Pages: 1 ... 13 14 [15] 16
  Print  
Autor Topic: U11  (Read 59942 times)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #210 on: August 30, 2013, 10:56:22 AM »

Lifetime i tak nie dostanę więc jednak chyba nie :P

Lifetime są tylko dla graczy z US... gdzieś, ktoś, coś, o tym wspominał...
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #211 on: August 30, 2013, 10:58:51 AM »

Lifetime i tak nie dostanę więc jednak chyba nie :P

Lifetime są tylko dla graczy z US... gdzieś, ktoś, coś, o tym wspominał...

Zależy po czym będą to identyfikować :P Po serwerze? Po adresie w danych płatniczych karty? Po adresie podawanym przy ostatnio zakupionym dodatku? (wg tych danych mieszkam w Miami :P - wychodziło najtaniej bo bez podatku). Po IP? Ufff - na szczęście mam LT.
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #212 on: August 30, 2013, 01:53:09 PM »

Mam mieszane przeczucia, co do tych drzewek skilli. Ale może Turbinki pozytywnie Nas zaskoczą? A co do LT, to mogliby wprowadzić go ponownie do sprzedaży. Tylko w jakiejś rozsądnej cenie oczywiście, a nie za milion $.  :P
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #213 on: September 03, 2013, 09:42:21 AM »

Po wakacyjnej przerwie wróciłem do lotro i od samego początku problemy. Już nie wspominam o wczorajszym padzie serwerów ale chodzi mi o 2 inne sprawy:
1. /follow - jak grać melasem na koniu jak to nie działa? Co ja się wczoraj grając burgiem  nakląłem to tylko moje dzieci wiedzą  :P
Toż ten mój warsteed biega jak oszalały. Można ręce na klawiaturze połamać aby trafić w moba. Wyłączenie /follow to tragedia mimo że koń lepiej manewruje niż wcześniej.
2. Alt/tab - po przełączeniu się do windy lotro praktycznie stanęło w miejscu. Od 3 do 0,5 fps. Po kilku minutach i próbach dojścia do crafting hallu zatrzymało się całkowicie i tylko zamknięcie z menedżera poskutkowało. Nigdy wcześniej nie miałem takich problemów. Może ktoś wie jak poprawić altabowanie?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #214 on: September 03, 2013, 10:28:52 AM »

1. /follow - jak grać melasem na koniu jak to nie działa? Co ja się wczoraj grając burgiem  nakląłem to tylko moje dzieci wiedzą  :P
Toż ten mój warsteed biega jak oszalały. Można ręce na klawiaturze połamać aby trafić w moba. Wyłączenie /follow to tragedia mimo że koń lepiej manewruje niż wcześniej.
O, to jestem zdziwiona, bo mi się burgiem wczoraj niezłe grało i nie odczulam żadnej w sumie zmiany in plus czy in minus. Ale pewnikiem dlatego, ze ja nim rzadko na follow jeździłam, tylko raczej sama manewrowałam. Ale fakt, kobyła jakb bardziej zwrotna była, al. to może tylko wrażenie po tygodniu przerwy.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #215 on: September 03, 2013, 10:40:08 AM »

Gdzieś na forum, a może twitterze? wspomniał któryś devs, że w ostatnim updejcie z.... follow na war steedach i powinni naprawić przy okazji kolejnego patcha.

Odnośnie alt/tab to nie mam żadnych problemów.
viferia
Gość
« Reply #216 on: September 03, 2013, 02:56:22 PM »

No ja akurat po ostatnim update chwale sobie konika ( poza momentami gdy czasem kliknę na npc, a on zamiast do niego to pedzi w siną dal , ale to rzadko) bo skończyły mi sie przycinki na koniu zupełnie, przynajmniej na razie - juz nie drepta w miejscu co jakiś czas 5 sekund żeby wyrwać potem do przodu jak oszalały i rozbić się na pobliskim płocie tudzież drzewie. Co do follow to z racji klasy nigdy z tego nie korzystałam na koniu, a co do alttabowania to z tym problemow nie miałam i nadal nie mam. Nie licząc problemu z tym, że raz dziennie koło 22-23 moje lotro stwierdza że pora spac i wywala krytyka ( niezależnie od sytuacji w jakiej sie znajduje chociaż dość czesto zdarza się to przy wchodzeniu do instancji lub pomieszczeń ).
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #217 on: September 03, 2013, 06:07:17 PM »

Quote
1. /follow - jak grać melasem na koniu jak to nie działa? Co ja się wczoraj grając burgiem  nakląłem to tylko moje dzieci wiedzą  :P
Toż ten mój warsteed biega jak oszalały.

