Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: NapalonyTygrys - Podanie  (Read 2555 times)
NapalonyTygrys
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: February 21, 2017, 08:14:32 PM »

1. Napalony Tygrys, Bard, 28

2. Dzentelmena o wiek sie nie pyta, ale skonczone 18 jest ;)

3. Sporo przelecialem tytulow, latwiej byloby spytac ktorego jeszcze nie... na pewno zaczalem od Tibii, Ultimy, MU, RYL, WoW, Tera, Margonem, Metin... sporo tego wymieniac...

4. Trudne pytanie, czego oczekuje od was? Nie wiem, chcialbym pograc z kims, kto potrafi rozmawiac po polsku, szukalem jakiejs ekipy polskiej na LOTRO i wpadlem dzis na Vroncie, ktora mnie odeslala do Nepha, az dotarlem tutaj ^^ Podoba mi sie sama postac barda w LOTRO, jest wedlug mnie najciekawsza, probowalem bawic sie innymi postaciami, czytalem troszeczke o tej grze, podfarmilem turbinek, ale bard najbardziej mi odpowiada, nie probowalem go jeszcze jako healer, bo mozna powiedziec, ze poluje sam... ale mam nadzieje, ze bedac u was bede mial okazje poprobowac gry druzynowej, tak... mysle, ze tego bym od was oczekiwal, no i zapewne jakichs rad, jak rozwijac barda, jakie staty pod niego, jakie itemy, a moze i z czasem te legendarne itemy... jestem bardzo zielony (nie wliczajac pregow na grzbiecie) a mentor sie na pewno przyda... Bylo pytanie o zainteresowania poza LOTRO tak? czuje sie troche jakbym pisal CV... nie mam ich zbyt duzo, bo glownie jest to futbol, od dzieciaka biegam za pilka, grywam w amatorskich ligach, fascynuje sie meczami naszej reprezentacji, nawet jak im idzie zle, bo w koncu patriotyzm nie? Wierny kibic Realu Madryt, nie przepuszczam zadnego meczu, mam pelno gadzetow, pierwsze co robie to sprawdzam newsy o mojej ukochanej druzynie... Lubie swiat Tolkiena, lubie znecac sie nad orkami, krasnalami, trollami... a ta gra faworyzuje moje upodobania, nie gram zbyt dlugo, moze od poczatku lutego albo koncowki stycznia, mam swoje przerwy w graniu, bo nie samym graniem czlowiek zyje, aczkolwiek lubie sobie odpalic instancje, zrobic kawaleczek w questach itp... Teraz zbieram turbinki na Trollshaws, bo moim celem jest zrobic max reputacje z elfami w Rivendell, zeby moj bard mogl czuc sie pelnoprawnym elfem ;) narazie starczy, wybaczcie jesli za malo sie rozpisalem...

5. Ktos mnie probowal wcisnac biegiem do jakiegos kinshipu, ale... postanowilem, ze jednak poczekam az sie przydarzy polska gildia, tak wiec Twierdza jest moja pierwsza gildia

6. Jeszcze nie przeczytalem, bo skupilem sie na pisaniu podania (no dobra, nie lubie czytac regulaminow, zawsze je pomijam, ale akceptuje cokolwiek tam jest)

7. Gram F2P, moze kiedys sobie sprawie vipa, jak mnie najda checi ;)

P.S. Zapomnialem dodac, ze elfy rzadza, a nie jakies niziolki i krasnoludy!
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #1 on: February 21, 2017, 08:20:30 PM »

Dam za. Za szybkie czytanie regulaminu. ;)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #2 on: February 22, 2017, 08:13:17 AM »

Za szybkie czytanie regulaminu. ;)

Ciekawe czy zauważył punkt o miesięcznej składce na piwo dla oficerów? :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: February 22, 2017, 08:58:48 AM »

Nick to Napalony, tak?
Jeśli tak, to "za".
NapalonyTygrys
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #4 on: February 22, 2017, 12:00:08 PM »

Ciekawe czy zauważył punkt o miesięcznej składce na piwo dla oficerów? :)

postawie wam butelke elfiego wina w Rivendell ;)

Nick to Napalony, tak?
Jeśli tak, to "za".

wlasnie tak, Tygrysa trzymam jako surname ^^
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #5 on: February 22, 2017, 12:13:44 PM »

P.S. Zapomnialem dodac, ze elfy rzadza, a nie jakies niziolki i krasnoludy!

Jak mogłabym napisać po tym cokolwiek innego niż ZA? ;)
Pages: [1]
  Print