Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors- raid Twierdzy  (Read 43816 times)
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #30 on: April 02, 2009, 10:05:25 AM »

ok zatem piątek wieczór  :)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #31 on: April 02, 2009, 01:50:11 PM »

Vent byl, ale ciebie na nim nie bylo Eorciu ;].
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #32 on: April 02, 2009, 02:17:48 PM »

Vent byl, ale ciebie na nim nie bylo Eorciu ;].

lol, o kurna to czemuś cie mi nie powiedzieli o tym ;D
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #33 on: April 02, 2009, 02:19:05 PM »

Lol ja przynajmniej bylem przekonany, ze wiesz ze stoi, ale z jakis waznych powodow, czy nastroju nie masz ochoty / nie mozesz wejsc na venta ;].
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #34 on: April 04, 2009, 09:33:54 AM »

Po tym co zobaczyłem wczoraj, wątpię żebym szybko pojawił się na etten... zero freepów praktycznie, z kolei z drugiej strony ponad dwukrotna przewaga creepów, nas znerfili, z kolei creepy podbuffowali, było nas za mało, żeby cokolwiek przejąć, nawet dostać się do ec było głupstwem, bo przecież vicey z gromadką by nas zaraz rozjechał..zostało nam siedzenie w gv i ping-pong, na którym my traciliśmy więcej niż oni, nie było pomysłu gdzie można się ruszyć, co zrobić, totalnie nic, tylko patrzeć jak umieraliśmy :P. Powiem jeszcze tyle, że balans przed b7 owszem był i mimo "przegięcia" hunterów, łatwo padali gdy dochodziło do zwarcia, ludzie chodzili na etten i jakiś opór creepom stawialiśmy    ( może za kilka tyg to się zmieni kiedy ludzie pozłażą z tych drzew  :P) :), teraz z kolei BA rządzą na etten i kilka dotów zasadzonych na freepa sprawia, że po kilku sekundach taki biedak pada. Jakieś sugestie?  :D
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #35 on: April 04, 2009, 09:36:29 AM »

W końcu nadszedł czas, by freepy przestały grać solo!
Niech minstrele zaczną leczyć, niech kapitanowie buffują i niech RAT wróci do łask na Ettens.
Riten
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 176


« Reply #36 on: April 04, 2009, 10:44:59 AM »

Jeżeli Turbine nie zniesie limitu zdobywanego renown w fellow/raidach to większość ludzi nadal będzie biegać solo bez ładu i składu.
Ja nie zamierzam szybko zawitać na Etten, z takim balansem to szkoda nerwów.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #37 on: April 04, 2009, 10:45:14 AM »

A ja mam odmienne zdanie - wczoraj nasza 12 siala niezle spustoszenie wśród creepów- wpadło mi ponad 450 renowna, więc chyba tak źle nie było? Eorciu tez prawie wbil rank.

Było cieżko, a mimo to świetnie sie bawiłam - teraz przynajmniej team-work będzie wazny - czyli w sumie to, co powinno byc podstawa na etten.

Owszem, wroci czas rajdow (nareszcie!), a ja wolę ping ponga dwóch rajdow, niż "każdy sobie rzepkę skrobie".
No i star huggerzy albo zaczna grac, albo opuszcza ranki freepów:)

Anyway - dziękuję serdecznie za świetną zabawę:)

Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #38 on: April 04, 2009, 12:11:50 PM »

Jeżeli Turbine nie zniesie limitu zdobywanego renown w fellow/raidach to większość ludzi nadal będzie biegać solo bez ładu i składu.

A nie jest tak, że tylko w rajdach ilość renown jest bardziej dzielona na każdego?
Założeniem tego "feature" było rozłożenie walk na kilka frontów, gdzie biją się kilkuosobowe grupy, zamiast kampienia TA w 24 osoby.

Z Patch Notes:
Quote
Renown/Infamy rewards have been modestly decreased for raid contributions and increased for group contributions.
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #39 on: April 04, 2009, 12:49:21 PM »

