Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie ponowne- po powrocie do Gry  (Read 1801 times)
Dimzard
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« on: May 07, 2010, 02:58:47 PM »

1.Imię + nick w grze
2. Informacje o postaci. Na stan obecny aktywna Twierdza istnieje wyłącznie po stronie Order.
3. Doświadczenie w grach mmo
4. Potwierdzenie przeczytania regulaminu i zaakceptowania go. Rejestrujemy sie pod nickiem z gry w ktora aktualnie gramy.  Jeśli chcemy zmienić nick wyświetlany, możemy to zrobic w ustawieniach swojego konta: PROFIL/ACCOUNT SETTINGS/NICK WYSWIETLANY
5. Kilka słów o sobie - real life
6. Odpowiedź na pytanie: Dlaczego Twierdza?

1- Robert- Dimzard (imię świętej pamięci Krasnoluda którym grałem w rpg warhammer ed 1, niestety umarł ale za to chwalebnie zabił go wojownik chaosu, obecnie gram kapłanem ulryka)

2-  Na chwilę obecną rozwijam postać Krasnoluda – Rune Priest lvl 33, mam niesamowity sentyment do postaci kapłanów odkąd tylko pamiętam. Co do stylu gry staram się być głównie supportem więc duży nacisk kładę na eq zawierające willpower nie jest to oczywiście priorytet mojego rozwoju o innych statystykach też pamiętam, jeśli trzeba to i uderzyć, zabić potrafię.
Z umiejętności rozwijam obecnie butchering lecz tę oczywiście mogę zmienić, jak narazie  zajmowałem się głównie scenariuszami i misjami.
Postać rozwijam szybko sadze że do końca tygodnia osiągne maksymalny lvl jak i zbiore jakiś ciekawy set bo o te najlepsze nie łatwo ale na wszystko przyjdzie czas.

3. Pierwszym prawdziwym mmo w jakie grałem był Guild Wars taka jedna dziewoja mnie nim zaraziła do tego stopnia że z dobry rok w to delikatnie mówiąc maniaczyłem. Miałem tam o ile dobrze pamiętam coś w rodzaju wojowniczego priesta .Niestety tak jakoś wyszło że przestałem  grać  Kolejnym Mmo jeśli tak tą gre można nazwać jest była i będzie  przeglądarkowy Battleknight firmy Game Forge, na s3 jestem top 9/2000 na s1 kolumbijskim top3/ 2000 a na s9 jestem game operatorem, robota nie łatwa ale dająca satysfakcje, bawię się w to od ponad 2 lat.
Ostatnim Mmo z jakim miałem styczność to world of warcraft grałem tam krasnoludem priestem długo nie pograłem jedynie jakieś 3-4 miesiące potem skończyły się pieniądze na pre paid.
To by było na tyle jeśli chodzi o moje doświadczenie w mmo.
                                                                                                                                                                
4. Regulamin przeczytany , zaznajomiłem się z nim , odpowiedni sprzęt  posiadam,  ventrilo znam i mam zainstalowane.

 /edit Oczywiście jak najbardziej zaakceptowany
                                                                                                          
5. Cóż by tu o mnie napisać , lat mam dopiero 24 jestem można by powiedzieć lekkim szaleńcem ale w pozytywnym tegoż słowa znaczeniu , pracuje jako sprzedawca na małym stanowisku na pasażu w tesco- sprzedaje tusze i tonery do drukarek , cały mój mały świat w tym też oczywiście praca jak i własne mieszkanko mieści się w Gdyni , tu też studiowałem niestety z powodów finansowych jak i rodzinnych studia przerwałem, zdziwić  jak i przestraszyć może sam kierunek bo była to teologia z pedagogiką ale nie myślcie sobie że ja jakiś zdewociały o nie nie poszaleć pogrzeszyć też potrafię.
Poza pracą mógł bym powiedzieć że nic nie robie lecz było by to mylne stwierdzenie , jak już wspomniałem jestem game operatorem s9 gry battleknight , zajmuje to też trochę czasu lecz sama praca jest bardzo ciekawa. Co do samych gier oraz Warhemmera jak tylko zbiore ekipe idziemy do kumpla i gramy w edycje 1 , drugiej jakoś nie trawie. W rpgi będące moją wielką pasją gram od dobrych 9 -10 lat
Co do moich zainteresowań  których nie wspomniałem jest to fantastyka w szerokim tego słowa pojęciu, dobra książka – obecnie czytam warhammerowskie serie planuje nawet mała biblioteczke stworzyć. Żeby nie było że jestem jakimś no liferem... dodam że lubie długie spacery , czasem pobiegam , popływam nawet w zimie a także pojeżdżę na rowerze w technikum to byłem nawet na wielu zawodach lekkoatletycznych ale to dawno temu było.
Co do zainteresowań ważnym by było wspomnieć że interesuje się od wielu lat magią parapsychologią co w połączeniu ze studiami teologicznymi daje to dość wybuchową mieszankę ale cóż taki już chaotycznie dziwny jestem.
Nie wiem co by tu jeszcze o mnie dopisać na pewno to że wiele zawodów w życiu wykonywałem ale na to odpwiem gdzie indziej bo nie miejsce tutaj na pisanie życiorysu.

kontakt do mnie 545627
511 308 734

6 Twierdzę wybrałem dlatego iż sprawia wrażenie zwartej, doświadczonej dobrze zorganizowanej grupy ludzi o bardzo zróżnicowanych ciekawych zainteresowaniach, podobają mi się wasze zasady podejście do gry jak i postawienie dużego nacisku na relacje międzyludzkie między członkami gildii.
Modify Inline

Proszę o rozpatrzenie mojego podania o ponowne przyjęcie, byłem już kiedyś u was w gildii ale miałem długą przerwe.

Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: May 07, 2010, 10:46:52 PM »

Chciało by się powiedzieć - super podanie i w ogóle. Ale to już powiedział Yacah w październiku ( http://twierdza.org.pl/index.php?topic=4378.0 ).

GMa nie oszukasz ;)

Witamy ponownie w Twierdzy.
Szukaj online mnie lub Goraczke.
Pages: [1]
  Print