Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Zieloni zbójcerze ;)  (Read 16892 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #30 on: June 05, 2009, 03:46:45 PM »

parę dni mi zostało do końca abonamentu ale mój szaman Wycior też się podłączy.

Gurling, paskudo, nawet ze mną w party byłeś! (pastuch squigów Moardakka, pamiętasz) :P
Czemuś wcześniej coming-outu nie odbył?
Gurling
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 41


« Reply #31 on: June 05, 2009, 04:03:28 PM »

skojarzyłem, jak teraz zobaczyłem nick  ;D Trochę podleczyłem tego twojego peta ;D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #32 on: June 06, 2009, 08:29:28 AM »

Banda nam się rozrasta ;)

Kapral (Choppa) i Taxadvajza (szaman) dołączyli w szranki.

Kiedy ponownie idziemy palić i grabić?
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #33 on: June 06, 2009, 11:10:06 AM »

jezeli mamy tam sie bawic wspolnie to ustalajcie wyjscie mniejwiecej raz na tydzien na ze 3h, a nie jak to wyglada ostatnio ze kilka osob siedzi prawie co drugi dzien
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #34 on: June 06, 2009, 11:22:18 AM »

Sam zaproponowałem, żeby ustalać wspólne terminy. Wczoraj wszedłem, żeby pomóc chłopakom, którzy dopiero założyli postacie.

Poza tym nie da rady żeby wszystkim ustalony termin pasował, dlatego drugą moją propozycją było ustalanie maksymalnego poziomu (najlepiej tego kto aktualnie najwyższy poziom ma) do którego można dobijać (żeby nie rozjeżdzać się levelowo). Wtedy Ci co grać nie mieli czasu, bedą mogli dobic na własną rękę.

Możemy też ustalić, że wszyscy siedzimy na tym samym Tierze - czyli obecnie T1 i nikt nie leveluje ponad wymagany poziom. Jak ktoś przeholuje to czeka aż zapadnie decyzja o przejściu na następny Tier.

Gdzie jest Hegemon? Wodzu, co wódz?
Zapodaj o światły, jakąś datę.

Może najbliższy poniedziałek?
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #35 on: June 06, 2009, 11:50:33 AM »

czyli ustalmy ze obecnie robimy max 11 poziom, a za ok tydzien (termin sie ustali) robimy wielkie wejscie na t2  ;)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #36 on: June 06, 2009, 12:24:38 PM »

Sounds good.
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« Reply #37 on: June 08, 2009, 04:14:26 PM »

Dajcie znać czy ktoś wchodzi dzisiaj, w raze co ja mogę wejśc moim bodajże już 6 lvlowym szamanem.  Znaczy się, NA PLASTERKI!
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #38 on: June 08, 2009, 04:39:38 PM »

Leveluj do 11.

Jak nie wypali dzisiaj LV to wpadnę.

NA PLASTERKI.
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #39 on: June 08, 2009, 06:20:25 PM »

To ja przez 10 godzin zamykam zony na Azgalu a wy tam latacie sobie dla funu na destraczkach?   ;) no pięknie..leniuchy ;)

BTW...jezeli ktos założył tam czopka to prosze o dokładne rozpracowanie skilli i potem obszerną relację  :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #40 on: June 08, 2009, 07:26:56 PM »

Oj Tarell, wiesz jak to jest. Nowe kusi
Poza tym jak Cie zapraszamy do wb to się nie dołączasz to z kim mamy biegać?

Co do czopka to mogę Ci zdać relacje z 9 levelowca, z tym że do 40lvl to się wszystko może zmienić ;)
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #41 on: June 08, 2009, 08:08:54 PM »

Inkwi...nie dołączyłam bo Tycha wczoraj przechodził samego siebie. Robił naprawde świetne akcje i nie chciałam tego stracić. Byłam z nim od samego początku i uważam wczorajszy dzionek na rvr za niezwykle udany. Potem jak wieczorem zrobiło sie zergowo juz nie było tak zabawnie ale wczesniej te szybkie zmiany zon, próby przejęcia keepów i piekne obrony keepów przez destro, ninja akcje Enklavy i dedukowanie który keep następny pójdzie pod nóż ;) Przy wyrównanych siłach to były pracowite ale niezwykle emocjonujące godziny.
Tego ostatnio mi brakowało i stąd to  moje wczorajsze mocno egoistyczne i aspołeczne podejscie. Nastepnym razem sie poprawię  ;)

Ale to akurat nie na temat

U czopków najbardziej interesuje mnie co też oni tam używają w standardowym zestawie  pt. "zabij AMkę"  ;)


thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #42 on: June 08, 2009, 09:23:37 PM »

to bardzo proste, aoe spam 2 klawiszy  ;D
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #43 on: June 09, 2009, 02:55:42 PM »

Nie załamuj mnie Thoern  :( myślałam że to cos bardziej wyrafinowanego  ;)
Za chwilę okaże sie że AM to jedna z niewielu klas która aby cos wydepeesić na sc używa wszystkiego co ma oraz tego czego nie ma  :D
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #44 on: June 12, 2009, 06:13:36 PM »

taki maly FYI :

planujemy przejsc na t2 wkrotce , wiec uprasza sie osoby zainteresowane o dolvlowanie postaci chociaz do tego 12 (najlepiej wyzej troche)  ... ja juz coraz wiecej wiem o moim znienawidzonym wrogu - shamanie ;) i innych bablach  , wiec do roboty ...

zeby pokonac wroga , trzeba 'wejsc' w jego skore ;) ....

gogo
Pages: 1 2 [3]
  Print