Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Uuuupss ;)  (Read 6700 times)
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« on: June 11, 2009, 12:13:18 PM »

http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=294057

dostaniemy po banie?  8) wydawało mi sie że nie wyprowadzalismy keep lorda na balkon.  ;)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #1 on: June 11, 2009, 12:40:15 PM »

Lag, niewiedza. i zbugowal sie na posadzce. Zaczepil o kafelki. Przeciez to elegancko widac na statycznych dowodach jakie sa w tym poscie.  Nie rusza sie. NIc sie nie rusza. Nawet wy, ani ten co robil skreeny. Wszystko stoi. Wiec udowodnic mozna tyle co nic.

Bana nie ;) . Dostaniecie co najwyzej ostrzezenie i upomnienie.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #2 on: June 11, 2009, 01:00:19 PM »

jakiego bana? z tego co mi wiadomo mythic i tak ma wszystko w d#$# .... wiec skoro nie banuja exploiterow z destro , to chyba i od nas tez nie ...

a tak btw mozecie jeszcze wyslac bug report , ze lord wyszedl za wami na balkon , a nie powinien ;)
lonspar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Reply #3 on: June 11, 2009, 01:08:45 PM »

a moje imię ignorant złe napisał :D

Jest Tarell i Thoern  jest exploit :D
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #4 on: June 11, 2009, 01:24:25 PM »

nie bylo exploitu tylko placz destro.

na pierwszym zdjeciu widac jak stoje na balkonie, to prawda. Ale jestem TYLEM do lorda, wiec nie moglem go bic nawet autoatakiem  ;). Stalem tam zeby spradzic gdzie jest heal i kazac im zmienic miejsce, bo byl problem z zasiegiem do lord roomu i dostawalem heal tylko od jednej osoby. Powtorze, stalem tylem do lorda, nie odpalalem w niego skilli, zreszta widac ze moj paskudny elficki topor wisi sobie spokojnie. Stalem na tym balkonie tylem do lorda dobre 20 sek czekajac az healerzy beda znowu gotowi. Tak naprawde to powinni zbanowac Keep Lorda ze bicie mnie poza lord roomem bo okladal mnie po plecach skubaniec.
Zreszta 2 zdjecie jest tak naprawde dowodem na nasza niewinnosc  ;D, stoje w lord roomie, z prawej strony stoi zelot champ castujacy we mnie spell, z lewej blackguard champ biegnie mi przywalic. Czyli wszystko zgodnie z zasadami, bije hero razem z champam.

mam problem z zarejestrowaniem sie na WA, ale postaram sie tam tez napisac
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: June 11, 2009, 01:35:43 PM »

Hehe, wredni exploiterzy.

I jeszcze mojego kolegę Gurlinga w to wciągnęliście.

Biednego, prawego Gurlinga.


Wstyd Tarell. A ja Ci ufałem.
Już nigdy nie zostawię Ci Gurlinga pod opieką.


;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #6 on: June 11, 2009, 03:03:19 PM »

no coz , niech nam dopisza do ksiazki exploitow i zazalen :P - w koncu ninjujemy keepy tez ;) ... i jeszcze zabijamy gwynta 11x w 1nym scenario , a to juz imba exploit jest (niezgodny z konwencja genewska :P)

Valderin
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 240



« Reply #7 on: June 11, 2009, 04:40:11 PM »

strzelanie do spadochroniarzy czy znecanie sie nad jencami wojennymi?:P
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #8 on: June 11, 2009, 05:16:57 PM »

Mógłby ktoś wrzucić te zdjęcia na imageshacka czy photobucket tak by były dostępne nie tylko dla użytkowników WHA?

Quote
I belive player reporting is enough, first time warning and 2nd temporary ban...
LOL. Jasne. Bezpodstawne oskarżenie bez śledztwa powinno wystarczyć. Ech dzieci...
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #9 on: June 11, 2009, 05:32:33 PM »

jakby tak bylo , to bysmy po 10 osob po kazdej stronie grali pewnie na KA :)
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #10 on: June 11, 2009, 06:30:37 PM »

zaden GM w grze sie do mnie nie zglosil a szkoda bo chetnie bym z nim pogadal o expliotach  ;)
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #11 on: June 11, 2009, 08:45:41 PM »

Inwi>> kto jak kto ale Ty powinieneś wiedzieć , że zostawienie kogokolwiek pod moją opieką nie wróży nic dobrego.  ;) raczej masę kłopotów i gankującą Kombajnową na plecach  ;)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #12 on: June 11, 2009, 10:24:16 PM »

Czuję się sławny :D.

Nawet się zarejestrowałem, żeby wpisać jakąś ciętą ripostę, ale jak przeczytałem, co ten gość pisze, to jakoś straciłem ochotę na zabawę.

Jak można uznać dwóch tanków za element ninja składu, jak można posądzać Thoerna o próbę wejścia w LoS healerów?
Dobrze, że facet przyznał, że nie wie, jak ta taktyka działa, co właściwie zmniejsza zmniejsza wagę całego tematu do uprzejmego uśmiechu.

Podobało mi się też hasło: CRS chce wiedzieć więcej... czyżby GMowie byli tak ograniczeni, że muszą pytać graczy o opinię albo szukać świadków zdarzenia...
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #13 on: June 12, 2009, 08:09:21 PM »

Moim skromnym zdaniem nie ma czegos takiego jak exploit, cos sie da zrobic bez uzywanie cheatow i trainerow to to znaczy ze mozna. Zadaniem tworcow gry jest wymyslanie jak uniemozliwic takie akcje ktore sa "elementem kontrowersji".
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #14 on: June 12, 2009, 10:03:14 PM »

Tak byłoby najlepiej.
Faktem jednak jest, że w wielu grach rozdają bany, jak gracze robią coś niezgodnie z zamysłem developerów.
Jednak w niewielu grach stan możności wykorzystania takich exploitów trwa długo, twórcy starają się zazwyczaj naprawiać na bieżąco wszystkie bugi i eliminować exploity.

WAR jest pod tym względem wyjątkowy, pewnie przed Pierwszą Rocznicą gry się nie doczekamy najbardziej potrzebnych napraw.
Pages: [1] 2
  Print