A ja mam to samo. Jak dam na follow to konik wyrywa do przodu z prędkością, odwrotnie proporcjonalną do szybkości ucieczki defilera przed burgiem. Z tym, że nie da się nim kierować mogę się tyko zatrzymać.
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #218 on: September 18, 2013, 09:38:16 AM »

2. Alt/tab - po przełączeniu się do windy lotro praktycznie stanęło w miejscu. Od 3 do 0,5 fps. Po kilku minutach i próbach dojścia do crafting hallu zatrzymało się całkowicie i tylko zamknięcie z menedżera poskutkowało. Nigdy wcześniej nie miałem takich problemów. Może ktoś wie jak poprawić altabowanie?

Mam ten sam problem, znalazło się jakieś rozwiązanie inne niż "nie rób alt/tab" ?
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #219 on: September 18, 2013, 01:25:53 PM »

Granie w oknie lub najpierw przełączenie się do okna (alt+enter) i wtedy na inne aplikacje (przeglądarka itp) i później z powrotem.
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #220 on: September 18, 2013, 03:29:39 PM »

Skoro o problemach już mowa ;] to mam następujący: od rana mam tak straszne lagi, że głowa mała. Gra chodzi ok przez parę sekund, po czym zaczyna strasznie przycinać, i znów parę sekund ok, lagi, ok, lagi, i tak w kółko..właśnie instaluję grę raz jeszcze, jak to nie pomoże to nie wiem..



..no i nie pomogło. Ma ktoś jakieś pomysły? Dodam, że jak przełączę na inną aplikację, czy w ogóle przejdę na pulpit, to po powrocie jest jeszcze gorzej. Tyle tylko, że kursor chodzi bez zarzutów, bo zanim przejdę na pulpit, to nawet on wariuje jak oszalały..
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #221 on: September 23, 2013, 03:00:49 PM »

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?&postid=6933038#post6933038

    Fixed an issue with the mounted /follow and “Spur On” skill.
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #222 on: September 26, 2013, 03:38:32 PM »

No dobrze... Skoro już tutaj o tym pisałem, to nie będę specjalnie zakładał nowego tematu w związku z kontynuacją mojego problemu. Tak jak wcześniej wspominałem, gra mi tnie co minutę tak, że się nie da grać. Wczoraj robiłem formata, wszystko zaktualizowane, wszelkie dodatki sratki itp. zainstalowane. A mimo to nadal ten problem występuje. Dzieje się tak na wszystkich możliwych rozdziałkach, i oczywiście na najniższych detalach. Czyżby Turbinki zmieniły wymagania? Bo jeśli tak, to ja sobie robię dłuuuuugą przerwę, póki nie zakupię sprzętu, który zagwarantuje mi granie bez jednoczesnego wkurw... się. To tyle..
Jeśli faktycznie nie znajdzie się na to żadne lekarstwo, to powiem jedno: do zobaczyska w przyszłości.. <cry>
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #223 on: September 26, 2013, 10:24:39 PM »

Options -> audio -> Znajdź SOUND PLAYBACK ->
masz tam 2 opcje Hardware i Software, Jak masz na Hardware, zmień na Software (niezależnie od innych opcji w grze, sound playback MUSI być na Software) - i sprawdź jak chodzi gra. Daj znać :)
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #224 on: September 27, 2013, 08:48:02 AM »

Bardzo Ci dziękuję Milo za zainteresowanie... Niestety w niczym to nie pomogło.
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16
  Print