Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Nowinki na temat przyszlosci Am  (Read 9640 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #15 on: April 16, 2009, 02:16:34 PM »

Za duzo ludzi gra hybrydami jak by hybrydami nie byly :o

True, ale dobrze grać hybrydą jest trudniej, niż "dobrze" grać spamerem-jednego-przycisku. Mi się też najfajniej grało WP speccniętym w Grace/Salvation czy nawet Wrath/Grace.

Ale na orvr T4 były takie szalone ilości dmg, że żeby wyhealować swoje party musiałem się przespeccować w Salvation. Sorry, no bonus.

To samo z dungeonami. Speccnięty w Grace bez wardów nie mógłbym iść do żadnego instanca, speccnięty w Salvation mogę to spokojnie zrobić jako drugi healer.

Jeśli Mythic coś zrobi, żeby WP wrócili do pierwszego szeregu, to ja będę pierwszym chętnym. Proponuję, żeby zaczęli od likwidacji 90% CC.
Mirro (Maximirr & Calhin)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #16 on: April 16, 2009, 02:23:50 PM »

Docinki biora sie z tego ze ludzie grajacy takimi klasami nie potrafia sie najczesciej dopasowac do sytuacji na sc. Kiedy grupa pada a am czy wp krzyczy o pomoc dziwiac sie ze wszyscy nie zyja.

 Za duzo ludzi gra hybrydami jak by hybrydami nie byly :o

Powiedzałbym, że za dużo ludzi oczekuje od klas hybrydowych cudów w sytuacji, gdy  sami zachowują się jak stado baranów pedzących na ubój :(
Najcześciej spotykany widok: grupa destro leje te "nasze hybrydy" a dps gdzies tam w oddali, bez opamiętania leje innych destraków... padają i od razu komentują: "gdzie heal!?; Order nooby!!... itp. itd." oczywiście standardowo dołaczają swoje"przemyslenia" o roli heala w healu  :P ;)

Hybrydy były, są i będą ciezkimi klasami do prowadzenia, wymagającymi w swojej grze więcej finezji niż "specjalizacji". Nie zmienia to jednak faktu, że w oczach "bitewnych lemingów" zawsze bedą generowały za mało heala w healu a najmniejsze nawet wartości dmg to "najprawdziwsza" oznaka noobostwa...  ;)
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #17 on: April 16, 2009, 02:29:05 PM »

Xabbu>> docinki polegaja tylko i wyłacznie na tym, ze AM ma healowac i koniec. Do niczego innego nie słuzy a juz wspomnienie o tym ze to hybryda zakrawa na bluźnierstwo  ;D moje gildyjne dotychczasowe teamy zawsze były świetne i jak tylko złożą sie na taki zespół uzupełniające sie klasy to potrafimy zdziałać naprawdę sporo. A przeciez chodzi o to aby wygrac scenario a nie dać sie farmowac pod respawnem.  ;)
I oczywistym jest że wykorzystanie swoich możliwości zależy od sytuacji. Jak trzeba spamowac gh to trzeba..ale jak można również kogos zabic ...to juz mniam  ;D

Iago>> bardzo chciałabym zobaczyc WP w pierwszej linii. Mam nadzieje ze kiedys tak sie stanie, bo widok opancerzonego i przykucajacego ciagle WP, chowajacego sie za kieckami casterów to widok komiczny.  ;) Dla mnie WP to naprawde postac mistyczna i szkoda ze ją tak ustawiono. Nie wnikam, czy można teraz nią grać inaczej bo nie znam sie na tej klasie ale życzę aby tak sie stało.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #18 on: April 16, 2009, 02:46:45 PM »

Kiedy do sc wchodzi grupa gdzie jest wiecej dpsu niz heala, hybrydy musza leczyc. Kiedy jest odwrotnie hybrydy moga dpsowac.

 Ja po ostatnich scenariuszach planuje kilka spraw.

 po pierwsze granie bez grupy. Bo mnie szlag trafia jak polowa leci w jedna a druga w druga.
 
 Po drugie wchodzenie w premedach, ale mimo wszystko takich gdzie jest jeden tank, 3 dps, jeden party healer i jeden single target healer.

