Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Rekrutacja a strona Star Wars  (Read 6684 times)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« on: August 09, 2011, 11:27:43 AM »

Na oficjalnej stronie Star Wars: The Old Republic są już 3 Gildie Twierdzy to, że jedna jest dobra stroną mocy a druga zła to raczej jasne ale jest i trzecia i różni się chyba tylko serwerem. Czy wszystkie trzy są "tą" Twierdzą? I czy jest sens pisania tutaj ewentualnych podań ponieważ przy próbie dołączenia się do gildi na stronie SW z automatu musimy przejść przez szereg podobnych pytań co i tu. Nie tak dokładne ale podobne. Wydaj mi się, że należało by to określić na początku.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: August 09, 2011, 11:38:37 AM »

Miałem zamiar napisać małą notkę z propozycją na ten temat, ale to po przyjściu z roboty dopiero.
Klikanie tam to jedno i można to załatwić szybko. Natomiast podania na forum Twierdzy wydają mi się niezbędne ze względu na charakter gildii, ale także ze względu na sprawy organizacyjne i ogólną przejrzystość rekrutacji. Osobiście bym się skłaniał do rozwiązania, że najpierw podanie u nas na forum i po jego akceptacji zatwierdzenie aplikacji na stronie swtor. Konta na forum i tak będą wymagane bo to tu się też poniekąd ma toczyć życie gildii zwłaszcza pod kątem organizacyjnym.

Z tych gildii wydaje mi się, że dwie są związane z nami. Prowadzona przez bodajże kprecht (nie za bardzo mam jak teraz sprawdzić) ciemna strona i przeze mnie jasna strona. Trzecia gildia to chyba jedynie zbieżność nazw .
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #2 on: August 09, 2011, 11:54:27 AM »

Rozpocząłem ten temat w tej formie by to było właśnie jasne ale Twoja odpowiedź powinna rozwiewać wątpliwości moje jak i pozostałych przyszłych graczy na temat rekrutacji.
A co do "3" gildi Twierdzy sprawa chyba też jest już jasna tylko nie rozumiem zachowania 3 gildi próbującej się podszyć pod Twierdze... Wprowadza to lekki chaos nie potrzebnie.
Tylko moje zdanie.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: August 09, 2011, 11:55:40 AM »

na razie zrobiłam takie dwie tablice, jak będzie potrzeba, to się rodzieli na "jasnych" i "ciemnych".

Generalnie powinno być robione już info rekrutacyjno-informacyjne dla obu stron (pamietacie te fajne z WAR'a w dwóch wersjach  http://twierdza.org.pl/index.php?topic=1134.0?) i postowane gdzie popadnie, żeby nie bylo wątpliwości, że my to my, a nie ktoś inny.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #4 on: August 09, 2011, 12:55:10 PM »

Może zamiast podziału na "jasnych" i "ciemnych" pozwolę sobie zaproponować podział na "niebieskich" i "czerwonych"? Tak by może pewną innowacyjność wprowadzić w tej materii?  ;)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #5 on: August 09, 2011, 01:56:05 PM »

Ale niebiescy i czerwoni moga prowadzić skojarzenia do okresu zimnej wojny, jankesów i sowietów.  ::)
Więc może lepiej podział na zielonych i żółtych? Chociaż nie, tu daltoniści mogą być poszkodowani, a 'żółci' wskazuje na pewną rasę...  ;D
Pomarańczowi i seledynowi? Brązowi i fioletowi? A może - kolorowi i monochromatyczni? Chociaż nie, określenie 'kolorowi' też może zostać źle odebrane.
Hmm... to nie jest takie proste...
Niech mnie Moc wspiera...
Moc. Strony Mocy. Jasna i Ciemna strona Mocy.
Wiem! Może podzielmy się na 'jasnych' i 'ciemnych'? ;)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #6 on: August 09, 2011, 02:04:35 PM »

Ale "ciemni" to tez może być obraźliwe ;)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #7 on: August 09, 2011, 02:09:08 PM »

No właśnie, do tego zmierzałem no ale jeżeli "Ciemna" strona mocy jest odpowiednim określeniem dal tej frakcji to nie będę się upierał. Ja planuje "Jasną" stronę mocy więc w sumie jest mi to obojętne, propozycja jest tylko propozycją. Jak ktoś chce być "Ciemny" to mu tego się przecież nie zabroni :)
Niech "Moc będzie z wami" (bez względu na jej odcień  ;) )
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #8 on: August 09, 2011, 02:13:19 PM »

Mówiłam już, zajmijcie się lepiej projektem ogłoszenia rekrutacyjnego:)
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #9 on: August 09, 2011, 02:45:49 PM »

Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #10 on: August 09, 2011, 02:55:10 PM »

O właśnie - jeszcze tylko dyskretny znaczek z logo Twierdzy w klapie Vadera i nie trzeba dodawać nic więcej ;)
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #11 on: August 09, 2011, 02:56:18 PM »

i wersja dla lepszej strony mocy
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #12 on: August 09, 2011, 09:36:59 PM »

Axe:  plus 10 rep!
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #13 on: August 11, 2011, 05:29:08 PM »

O właśnie - jeszcze tylko dyskretny znaczek z logo Twierdzy w klapie Vadera i nie trzeba dodawać nic więcej ;)

Dokładnie!

tu jest TWIERDZA po ciemnej stronie:
http://www.swtor.com/guilds/12649/twierdza


EDIT : KAROL!!!
Nie bądź smarkiem i daj grać innym. Nie rob tu jakiejś partyzantki i dywersji - później sobie porpgujesz, teraz  twórz oddział!!!

Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #14 on: August 11, 2011, 07:25:32 PM »

Coś nadal Was mało  ::)

31 do 9 dla Republiki.

No ale Was Sithów to tylko dwóch powinno być. Mistrz i jego uczeń (Małgorzata ;) )
Pages: [1] 2
  Print