Pages: [1] 2 3
  Print  
Autor Topic: Zieloni zbójcerze ;)  (Read 12767 times)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater

« on: May 31, 2009, 10:25:57 AM »

Witam,
jak zapewne niektórzy juz wiedzą (a reszta właśnie teraz sie dowiaduje) ruszyła inicjatywa zabawy destrakami na K8P.
W założeniu chodzi o odskocznie od cukierkowo dobrego orderu ;) i przeistoczeniu sie w żądnych krwi destraków.
Ponieważ Słoneczny Patrol umarł śmiercią naturalną powstała nowa gildia (Zieloni Zbójcerze), która skupiać ma głównie przedstawicieli zielonoskórych orkowych brutali i milusińskich gobbosów.
Istnieje możliwość przyjmowania przedstawicieli innych ras - dla tych przewidziana jest specjalna ranga w hierarchii gidlii -"Mięso armatnie".
W tej chwili do gildi dołączyło juz conajmniej 8/9 graczy (imion nie wymienie coby GM nie zaczął wyciągac konsekwencji ;) ).
Jeśli ktoś będzie chciał dołaczyć i będzie zakładał postać, oto kilka nicków pogladowych z już stworzonych zbójcerzy:
Urzadskarbowy, Komorniksadowy, Gilznosa, Illnerfyou, Batonik... jak więc widzicie pełna dowolność, a im smieszniej tym lepiej  ;D

W tym miejscu prośba do admina o stworzenie podforum przeznaczonego dla nas - odmieńców ;) (jeśli jest taka możliwość).

Teraz sprawy organizacyjne dla członków:
póki co nie jest nas dużo i większy sens ta zabawa ma gdy biegamy razem (a biorąc pod uwagę klimat wczoraj na vencie to zabawa na sens TYLKO gdy biegamy razem  :D :D). Proponuje więc działać na zasadzie wcześniej ogłaszanych na forum eventów i starać się trzymac podobny level. Możemy po każdym evencie ustalać kto ma najwyższy level i reszta we własnym zakresie może do tego levelu dobijać (w tej chwili najwyższy level to cos koło 10/11).

Pozdrawiam i Waaaagh!!
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*

« Reply #1 on: May 31, 2009, 10:57:28 AM »

A regulaminu do podpisu nie macie? No dajcie jakis pretekst do wyjscia z gildii :P
A powazniej to sie chetnie dolacze. Tylko, ze moj zieleniec ma nieco wyzszy poziom, wiec miecho moge wrzucic :)
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*

« Reply #2 on: May 31, 2009, 11:18:34 AM »

Dołączaj, dołączaj. Mój BO 24lvl dołączył i czeka na doszlusowanie reszty. A w międzyczasie zrobiłem hodowcę trzódki ;)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*

« Reply #3 on: May 31, 2009, 11:21:56 AM »

No moj szami ma 35 rank, ale zamierzalem wlasnie squiga zrobic sobie. W razie W mam postac na 11, o ktorej mowilem wczesniej ;)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*

« Reply #4 on: May 31, 2009, 11:23:24 AM »

Herezja HEREZJA!!!
yacah
Bohater

« Reply #5 on: May 31, 2009, 11:57:06 AM »

a to dziwne Xabbu , bo moglbym przysiac , ze widzialem Ciebie wczoraj u nas w gildii ;)
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*

« Reply #6 on: May 31, 2009, 12:29:35 PM »

To na pewno nie był on... I to nie jest herezja. Herezją by było, gdyby gildia była Hałaśnicka a jest Zielona^^
Kerroth
Bohater

« Reply #7 on: May 31, 2009, 02:58:36 PM »

Znajdę, zamknę, a głupie pomysły wybije z głowy. Orkową lagą :P.
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*

« Reply #8 on: June 02, 2009, 12:17:45 PM »

No to chodź z tą lagą do świnek ;) Może by tak dziś znów spróbować zdobyć gród Mirmiła? Tak z wieczorka.

Niech co krwawy hegemon?!
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*

« Reply #9 on: June 02, 2009, 12:38:32 PM »

Niech żyje!

"Dziś podejmiemy 25 próbę zdobycia Mirmiłowa!" "Wiwat srebrny jubileusz!" :>
oraz
"Za dodatkową opłata nasz statkowy trubadur umili państwu czas nie śpiewając już więcej przeboju".
i oczywiście nieśmiertelne
"Na plasterki!"

Christa umiał pisać świetne teksty.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*

« Reply #10 on: June 02, 2009, 01:40:42 PM »

Na plasterki!
Nie wiem czy zdaze wylewelowac mojego squiga do wieczora, ale chetnie podepne sie tankiem jak zaczniecie zabawe.
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*

« Reply #11 on: June 02, 2009, 03:47:52 PM »

Nie bój nic. Mój plantator pomidorów jest na 7lvlu, ale ma ambicje rozwinięcia interesu. Ja planuję dziś wskoczyć i trochę potruchtać.

Kiedy Zbójcerz dumnie kroczy, nawet kret wytrzeszcza oczy!
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*

« Reply #12 on: June 02, 2009, 04:00:32 PM »

Ja mam konowała na 12, puszkę na 8 i pastucha o wdzięcznym imieniu Moardakka na 7 - chętnie dołączę, jeśli nie będzie miejsca na kryptach dla WPka :)

I ppammiętaj, rrusałkko, że nie wolno polować na dziki!

Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*

« Reply #13 on: June 03, 2009, 10:46:04 AM »

Dajcie mi łuk! Ja się zastrzelę!

Nicponie jedne i obiboki, zamiast pomykać wesołą zieloną gromadką po ośmiu świnkach, masakrowaliście destraków na scenariosach. Nieładnie... co prawda ja też to robiłem, ale pod presją i po pyknięciu levelika moim hodowcą pomidorów. Nawet BetrezeN mnie pod pseudonimem zaczepił, ale że nie jestem Kapralem to go nie mogłem zwerbować do naszej siatki.

To może dziś coś pobrykamy?
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*

« Reply #14 on: June 03, 2009, 12:28:19 PM »

Ja brykam codziennie. I brykac mi zaczac bo Milusiem poszczuje!
Pages: [1] 2 3
  Print