Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Free Item do WaRa  (Read 2865 times)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« on: December 11, 2008, 06:03:24 PM »

 http://www.gamerzines.com/
 Z gazetki MMOZine można otrzymać darmowy item do Warhammera Online (tylko serwery europejskie). Należy obecny numer ściągnąć sobie w pdfie i wypełnić znajdujący się w nim flashowy formularz. Trzeba podać imię, nazwisko i e-mail (ten ostatni musi być prawdziwy). Pozostałe checkboxy lepiej odznaczyć, chyba że ktoś chce zasubskrybować jakieś pismo. Po wysłaniu formularzu otrzymamy maila z kodem.
 Kod należy wprowadzić na www.war-europe.com tak samo jak prepaida. Po otrzymaniu potwierdzenia od GoA, item czeka już na nas w mailboxie w grze.
 
 Uwaga: Nieważne ile razy wypełnimy formularz, kod otrzymamy tylko raz na nasze IP. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej kodów bo np. gra z kolegą, rodzeństwem, małżonką w LANie, to musi swoje IP zmienić (przy neostradzie powinien wystarczyć reset modemu).
 
 
 
Cypisek
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


SWTOR Bounty Hunter Migotka


« Reply #1 on: December 11, 2008, 08:09:43 PM »

Jeśli to ten ze screena, to jest to item który dostawało się w przedsprzedaży.
Wsumie nic ciekawego.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #2 on: December 11, 2008, 10:51:55 PM »

Tak, to ten item ze screena i ja nic nie preorderowałem. :D Trochę świństwo zrobili dając ten sam item za darmo. ;P

Rozumiem, że po zużyciu 2 ładunków, przedmiot jest do wyrzucenia? (bo super statów to on nie daje) Czy może jakoś magicznie można go replenish?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: December 12, 2008, 07:20:18 AM »

Jeśli to ten ze screena, to jest to item który dostawało się w przedsprzedaży.
Wsumie nic ciekawego.

Podobny, te same staty, ale item inny :)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #4 on: December 12, 2008, 11:54:38 AM »

Itemka dobra tylko dla startowych postaci, przed pierwszym warcampem jeszcze, potem już za questy, pvp i pq sa dużo lepsze.
Co do łądunków użycia, po ich zużyciu (przynajmniej w przypadku preorderowego pierścionka) wciąż miał bonusy ze statystyk. Prawdę mówiąc tylko te statystyki są dobre, bo sam buff można sobie wsadzić głęboko.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #5 on: December 12, 2008, 12:19:19 PM »

Myślę ze ten item ma wartość kolekcjonerska. Tak jak Ring One z wow. ;) taki bajer do zbierania kuzu w banku ;)
Mayviel (Siwy)
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 119



« Reply #6 on: December 13, 2008, 12:30:00 AM »

Co za szajs. Jakoś mnie nie namówili do wciągnięcia mojego mejla na listę dobrowolnych spamobiorców. :-\
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #7 on: December 13, 2008, 04:51:40 AM »

Bez przesady Mayviel. Z tego pisemka mam fajnego minipeta w GW i jakoś nigdy spamu od nich nie dostałem. Wystarczy nie subskrybować niczego. ;P

Do WARa też wolałbym minipeta niż ten pierździonek. No, ale zawsze to coś do zbierania kurzu, jak pisze Song. :D
Pages: [1]
  Print