 Docinkami i takimi pierdolami sie nie przejmoje, bo to moja postac i sam gram nia tak jak mi sie podoba. 

Ale badzmy realistami Tarell. Am z aktualnym dpsem nie jest wart spota w żadnym wb, sc czy dungu, jako dps. 
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #19 on: April 16, 2009, 03:10:35 PM »

Xabbu> z depeesem? jasne ze nie jest wart ani grosza. Ale za to jakie ma piękne hexy , cc i  to wlasnie idealnie pod grupe.
Ale są tez sytuacje że trzeba sie bronić...może inni lubią szybko umierac, ja nie..za darmo nie oddaję butów.  ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #20 on: April 16, 2009, 03:52:35 PM »

Jakie hexy?  Tarell, zanim am hexy nałoży i swój cc wykorzysta jest albo martwa kupa ścierwa i patrzy jak reszta ginie, albo destro ze śmiechu umierają.  Hexy obnizaja skille na tak krotko ze nie sa warte fatygi a juz napewno nie AP w goraczce walki.

 CC działa tylko na graczy którzy przez ostatnie kilka sec nie byli pod wpływem cc. A na pierwszej lini cc skille są włączane 2 razy na sekunde przez graczy w desperackich porywach?

 Nadal obstawiam przy tym ze w aktualnym stanie Am nie nadaje sie do niczego innego niz leczenie, ale swiatlo w tunelu juz mamy ;D Teraz trzeba dotrwac do zmian i nauczyc sie grac na nowo.

 
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #21 on: April 16, 2009, 04:13:01 PM »

Xabbu>> ja uzywam i nie narzekam. Troche to wymaga kombinowania ale przynajmniej jest co robic  ;D ja tam lubie moją psychopatkę z samobojczymi zapędami  ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #22 on: April 16, 2009, 04:16:51 PM »

Nie no ja nie mam nic przeciwko. ;) znam twoje zapedy.  Po prostu jestem zdania ze grajac w ten sposob taki am jest bardzo malo efektowny. No ale nie to sie liczy. Najwazniejsze ze ma sie z tego fun ;)

 Inna sprawa, ze fajnie by bylo zobaczyc wiecej wp walczacych meele. Ale pewnie sie doczekam ;)  Moze sam w koncu alta sobie zrobie ;)
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #23 on: April 16, 2009, 04:40:49 PM »

Niech nam tylko dadzą szansę, to zapewniam, że chętnie na pierwszą linię powrócę. Parę dwuraków-morderców kurzy mi się w banku czekając na lepsze czasy.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #24 on: April 16, 2009, 11:10:15 PM »

Mam takie pytanie do AM-sprawdzaliscie moze czy Wasze debuffy spirit resista stackuja sie z debuffami SM? Moj SM jest w stanie obnizyc spirit resist wroga o ok 500, jesli stackuje sie to z debuffami AM to wspolpracujac mozna w zasadzie zbic spirit resist dowolnej postaci do 0 co z kolei sprawi ze ofensywne skille oparte na spirit dmg wywra na niej naprawde piorunujacy efekt:)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #25 on: April 17, 2009, 07:50:37 AM »

obejrzalem filmiki i mam naprawde spory szacunek dla tej Amki :)
Jednak podstawoowy wniosek co do tej jej walki z zergiem - to byly jakies totalne lamy - biega sobie healer i nikt go nie bije????
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #26 on: April 17, 2009, 07:52:47 AM »

Jestem prawie pewien ze sie nie stakuja. Wg gry, najsilniejszy debuff ma prio.  Ale musimy to sprawdzic dokladnie.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #27 on: April 17, 2009, 10:11:02 AM »

obejrzalem filmiki i mam naprawde spory szacunek dla tej Amki :)
Jednak podstawoowy wniosek co do tej jej walki z zergiem - to byly jakies totalne lamy - biega sobie healer i nikt go nie bije????


dokladnie, na poczatku jakis czopek ja bije ale po knockbacku znika i do konca walki nikt z destro nawet sie nie zainteresowal radosnie biegajacym AM-em. Niestety zazwyczaj wyglada to inaczej  :P

najciekawszy jest pierwszy pojedynek z sorcka gdzie ladnie widac jak wykorzystuje teren znikajac z LoS
Pages: 1 [2]
  Print