Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Igormaster rekrutacja  (Read 7984 times)
Igormaster
Gość
« on: August 01, 2008, 01:05:16 PM »

1.Igor+Igormaster-27 lvl Orc Warlock
2.14
3.WoW, Tibia 
4.Od kolegi, którego znam w realu(w Wowie Gnargor 70lvl)
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #1 on: August 01, 2008, 01:47:54 PM »

50/50 Gnargor jest w innej gildii a jeżeli to kumple to raczej po dobiciu do 70 Igor się do niego przeniesie.
Phara
Gość
« Reply #2 on: August 01, 2008, 01:49:52 PM »

Czy czytałeś regulamin i go rozumiesz?
Fland
Gość
« Reply #3 on: August 01, 2008, 02:04:34 PM »

Gnargor gra w Ashes of Phoenix na 99%, teraz go nie ma bo jest ponoc na wakacjach, nie wiem ile w tym jest prawdy :)
Igormaster
Gość
« Reply #4 on: August 01, 2008, 02:20:22 PM »

Ja z nim się raczej nie kumpluję i zamierzam zostać w twierdzy do 70 lvl(o ile do niego dojdę).
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #5 on: August 01, 2008, 02:37:30 PM »

Hej,

Cieszymy się Igor że chcesz się do nas dołączyć, jednak również zastanawiamy się czy po osiągnięci 70 lvl nie będziesz chciał się przenieść do Gildii w której jest Gnarg (tak widziałem że napisałeś, że się z nim nie kumplujesz. Ale również sam przyznasz że różnie bywa).

Staramy stworzyć się dobrą atmosferę gdzie różni ludzie (a tak szczerze mówiąc nieludzie) pomagają sobie np. robiąc busty przez insty, pomoc w grupówkach, kompletowaniu ciuchów itp. 

Powiem Ci że jakoś tak nie fajnie się czuję w momencie kiedy komuś pomagałem a ten ktoś po zrobieniu 70 mówi narazie idę pobiegac z kumplami...

Kreślę się

Zielarz
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #6 on: August 01, 2008, 02:38:04 PM »

dojdziesz dojdziesz :) - lockiem przyjemnie sie leveluje
tylko co po 70 lvl ?
czyli wtedy gdy zaczyna sie prawdziwa gra w WoW - IMHO :)
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #7 on: August 01, 2008, 02:42:05 PM »

Co potem... hmmm... dobre pytanie...

Oto odpowiedź.

Mieliśmy mały huragan (ponieważ każdy huragan na ziemi się jakoś nazywa więc niech ten nazywa się Hurik).

Udało nam się wskrzesić wyjścia na KARA, robimy pierwsze przymiarki do Insów w trybie HERO. W momencie kiedy będziemy mieć około 30 nieźle uzbrojonych ludzi będzie można zacząć myśleć o 25-tkach.
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #8 on: August 01, 2008, 02:59:13 PM »

thx :) Pytanie kierowałem do Igormaster'a :)

właściwie powinno brzmieć tak: Igormasterze drogi co zrobisz po 70 lvl ? :)
za mocno skróciłem proces przelewania myśli na papier i faktycznie mogło być nie do końca zrozumiałe - sorry

BTW. Ja sam byłem w pełni świadomy w co sie pakuje... i odpowiada mi to.
Jestem już w Twierdzy od jakiegos czasu i śledzę Was po kryjomu ;) - na starym forum jako Orgred. Tylko ostatnio coś sie za mocno rozgadałem.  Pewnie z nudów w pracy.
Igormaster
Gość
« Reply #9 on: August 01, 2008, 03:34:14 PM »

Po dobiciu do 70 lvl zamierzam pomóc innym. Jestem mało doświadczonym graczem, więc czy mógłby mi ktoś wyjaśnic znaczenie słowa KARA?
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #10 on: August 01, 2008, 03:43:47 PM »

jasne Kara to skrót od Krazahan - Raid 10 osobowy na 70 lvl
chyba najbardziej klimatyczny w WoW
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #11 on: August 01, 2008, 03:49:24 PM »

Igormaster wispnij do mnie dzisiaj wieczorkiem koło 20 już powinienem być, to Cię dodamy do Gildii.
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #12 on: August 01, 2008, 05:06:06 PM »

Ja z nim się raczej nie kumpluję i zamierzam zostać w twierdzy do 70 lvl(o ile do niego dojdę).

i zamierzam zostać w twierdzy do 70 lvl
i zamierzam zostać w twierdzy do 70 lvl
i zamierzam zostać w twierdzy do 70 lvl
i zamierzam zostać w twierdzy do 70 lvl
i zamierzam zostać w twierdzy do 70 lvl


Hmm próbuje wam uświadomić co on właśnie napisał... czy to przypadek czy może paranormalne zdolności przewidywania przyszłości  :-\
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #13 on: August 01, 2008, 05:09:21 PM »

Zielarz, Arciu. Ode mnie, pomimo, ze nie w Twierdzy. Zastanowcie sie raczej nad wspolpraca miedzy gildiami, nie zatrzymacie nikogo na sile, a juz na pewno ciezko o to spytac kogos, przed kim wylewelowanie czyli dlugi czas grania. Mozna byc grupa przyjaciol, a grac w roznych gildiach. Mozna laczyc wspolne wypady z inna gildia, ale pytanie- zastanow sie, bo po 70-tce dasz noge to jaki ma sens? Powiem Wam, ze to wrecz odstrasza, bo takie tematy sie juz pojawialy przy okazji innych gier, w ktore Twierdza grala. Ktos gral, ktos cos wzial, ktos czegos nie oddal itp. Mozna byc casualem ( ja sie za takiego uwazam), ale czasem sytuacja gildii zmusza do zmian. Juz mowie dlaczego, otoz, my ludzie ceniacy sobie real life nad kompa, chcemy cos zrobic, jak juz wyskrobiemy czas na pogranie. Ciezko cos zrobic- wiecie to sami po sobie- jak byl czas, ze online mieliscie 5 osob, z czego 3 70-tki. A chyba Twierdza nie chce byc uwazana za grupe fanatykow, ktorzy pietnuja kazdego, kto opuscil gildie?
Zielarz, Arciu- wszystko sie moze zdarzyc- jutro moze byc w Twierdzy 300 osob online, a u nas 5, tylko o to ciezko pytac juz na starcie. Mozecie takimi pytaniami zrazic sobie jedynie ludzi. Bo ludzie jak to ludzie, przymusu nie lubia. Jak ludzie sie dobrze czuja w gildii, to nie odchodza- oto moje zdanie. Chyba, ze nuda ich dopadnie, co tez sie zdarza.

Pozdrawiam

P.S. Modelowy nolife zawsze odejdzie do hardcorowej gildii, jak tylko gildia przestanie byc dla niego pomocna, czyt. nie bedzie mogla przec do przodu.
Igormaster
Gość
« Reply #14 on: August 01, 2008, 07:37:50 PM »

Ja w wakacje gram po 2-3 godziny dziennie(o ile jestem w domu), w roku szkolnym około 1 godziny, więc za NL się nie uważam.
Pages: [1] 2
  Print