Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Przyjecie postaci z kont trial Twierdzowiczow do Twierdzy.  (Read 4763 times)
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« on: November 22, 2009, 07:55:34 PM »

Co myslicie o wlaczeniu postaci z kont trialowych Twierdzowiczow do Twierdzy?

Sam majac aktywna subskrypcje zalozylem konto trialowe by pobawic sie w T1, czesc innych osob z tego co czytam rowniez(moze z nieaktywnymi subskrypckjami, bez znaczenia jesli tylko chca sie abwic w T1), a moze w przyszlosci dolaczy wiecej osob.

thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #1 on: November 22, 2009, 08:08:02 PM »

z tego co patrzylem to brakuje nam z pol leweu do lepszych mountow. Nie wiem ile osob gra w Twierdzy w chwili obecnej i jak szybko udaje sie nabijac ten exp. I teraz powstaje pytanie, czy dodatkowe np 5 postaci w t1 spowolni progress gildii czy wrecz przeciwnie  :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: November 23, 2009, 08:20:48 AM »

Wczoraj rozmawiałem z Legnarem właśnie o  levelu gildi.
Faktycznie brakuje nam około 50% i warto było by to wbic w miarę mozliwości. W chwili obecnej aktywnymi graczami są, oprócz mnie Legnar i Gosiewski (na Eryku). Nawet nienajgorzej nam idzie zdobywanie expa, ale przydało by się jeszcze kilku graczy. Myslelismy raczej o poproszeniu Twierdzowiczów, którzy przeszli do MM o powrót na jakis czas, póki nie zdobędziemy 37lvl.
Co do niskolevelowców to sam nie wiem czy podziała to na korzyśc czy nie, ale warto spróbować.
Badalaman próbuj złapac mnie (Inkwi, Onufry, Kostuch) lub Legnara (Legnarus? itp) to dostaniesz inva.

A i chciałbym rozwiac obawy Twierdzowiczów, którzy boją się że po powrocie do Twierdzy stracą swoje nowe koniki - sprawa jest przetestowana (wg Legnara) - traci się zdolnośc jeźdzenia na tym koniku, ale samego konia sie nie traci.

Zapraszam więc wszystkich którzy chcieli by pomóc do kontaktu ze mną lub z Legnarem.


Zaczynamy mieć tez problem z kasą. Fajnie więc by było podreperowac budzet (przypominam że poza MM równiez pozostałe gildie są wykorzystywane o claimowanie keepów).
Gurling
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 41


« Reply #3 on: November 23, 2009, 09:06:37 AM »

Ej no Inkwizytor. Zapominasz o Redfanaticu (!) nadal dzielnie walczącym o exp dla Twierdzy ;D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: November 23, 2009, 09:10:22 AM »

A faktycznie - zwracam honor. ;)
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #5 on: November 23, 2009, 11:38:57 AM »

Może wrócimy sobie wszyscy na 2 miesiące do WARA :P?
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #6 on: November 23, 2009, 11:44:39 AM »

Zapraszamy ;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #7 on: November 23, 2009, 01:24:41 PM »

czekamy czekamy , Raju juz jest , Thoern moze bedzie dzisiaj jeszcze , Melmana sie namowi :) zostaje Iago Loudmouth ;) (Xabbu nie probuje nawet :P)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #8 on: November 23, 2009, 03:03:24 PM »

Speak of the Devil... }:>

Ale problem polega na tym, że niżej podpisany dość intensywnie no-life'uje w AoCu i nie planuje powrotu do WAR. Prędzej przedłużę abo w AoC, na kolejne 3 m-ce.

Tak więc... sorry, no bonus. Za to jakby ktoś chciał do AoCa zajrzeć - służę buddy keyem. Jeszcze 3 mi zostały.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #9 on: November 23, 2009, 06:43:19 PM »

ja do wara wrocilem, ale grajac w przerwach jak czekam na craft w FE :p i na trialu w t1
Gormi(RoGo)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 34


« Reply #10 on: November 23, 2009, 07:03:31 PM »

Thoern musiales sciagac trialowego wara czy grasz na pelnej wersji??
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #11 on: November 23, 2009, 07:36:36 PM »

na pelnej
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #12 on: November 23, 2009, 09:32:35 PM »

Ale trzeba  inne acc zalozyc, dobrze myślę?
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #13 on: November 23, 2009, 11:38:48 PM »

dokladnie tak, musisz zalozyc oddzielne konto trialowe ktore ma odciete niektore opcje, jak np korzystanie z flight mastera, dostep do AH, ograniczenie do max 10 lv
Pages: [1]
  Print