Pages: [1] 2 3 ... 10
  Print  
Autor Topic: Etten w HD  (Read 46653 times)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« on: November 20, 2013, 09:25:15 AM »

Zachwyty, ochy i achy oraz płacze i żale...

Topic zakładam aby Huriel nie musiała wycinać z innych tematów waszych wypocin i przeklejać gdzie indziej. Nie każdego interesują tematy Etten i PvP, wiec proszę nie spamować w ogólnych tematach o HD, a dać sobie upust tutaj.

Dziś Premiera (jak dobrze pójdzie), dziś pełny opis zmian itd. wiec zapraszam do dyskusji :)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #1 on: November 20, 2013, 09:43:53 AM »

Zmiany? phi .....
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #2 on: November 20, 2013, 07:05:08 PM »

W porównaniu z Betą więcej morale, odrobinę więcej dpsu.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #3 on: November 20, 2013, 07:33:09 PM »

Ze strony Freepów w GV u traderów nie ma nic na 95, ani setów, ani legendarek. Wszystko zatrzymane w czasie na lev 85.

Tu jeszcze zmiany z Dev Diary (masa ich...)
Quote
The Ettenmoors

- Monster players now have access to 6 additional Corruption slots.
- Corruption set bonuses. Corruptions now provide various bonuses if 3 or 6 of the same corruptions are slotted.
- Monster players damage has been boosted by roughly 30%.
- Monster players morale has been greatly increased to compensate for the change in potency of their enemies.
- Monster player cooldowns have been reduced across the board to reflect the change in cooldowns for the class revamp.
viferia
Gość
« Reply #4 on: November 22, 2013, 06:22:02 AM »

Zerknelam na swojego pajączka dzis... morale z 16k skoczylo mi na 53k, a wszyscy marudza ze freepy dostaly w itemach duzo vita :P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #5 on: November 22, 2013, 08:35:12 AM »

Sama ilość morale nic nie znaczy. Porównaj do czasu w jakim tracisz te morale ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #6 on: November 22, 2013, 09:24:01 AM »

Zerknelam na swojego pajączka dzis... morale z 16k skoczylo mi na 53k, a wszyscy marudza ze freepy dostaly w itemach duzo vita :P
Ale przy krytach po kilkanaście tysięcy, taki pajączek będzie na maks 5 strzałów :)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #7 on: November 22, 2013, 09:29:18 AM »

Quote
Ze strony Freepów w GV u traderów nie ma nic na 95, ani setów, ani legendarek. Wszystko zatrzymane w czasie na lev 85.

Mają być w patchu 12.1

Quote
"No new PvMP armor. I will agree with you that this is a major oversight that needs to be fixed quickly.
Sapience

This is being addressed in Update 12.1. Before you ask, think in terms of weeks not months."
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #8 on: November 22, 2013, 10:01:48 AM »

Zerknelam na swojego pajączka dzis... morale z 16k skoczylo mi na 53k, a wszyscy marudza ze freepy dostaly w itemach duzo vita :P
Ale przy krytach po kilkanaście tysięcy, taki pajączek będzie na maks 5 strzałów :)

Powtórzę się, ale inne realia są w dps (u freepów) w pve i na etten - wiec nie można tego porównywać (samo stare auda to -30%, nowe pewnie wiecej), po drugie to jeszcze trzeba krytnąć, a na to jest maksymalnie 25% szansy - czyli matematycznie co 4 hit jest krytem, czyli nie 5 strzałów a 20 ;).

Prawdą jednak jest że przegieli mocno - zarówno z morale creepów (100-200%+) jak i trochę z dps freepów.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #9 on: November 22, 2013, 12:11:03 PM »

25%?

Już widzę jak co 4 hit jest critem - raczej co 4 nim nie będzie :) Na becie dostałem kilka razy 20k+ od RK, a pamiętaj o zdjęciu crit defense u creepów, o lepszych ubrankach niż na becie, dps też wygląda na lepszy niż na becie :P
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #10 on: November 22, 2013, 12:54:09 PM »

To raczej pecha miałeś...
Szansa na cryt jest 25% i w normalnym graniu średnio co 4-5 hit zdarza się cryt (może być częściej ale bardzo małe na to szanse). Ostatnio nawet jak na etten biegaliśmy to była rozmowa o tym na TS i spr combat loga śmialiśmy się z porównania Champa i Reavera, to ostatnio jak biegaliśmy wiekszą grp, ja, Isav, Bzzy, jeszcze ktoś tam i przeglądaliśmy logi jak dostaliśmy wpie****** ;).
Reaver na moim combat logu na 10 hitów walnał 7 crytów i 1 devast ale za małe wartości (średni cryt 1000 - 1200 - max1800), a ja na 10 hitów miałem 2 cryty za 4k i 4,2k.

