Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Expoiterzy z Twierdzy  (Read 3305 times)
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« on: May 13, 2009, 12:27:37 PM »

Moi drodzy towarzysze wczorajszego niecnego czynu w Eataine..bądźmy uczciwi wobec siebie i innych i przyznajmy, że odstawiliśmy wczoraj niezły pokaz klasycznej hipokryzji, próbując przejąc keepa w sposób uważany ostatnio za mocno kontrowersyjny a za co wczesniej wytykalismy innych palcami.
Nie wiem czy ta górka jest z serii górek exploitowych, pół exploitowych czy też ma dyspensę na exploit ale jakkolwiek by nie było, próbowalismy to wykorzystać.

Ja ze swojej strony przepraszam wszystkich urażonych i zniesmaczonych i przyjmuję kazdą karę jaka zostanie wymyślona z banem i chłostą włącznie. Upraszam tylko o nie odsyłanie mnie do Slipknota ;)

Przynaję że jestem zło wcielone ale przejęcie keepa Enklavy bylo takie..no..kuszące  ;)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #1 on: May 13, 2009, 12:29:11 PM »

Bah Tarell spóźniłaś się ;D

 Myśmy to już kilka razy z powodzeniem ćwiczyli.
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #2 on: May 13, 2009, 12:39:52 PM »

Ech, moi drodzy. Zrobiliśmy to, co wolno zgodnie z tym co napisał CSR, gdyż użyliśmy tylko healerów i klas które mogą wchodzić do keepa. Inne klasy nie próbowały wchodzić.

Nie ma exploita, no przynajmniej do takich rozumiem wniosków doszłą ostatnia dyskusja :P?
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #3 on: May 13, 2009, 01:14:10 PM »

ehh , Tarell mylisz pojecia - my robilismy manewr taktyczny pod tytulem - leczenie spoza Keepa - czyli ogolnie dozwolona taktyke ....

to o czym mowisz (gorka) =- to proba fizycznego wejscia do keepa - poprzez zbugowana gorke - czyli gdybysmy staneli obok keepa - to jest exploit , a tak to - working as intended !!
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #4 on: May 13, 2009, 01:34:26 PM »

ja rozumiem oburzenie na forum enklavy ale sadze ze cala sprawa wynika z problemu czytania ze zrozumieniem.  ;)
Expliot nie polega na leczeniu mdps-u spoza keepa tylko na probie wejscia do keepa innymi klasami, na co nie mamy dowodow a jedynie poszlaki wiec sprawa jest moim zdaniem zamknieta.

ps.
prosze powstrzymac sie od flamu
frontier
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #5 on: May 13, 2009, 02:01:05 PM »

Kerroth - tam nigdy nie bylo zadnego expoita ... jak sami sprawdziliscie mozna prawda? :) - no .. wczoraj sie Wam nie udalo ....

ale pozostaje jednak totalna hipokryzja niektorych (na screenach, ktore zrobli nasi ludzie tez wyglada "jakby ktos z was probowal wejsc pod gorke") - nie powiem ... usmialismy sie troche ...

wielki szacunek dla Tarell - za to co napisala, a glownie za to co robi na rvr
calemu orderowi zycze wiecej takich graczy (Ciebie nie trzeba specjalnie wysylac Slipowi - Ty jestes wszedzie :) - nie trzeba Cie dlugo szukac

F.

btw. nie ma zadnego oburzenia Wasza proba zdobycia :) - jedynie uwazam ze hipokryzja pana yacah siegnela granic wytrzymalosci - po opluciu i zbluzganiu calego community Enklavy robi dokladnie to samo (ninja keep) i cieszy sie ze working as intended !! - brawa za spostrzegawaczosc :)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #6 on: May 13, 2009, 03:26:13 PM »

no coz , glupota ludzka nie zna granic .... myslalem , ze jest chociaz jedna osoba z enklavy , ktora potrafi czytac ze zrozumieniem ....

NAPISZE DUZYMI LITERAMI , ZEBYSCIE ZROZUMIELI !!!!


NIE CHODZILO MI NIGDY O PROBE ZDOBYCIA KEEPA PRZEZ HEAL SPOZA NIEGO , TYLKO O PROBE WEJSCIA NA GORKE , KTORA SIE WAM NIE UDALA ....

ZDOBYCIE KEEPA W SPOSOB W/W NIGDY NIE UWAZALEM I NADAL NIE UWAZAM ZE EXPLOIT!!!! WBIJCIE TO SOBIE DO GLOW ....

tlumaczenie dla enklavy :

wlazenie na gorke = EXPLOIT = BEE = NIELADNIE

heal spoza keepa = NIE exploit = CACY = DOBRZE
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #7 on: May 13, 2009, 04:54:50 PM »

Może ja zamknę ten topic, sprawę już raz sobie wyjaśniliśmy prawda :)?
frontier
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #8 on: May 13, 2009, 06:19:17 PM »

Kerroth - przepraszam ale nie moge sie oprzec pokusie zeby nie odpisac :) ...

... tak, zamknij prosze temat :) bo widac pan yacah nie przeczytal uwaznie  tego co ja napisalem i nie ma zadnych szans wyjasnienie sprawy... albo juz nie wiem co :)

---------------------------------
frontier napisal:
.... (na screenach, ktore zrobli nasi ludzie tez wyglada "jakby ktos z was probowal wejsc pod gorke") ...
---------------------------------

coz Wy tez na screenach wygladacie jakbyscie chcieli wejsc na gorke :) co nie oznacza ze tam weszlisci - baaa, moze nawet nie probowaliscie ... taki ot bug graficzny wystepuje jak sie ktos przytula do sciany za bardzo ... na Twoich screenach widac wyraznie ten sam efekt ;) nie masz przeciez screena na ktorym widac zeby ktos poza dpsami byl "na gorce" - prawda?

widze ze nie pozostaje Ci nic innego jak jazgot i krzyk (zle sie czyta capsa niestety) - coz przekonac napewno Cie nie przekonam :) - wystarczy mi Twoja odpowiedz :)),

pozdrv.
F.

ps. gorsze od Twoich tekstow sa tylko lagi GOA :)
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #9 on: May 13, 2009, 06:30:44 PM »

A ja czuję w kościach, że nam dyskusji o exploitach wystarczy na najbliższe pół roku. Zamykam.
Pages: [1]
  Print