, że zamiast UT wezmę Slicing. Ponoć daje najwięcej kasy.
Ragnaar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #68 on: December 06, 2011, 10:01:16 PM »

Bedziemy wymieniać doświadczenia na bieżąco  ;D. Przeglądałem matsy do cybertechu i w większości recept znajduje się w składnikach jakiś epicki underworld metal, może nie być łatwo bez UT.
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #69 on: December 06, 2011, 10:40:28 PM »

heh czy ktokolwiek pomyślał, że jest w gildii? i będzie grał z wieloma osobami, że nie jest jedyny? czy nie łatwiej napisać:
-spoko ja wezmę slicing, ty UT będziemy sobie pomagać nawzajem?
nie. a wiecie dlaczego? bo polak z natury myśli tylko o sobie ;D
Każdy chce jak najlepiej dla siebie, co w skrajnych przypadkach skończy się tym, że nikt takiej osobie nie będzie chciał pomóc, tylko nie o to chodzi w grze grupowej.

Dlatego prosił bym nie nastawiać się tylko na zaspokojenie swojego ego, bo MMO z natury jest grą nastawioną na współpracę ;]

Pozdrawiam.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #70 on: December 06, 2011, 10:44:09 PM »

http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=11832962#edit11832962

Wyczerpujące wyjaśnienie tego jak ma wyglądać system modyfikacji w dniu premiery. Jak Wam się podoba?
Ragnaar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #71 on: December 06, 2011, 11:17:21 PM »

Decoo, zwróć uwagę że w gildii jest kilkadziesiąt osób i raczej niemożliwe jest żeby wszyscy mieli takie same profki. Poza tym gildia gildią, współpraca współpracą ale to kto kim będzie grał i jaki craft wybierze to chyba kwestia indywidualna i nie wyobrażam sobie sytuacji w której jakaś część społeczności sugeruje komuś coś co może tej osobie niekoniecznie odpowiada. To może skutecznie usunąć funa z gry.
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #72 on: December 06, 2011, 11:25:15 PM »

nie napisałem nic na temat tego żeby wybierać coś czego nie chcemy ;] chciałem tylko napisać, że wybierając coś na czym można zarobić, dojdzie się do momentu, że ważniejsze będą kredyty niż to, że można jakoś pomóc komuś w gildii ;]
Sam wezmę coś co mi się będzie podobało, ale na 1 miejscu będzie pytanie, czy ktoś czegoś nie potrzebuje, później będę martwił się kredytami.

Ragnaar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #73 on: December 06, 2011, 11:45:59 PM »

Nie wiem jak tutaj będzie ale z reguły to wygląda tak że aby być dobrym crafterem trzeba w swoją profkę zainwestować, za coś trzeba będzie kupić schematy, matsy (zapewne nie wszystkie wydropią) czy takie tam i posiadanie zapasu kredytów jest tutaj jak najbardziej wskazane. Crafter z wieloma reckami będzie z pewnością bardzo przydatny dla innych. Tak więc myślenie o zarobku to nie tylko myślenie o własnych czterech literach. Niech Cię nie skusi ciemna strona mocy  :D
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #74 on: December 07, 2011, 12:36:59 AM »

heh czy ktokolwiek pomyślał, że jest w gildii? i będzie grał z wieloma osobami, że nie jest jedyny? czy nie łatwiej napisać:
-spoko ja wezmę slicing, ty UT będziemy sobie pomagać nawzajem?
nie. a wiecie dlaczego? bo polak z natury myśli tylko o sobie ;D
Każdy chce jak najlepiej dla siebie, co w skrajnych przypadkach skończy się tym, że nikt takiej osobie nie będzie chciał pomóc, tylko nie o to chodzi w grze grupowej.

Dlatego prosił bym nie nastawiać się tylko na zaspokojenie swojego ego, bo MMO z natury jest grą nastawioną na współpracę ;]

Pozdrawiam.
o ho ho ho ho ho :P
ja widząc że kilka osób będzie brało artifice mam zamiar crafcić płachty :P tylko nie zdążyłem jeszcze tego napisać. ale co by nie prawić bez celu, to masz rację. prawdziwą i jedyną rację. można by też zrobić listę nadwornych gildyjnych rzemieślników :).
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Print