Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Klucze do open beta na serwery US  (Read 3301 times)
Dioxin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« on: September 01, 2008, 05:24:35 PM »

Jeżeli ktoś nie może się doczekać i chciałby pograć w open betę od 07 września, a nie kupił sobie pre-order boxa u nas to może zaryzykować 5$- 10$ i kupić sobie na www.ebay.com klucze do open beta US (jest tego full pod hasłem warhammer online). Naturalnie nie da się tego wykorzystać do zakupu edycji kolekcjonerskiej EU, ale zawsze to coś, a wydatek jak za wieczór z piwkiem w pubie.
Uwaga: nie testowałem i nie wiem jak wygląda sprawa z ciągnięciem ewentualnego klienta do bety US, tak więc kupujecie na własne ryzyko  8)

Asmodeus
Gość
« Reply #1 on: September 01, 2008, 07:13:15 PM »

klucze do open bety eu mozna navyc wraz z wersja digital( 2 rozne opcje)  kupowanie na us(gdzie sa lagi bo sie gra z europy) moze tylko popsuc zabawe i zniechecic.
Dioxin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #2 on: September 02, 2008, 08:58:57 AM »

klucze do open bety eu mozna navyc wraz z wersja digital( 2 rozne opcje)  kupowanie na us(gdzie sa lagi bo sie gra z europy) moze tylko popsuc zabawe i zniechecic.

No OK Asmo, ale jak byłbym niezdecydowany grać-nie grać to bym te 5$-8$ wydał żeby sprawdzić co i jak, w końcu to beta i lagi będą pewnie wszędzie, chodzi mi bardziej o grafikę, klimat, poruszanie się postaci, animacje płaszcza (ważne!) etc. Zresztą nie musisz kupować :). Sporo ludzi się rozczarowało takim AoC i zanim wyda te 130+ PLN na młotka to się zastanowi.
Asmodeus
Gość
« Reply #3 on: September 02, 2008, 09:12:10 AM »

Gralem w bete  us akurat i moge z cala pewnoscia powiedziec, ze rozczarowanych moze byc co najwyzej 1 % ogołu.  + w eu moze byc goa fail (choc zarzekaja sie ,ze sie ze wszystkim wyrobia... )
A co do us open bety chyba taniej poprzez fileplanet (i bardzo prawdopodobnie ,ze bedzie za friko na poczatku , albo w trakcie op z fileplanet )
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #4 on: September 02, 2008, 09:17:44 AM »

wszyscy mówili że będzie goa fail z open beta a tu suprajs suprajs klient udostępniony do ściągania ponad tydzień wcześniej :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #5 on: September 02, 2008, 09:19:42 AM »

Nie ma sie nad czym zastanawiać. Jako porządnie uzależniony człowiek od mmo, trzeba po prostu kupić nowy "fix" i cieszyć sie tak długo jak będzie dawał "faze"
 ;D
Pages: [1]
  Print