Masz idealnie rozpisane jak się rozkłada dps, podobnie było u innych. I nie porównuj tutaj dps warga - bo ten ma dużo słabszy. Wystarczy jak combat log jest przejrzany dłużej a nie pojedynczy mega cryt i płacz nad dps freepów. Choć jak pisałem MOŻE się zdarzyć i devastate za 8-10k ale to (do tej pory) była rzadkość, teraz zobaczymy, ale nawet jeśli to przy walce z mobem który ma 50-80k morale i jakieś tam dodatkowo selfheale - NIC NIE DAJE. Wiesz dobrze o tym ale płaczesz dalej nad tym samym...

Pokaż mi combat loga z gzie jakaś klasa freepowa na 10hitów crytuje 7-8x tak jak piszesz... Bondur, na prawde... pls

BTW, jak pisałem przegięcie na tą chwilę jest w obie strony. W pve bez buffów wale cryty za 7-8k i devast za 10-17k, w pvp minut średnio 30-40% od tego (auda, inny set, wiecej morale mniej mighta/willa itp warunki). Dziś UPD myślę że pierwsze zmiany już się pojawią.
Ezpiona
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 256



« Reply #11 on: November 22, 2013, 12:58:04 PM »

Mój WL 70k morale, leczy się critami po 5-9k, najlepszym skillem do 17k.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #12 on: November 22, 2013, 03:17:24 PM »

To raczej pecha miałeś...
Szansa na cryt jest 25% i w normalnym graniu średnio co 4-5 hit zdarza się cryt (może być częściej ale bardzo małe na to szanse). Ostatnio nawet jak na etten biegaliśmy to była rozmowa o tym na TS i spr combat loga śmialiśmy się z porównania Champa i Reavera, to ostatnio jak biegaliśmy wiekszą grp, ja, Isav, Bzzy, jeszcze ktoś tam i przeglądaliśmy logi jak dostaliśmy wpie****** ;).
Reaver na moim combat logu na 10 hitów walnał 7 crytów i 1 devast ale za małe wartości (średni cryt 1000 - 1200 - max1800), a ja na 10 hitów miałem 2 cryty za 4k i 4,2k.

Masz idealnie rozpisane jak się rozkłada dps, podobnie było u innych. I nie porównuj tutaj dps warga - bo ten ma dużo słabszy. Wystarczy jak combat log jest przejrzany dłużej a nie pojedynczy mega cryt i płacz nad dps freepów. Choć jak pisałem MOŻE się zdarzyć i devastate za 8-10k ale to (do tej pory) była rzadkość, teraz zobaczymy, ale nawet jeśli to przy walce z mobem który ma 50-80k morale i jakieś tam dodatkowo selfheale - NIC NIE DAJE. Wiesz dobrze o tym ale płaczesz dalej nad tym samym...

Pokaż mi combat loga z gzie jakaś klasa freepowa na 10hitów crytuje 7-8x tak jak piszesz... Bondur, na prawde... pls

BTW, jak pisałem przegięcie na tą chwilę jest w obie strony. W pve bez buffów wale cryty za 7-8k i devast za 10-17k, w pvp minut średnio 30-40% od tego (auda, inny set, wiecej morale mniej mighta/willa itp warunki). Dziś UPD myślę że pierwsze zmiany już się pojawią.

No ja cię proszę, 20k+ hity od rk były powszechne w becie, możesz sobie przejrzeć forum, były tematy na ten temat. Za 8k przed HD mogłeś dostać od rk, hnt, lma - i rank, auda, ustawienie pod kryty nie pomagało - pewnie dlatego w końcu prawie nikt nie używał tego korupcji :)

Nie mam zwyczaju logować kanałow ale najwyraźniej pora zacząć.

A co do 60k morale .... wczoraj, GV, walczy r12 reaver z r12 mini lv95 - reaver prawie 60k, mini ledwo ponad 10k - reaver wygrywa mając na koniec niecałe 500 morale. Reaver jest full opcja, przed mini jeszcze sporo do zdobycia :)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #13 on: November 22, 2013, 03:32:51 PM »

Nie porównuj bety do teraz i nie mierz RK z każda klasa tak samo... rozmowa była o ilości crytów a nie o ich "mocy".
Jak sam mówiłem teraz i mój champ będzie mógł krytnąć za 20k jak dobry gear za jakiś czas wyfarmi. DPS się zwiększył u freepów - nie można zaprzeczyć, za za zwiększonym DPS i wielkość Crytó wiec nie ma się czemu dziwić.

A jak chodzi reaver mini to w sumie do przewidzenia było, dużo self heali i długi ale mały dps i w końcu mini wygrał. Reaver (z tego co wiem) nie ma za dużo heali itp. Nie wiem ile walka trwała ale na pewno nie była krótka.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #14 on: November 22, 2013, 08:32:15 PM »

Aby dokładnie porównać takie logi jak chmp vs rvr trzeba brać też pod uwagę zadawane obrażenia. Co z tego, że rvr miał 70% critów jak wartościowo niewiele więcej zabrał. Jak wysokie były normalne ciosy?
Pages: [1] 2 3 ... 10
  Print