Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Argantes  (Read 1768 times)
Argantes
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« on: April 17, 2010, 08:45:03 PM »

1. Imię: Jędrek, nick: Argantes.

2. Postać: Argantes, White Lion lvl 40/rr 58.

3. Z grami MMO mam do czynienia od wielu lat. Grałem w takie tytuły jak, Helbreath, Knight Online, World of Warcraft, Rising Force Online no i oczywiście Warhammer Online. Przygodę z Warhammerem zacząłem praktycznie od samego startu gry, robiąc przerwy co jakiś czas.

4. Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego warunki.

5. Mam 21 lat i obecnie studiuję Administrację – w tym roku robię licencjat (mam nadzieję :D). Do moich zainteresowań można zaliczyć piłkę nożną – wieloletni fan Arsenalu Londyn, książki Tolkiena/Sapkowskiego a ostatnio i Ludluma, bodybuilding/sporty siłowe – przynajmniej 3 – 4 razy w tygodniu jestem na siłowni.

6. Dlaczego Twierdza? Wybrałem Twierdze ponieważ szukałem gildii o spokojnej i przyjemniej atmosferze oraz dobrej organizacji. Na mój wybór miał również wpływ fakt, że doskonale pamiętam Twierdze z czasów kiedy zaczynałem grę, miałem przyjemność kiedyś być w warbandach z Twierdzowiczami oraz oglądać na T4 full wb Twierdzy. Gildia zrobiła na mnie wtedy bardzo pozytywne wrażenie, dlatego po wznowieniu subskrypcji postanowiłem się do niej zgłosić.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: April 17, 2010, 09:47:47 PM »

Dzięki.

I oczywiście witamy w szeregach ;)
Pages: [1]
  Print