Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Pytanie o RoI  (Read 5051 times)
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #15 on: December 30, 2011, 05:52:15 PM »

Co prawda to nie konto bankowe, ale podobnie. Ja kupowałem RoI przez PayPal mojego wujka i różne dane osobowe na PayPal i koncie Turbine im nie przeszkadzały. 
Fearfin
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 605



« Reply #16 on: December 30, 2011, 08:45:55 PM »

Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.

Dodam iż jest to PKO.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #17 on: December 30, 2011, 11:43:46 PM »

Ponieważ jest to zwykła karta płatnicza, a powinna byc albo Kredytowa albo płatnicza z mozliwoscia płacenia przez net... (patrz mój wczesniejszy post - pisałem o tym jaka karta musi byc przypisana do konta.
Fearfin
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 605



« Reply #18 on: December 30, 2011, 11:53:02 PM »

No tej jeszcze nie mam - w poniedziałek idę zrobić.
A próbowałem z kolegą to zrobić z jego konta więc najwidoczniej muszę do poniedziałku poczekać :)
Bloodhill
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Reply #19 on: January 02, 2012, 01:48:44 PM »

Albo turbine coś skopała z płatnościami. Ja swoją kartą nie byłem w stanie zupgradować sobie konta do vipa (mimo, że opłacałem nią wcześniej konto lotro) - i jestem w stanie założyć subskrybje w innych grach. Support wysłał standardowe bzdety które wcześniej sprawdzałem + możliwość paybycash.
Pages: 1 [2]
  Print