Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Anilka - Ironbreaker  (Read 1554 times)
Anilka
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


If you don't live for something, you'll die for no


« on: October 08, 2008, 04:46:37 PM »

No to wio, Panie i Panowie, Anilka postanowila dolaczyc do Twierdzy!

1. Imię + nick w grze: Kalina mam na imie ale wszyscy zwa mnie Kali. Moja postac to Anilka
2. Informacje o postaci i jaka strona-ponieważ Twierdza będzie po stronie order jak i destro (klasa, styl gry itp. - w miarę możliwości  ):
Ironbreaker, prawdopodomnie Path of Brotherhood, po stronie Order. Poki co Rank 6 ale pne sie w gore w niesamowitym tempie.
3. Doświadczenie w grach mmo:
Zaczelam od Diablo w 1997 roku, Pozniej Diablo 2, Eternal Lands, Lineage II, WoW a teraz WAR. Wystarczy? :) Aaaa w miedzyczasie byl tez Ultima Online gdzies po drodze :)
4. Potwierdzenie przeczytania regulaminu i zaakceptowania go.
Potwierdzam i akceptuje. YO!
5. Kilka słów o sobie - real life: 23 lata, mieszkam i pracuje w Liverpoolu. Mam faceta Anglika i kotke ktora po polsku niestety nie rozumie. Pracuje w biurze, jak mi starczy czasu, bo wiekszosc czasu spedzam przed kompem na MMO (Ostatnio skonczylam z WoW, mam level 70 Undead warlocka i Paladynke), albo na xbox.
6. Odpowiedź na pytanie: Dlaczego Twierdza?
A dlaczego nie? Szukam dobrej gildii z doswiadczeniem i poczuciem humoru, z tego co widze dobrze trafilam :D
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #1 on: October 08, 2008, 04:51:03 PM »

Wspaniałe postanowienie, zapraszamy! Dawaj /tell in game, ucałuj Anglika i kotkę, ;D
Anilka
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


If you don't live for something, you'll die for no


« Reply #2 on: October 08, 2008, 05:59:50 PM »

Info nieaktualne, juz Rank 7 i 4 Renowned

z tego co pamietam bo sie zmienia co chwile.

Prosze sie kontaktowac w grze poniewaz ja tutaj sie bije z orkami a nie udzielam towarzysko :P
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #3 on: October 08, 2008, 06:51:06 PM »

Info nieaktualne, juz Rank 7 i 4 Renowned
ja tutaj sie bije z orkami a nie udzielam towarzysko :P

ostra babka..

no to witamy w gildii
Pages: [1]
  Print