Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: chat problem  (Read 1988 times)
Tankret
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31



« on: January 04, 2010, 07:29:52 PM »

Witam, mamy gracza który ma następujący problem: "mam olbrzymi problem z czatem.  wchodzac do gry widze wszytkie czaty. po jakims czasie nie widze juz zadnego a bywa z tym naprawde roznie. inni widza co pisze ja w sumie tez ale nie widze odpowiedzi, to samo tyczy sie voice czat. na innym serwerze w party na rajdy wszyscy gadali na voice czat ja nic nie slyszalem za to po dwóch godzinach nawet po wyjściu z party słyszałem wszystko o czym gadali (dziwne) :-( "

Może macie jakies pomysły jak to naprawić?
Amai
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 65



« Reply #1 on: January 04, 2010, 09:31:35 PM »

hmm z VC to bym powiedzial ze to moze byc problem z systemem.. jak siedzialem z qmplami jeszcze na becie 7 to tak mielismy co jakis czas na vencie i ts-ie po przejsciu na 7pro problem sam zniknal

ale aby taki in-game czat znikal to dziwna sprawa, bo to by raczej znaczylo ze ma kopnietego klienta
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #2 on: January 04, 2010, 11:16:21 PM »

Ostatnio moj kin-mate miał podobny problem. Jeżeli dobrze pamiętam, to przeinstalował grę oraz system przy okazji. Nie wiem, które spowodowało, że chat'y się naprawiły, ale jedno z tych pomaga. Poleciłbym też spróbować napisać ticket do GM'a, ale prawdopodobnie otrzyma taką samą odpowiedź, re-instal.
Pages: [1]
  Print