Pozwólcie że dodam coś od siebie jako grający wczoraj po drugiej stronie barykady; Szczerze mówić spodziewałem się tego co wczoraj miało miejsce. To była pierwsza duża bitwa po wprowadzeniu b7 i freepy pojęcia nie miały co może je spotkać; Creepy dostały wszystkie kopa i to naprawdę porządnego; Szczęście mieliście że Vice nie wpadł na pomysł by zrobić rajd BA w ramach tego co wczoraj było bo nie przeżyłby nikt z obranych na cel; Grający stale na etten doskonale wiedzieli czego się spodziewać po wejściu b7. Byliśmy ciekawi waszej - freepów reakcji; Skończył się czas biegania w małych grupkach po prostu; Do tej pory w 1v1 większość creepów nie mogła walczyć; Od 2 dni trochę się to zmieniło; Czas też zweryfikować taktykę walki przez poszczególne klasy - teraz już nie wystarczy klikanie tych samych skilli, które do tej pory siały spustoszenie wśród creepów - trzeba więcej pogłówkować; Teraz na Etten nastanie czas rajdów i dużych bitew; Zgodzę się z Murkarem i Huriel w 100% - czas zacząć grać rajdami i porządnie je zacząć zgrywać. Do tej pory nie musieliście się jako freepy specjalnie w tej materii wysilać - taktykę zastępowała brutalna siła zupełnie nieporównywalna do siły creepów; Nas zmusiło to już dawno do skonsolidowania wysiłków i grania w grupach; Stąd nasze wczorajsze składne manewry (przynajmniej ja takie zauważyłem); Dodam na koniec, że już widać, że freepy otrząsnęły się po demonstracji siły (:D) - wczoraj pod koniec mojej gry zauważyłem bardzo fajne ataki z flanek i zajście nas od plecków; Naprawdę zabawa była przednia; Na przyszłość wróży to więcej epickich bitew na etten a walka z żywym przeciwnikiem jest nieporównywalnie wiekszym wyzwaniem niż 10 instancji z Watcherem

pozdrawiam
Czarna Mamba
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #40 on: April 06, 2009, 01:04:04 PM »

Bedac po 2 stronach konfliktu jednej nocy i majac juz stycznosc z takimi sytuacjami(wejscie nowego booka) powiem wam ze to nic nowego jedyny problem to liczby freepy ciagle maja lepsze skile i bpe(block , parry ,evade) i wiecej morale jak i power wyjatek to WL, jak rownierz CC po stronie freepow jest masakryczny przy praktycznie zerowym teraz w booku 7 u creepow (nie mozemy sciagac anty stuna rootem )

Z pewnoscia book 7 to koniec farmerow hunterow ktorzy z latwoscia mogli zabijac w 1 albo 2 strzalach(twierdzac przy tym ze to jest pvp  lol) i nie musieli miec grupy bo po co? Majac dps niezly cc po co grupa po co healer jestem the besciak gram sam a to ze ta gra  polega na grze w grupie to pestka prawda?:P dlatego freepy tak placza przyzwyczajeni do latwej farmy...

Mimo wszystko wiekszosc farmerow zastapia inni zdegustowani latwoscia pvp przy starcie mori po stronie freepow i etten bedzie tentnic zyciem jak zawsze, zmienia sie tylko ekipa co booka w zaleznosci od poziomu balansu jesli mozemy o tym mowic...

Leczyliscie mnie wtedy bardzo ladnie ale gdyby mialo mnie utrzymac 2 wL bez babla ,w odwrotnej sytuacji bym lezal za kazdym razem


Wiem ze wielu z was mialo satysfakcje przed moria walczac w duzych raidach Eoreh czasem dowodzil i musial sie niezle bawic dajac zabawe rownierz drugiej stronie a przypomne wtedy ze wiekszosc farmerow plakala tak samo mocno jak teraz... nie pozostaje nic innego jak zaczac zwracac uwage na to czy ministrel leczy czy bawi sie w dps i bedzie git:)

Creepy musialy sie zorganizowac by przetrwac teraz czas na gre w grupie po stronie freepow w innym wypadku czeka freepy pve :D pozdro i dzieki za gre byla bardzo przyjemna i owocna :)
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #41 on: April 06, 2009, 01:15:44 PM »

Madrze napisane :).Tylko bez intrerpunkcji sie cholernie ciezko czyta :(
Czarna Mamba
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #42 on: April 06, 2009, 01:23:26 PM »

sry w pracy jestem mase ludzi nie ma jak popracowac na tekstem.
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #43 on: April 06, 2009, 02:08:10 PM »

Dobrze gadasz :D

Jednym słowem trzeba wziąć Twierdze za d.. i notorycznie molestować creepów PEŁNYM 24 (albo i więcej) osobowym rajdem.

Powołajmy do życia dzień Etten. Przymusowo raz w tygodniu trzeba udać się do creepów i pokazać im, że Twierdza potęga jest i basta  ;D Kto nie pójdzie spada na sam koniec rajdowej listy, traci status membera itd.  ;D

Forma do uzgodnienia. Można taki dzień traktować to jako trening  albo jakąś formę eventu gildiowego.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #44 on: April 06, 2009, 02:11:22 PM »

Uwielbiam te kompromisowe rozwiazania Zamira ;D.
Uwazam podobnie jak Czarna Mamba. Wczoraj bylem w rajdzie i nie bylo najgorzej, chociaz czesc ludzi zapomniala jakie ma funkcje pelnic. Mimo teoretycznego nerfu, co niektorych i mniejszej liczby freepow, udalo nam sie kilka razy przejechac po wiekszej liczbie creepow, chociaz generalnie bylismy farmieni ;]. Widac jednak, ze sie da tylko trzeba znowu zaczac wspolpracowac i robic swoje.
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Print