Pages: [1] 2 3 4
  Print  
Autor Topic: [RE] Wybór sojuszników oraz przeciwników gildii  (Read 15451 times)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« on: September 21, 2011, 05:37:18 PM »

Temat dla osób zdeklarowanych po stronie Republiki.

Zapraszam do podawania propozycji dotyczących wyboru ewentualnych przeciwników oraz sojuszników w postaci innych gildii. Osobiście wydaje mi się, że dobrym pomysłem na przeciwnika byliby nasi pobratymcy z oddziału Empire ;], ale nie wiem jak z tym samym nazewnictwem itp. Innych pomysłów póki co nie mam i tutaj więcej typów pojawi się pewnie po rzeczywistym starcie gry.
W kwestii sojuszników skłaniałbym się ku jakimś polskim gildiom, możliwe że którejś z swtor-online.
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #1 on: September 21, 2011, 05:41:16 PM »

Ale jaki jest sens takich założeń przed rozpoczęciem zabawy? Dla mnie to takie strasznie sztuczne i nadmuchiwane jest.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #2 on: September 21, 2011, 05:48:30 PM »

W przypadku gdyby ktoś miał jakiś znajomych w innych gildiach, których mógłby polecić ewentualne sojusze można wcześniej pozawierać żeby wylądować na jednym serwerze z takimi ludźmi i tam kontynuować wspólną zabawę oraz współprace. Nie zawsze zdarzy się zagrać w jednej gildii i takie rozwiązanie może być dla niektórych sporym plusem.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #3 on: September 21, 2011, 07:05:56 PM »

http://swtor-online.com.pl/forum/gildie/lista-polskich-gildii/

Tu jest największa lista polskich gildii w TOR jaką znalazłem - więc w razie czego wiemy jaki mamy wybór. Jeżeli chcemy grać z Polakami na jednym serwerze to dość łatwo pewnie da się dogadać i tak ustawić przyjaciół i wrogów żeby wszystkie polskie gildie trafiły na jeden serwer.

Poza tym żałuję że 2 faza ruszyła przed podaniem dokładnych zasad jakie będą panowały na serwerach core i pvp, nie wszystkie gildie jeszcze zdecydowały na jakim serwerze będą grać.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #4 on: September 22, 2011, 11:21:42 AM »

Na wstępie chciałem powiedzieć dzień dobry po powrocie z urlopu wszystkim.
 
    A wracając do tematu to zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami by dogadać się z polskimi gildiami i zawrzeć sojusze czy też wrogie stosunki w celu umieszczenia wspólnie jak najwięcej polskich graczy na tych samych serwerach. Takie jest moje zdanie przed rozpoczęciem gry, a sojusze zawsze w przyszłości można zerwać.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: September 22, 2011, 12:51:21 PM »

Z listy gildii kontakty jako takie mam z Chłopami Chaosu. Ponieważ wybrali Imperium proponuję ich na naszych "wrogów".

Gdyby potrzebny był z nimi kontakt spróbuję taki nawiązać ;)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #6 on: September 22, 2011, 02:08:24 PM »

Chłopi chaosu wybrali serwer PvP, z tego co wiem my idziemy na serwer core więc raczej nie trafimy z nimi na ten sam, polskie gildie pve w tej chwili to:

Gildie PvE | Imperium
Dark Sith Team - PvE | 10-20h/tyg | - |
Outcast - PvE | 10-20h/tyg | - |
TWIERDZA - PvE | 10-20h/tyg | wiek 16+ |

Gildie PvE | Republika
Nowy Zakon Jedi - PvE | 10-20h/tyg | wiek 16+ |
Polish Galactic Legion - PvE | 10-20h/tyg | wiek 18+ |
Semper Invicta - PvE | 15h+/tyg | wiek 18+|
TWIERDZA - PvE | 10-20h/tyg | wiek 16+ |
Qua Patet Orbis - PvE | 10-20h/tyg | wiek 18+ |
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #7 on: September 22, 2011, 03:07:11 PM »

Earl to chyba właśnie o tym mówimy, żeby zgadać się z innymi polskimi gildiami, żeby wejść na ten sam serwer?
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #8 on: September 22, 2011, 08:43:10 PM »

Mam obawy co do lidera Twierdzy o ciemnej strony mocy. Kprecht dawno się nie pokazywał. Żyje?

A co do propozycji gildii to dark-Twierdza powinna mieć we wrogach light-Twierdzę.
Ale już nie jest potrzebne żeby light Twierdza wbijała ciemną twierdzę do wrogów.
dzięki temu jest jeszcze pięć "slotów" do wyboru aby polinkować się z polskimi gildiami. Proponuję wybrać te największe, z tych które wymienił Earlion. Osobiście proponuję Oua Patet Orbis bo jestem u nich w AoC. Reszta nie robi mi różnicy. 
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #9 on: September 22, 2011, 09:00:43 PM »

Inkwi właśnie nie wiem czy mówimy o tym żeby iść na jeden serwer z polskimi gildiami pvp czy z polskimi gildiami pve:) Większość dużych gildii idzie na serwer pvp.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #10 on: September 22, 2011, 11:13:38 PM »

A wiemy już dokładnie jak będą wyglądały zasady na poszczególnych rodzajach serwerów? Chyba nie do końca więc ciężko mówić o świadomym wyborze.

Ja, mimo że zależy mi głownie na PvP, serwera open nie wybiorę. Znacznie bardziej pasuje mi układ z wyznaczonymi zonami PvP (jak w WAR)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #11 on: September 22, 2011, 11:15:27 PM »

Temat serwera PvP czy PvE został już dawno podjęty. Wystarczy przejrzeć sobie wcześniejsze tematy. A to, że większe gidie idą na PvP to ich decyzję i nie sądzę by u nas miało się coś w tej materii zmienić. Nie liczy się ilość tylko jakość po pierwsze, po drugie gra jeszcze nie ruszył i liczba graczy może się zmienić a po trzecie dodawanie gildi z PvP do sojuszy itd nie wpłynie na umieszczenie nas na wspólnym serwerze bo nastawienie nasze jest inne. Na serwerach PvE też jest PvP a serwery PvP są... są tylko PVP i niczym więcej.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #12 on: September 23, 2011, 05:47:22 PM »

Srebrna Horda http://www.swtor.com/guilds/75737/srebrna-horda/
Dark Side, server PvE

Jak dotąd nie udało nam się guildią do bety dostać. :(
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #13 on: September 23, 2011, 07:04:43 PM »

Gwyn a czemu nie jesteś w Twierdzy?
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #14 on: September 24, 2011, 04:19:46 PM »

Od ponad 5ciu lat jestem związany z SH pełniąc funkcję oficera, a często i vice leadera. Warhammer był miłym półrocznym epizodem i bardzo dobrze wspominam pobyt w Twierdzy, ale dołączyłem wtedy do Was dlatego, że w SH nie było zainteresowania tytułem. Zawsze wpierw staram się zmobilizować ludzi pod sztandarem Srebrnej Hordy, choć nie zawsze się to udaje. Ty Inkwi dużo serca wkładasz w Twierdzę, więc pewnie to rozumiesz. :)

Czy uda nam się wystawić oddział SH w SWTOR niestety nie jest jeszcze pewne. Część osób się zastanawia, część woli klimaty fantasy... Jak nic z tego nie wyjdzie, na pewno będę aplikował do Was (Light Side).
Pages: [1] 2 3 4
  Print