Pages: 1 ... 14 15 [16]
  Print  
Autor Topic: U11  (Read 59937 times)
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #225 on: September 27, 2013, 09:20:43 AM »

Miałem kiedyś podobną sytuacje, pomogło dodanie TurbineLauncher do wyjątków w programie antywirusowym.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #226 on: September 27, 2013, 09:49:03 AM »

Lotro aż tak wymagające nie jest. U mnie w pracy odpalam na zwykłym biurowym kompie z procesorem Pentium 3 GHz, 2 GB RAM i z zintegrowaną grafiką Intel Q965.
Nie śmiga ale na ustawieniach low da się pograć. Crashe zdarzają się ale tylko wtedy jak zmieniam kilka razy lokacje w grze. Na becie siedziałem przez kilka godzin i nie miałem żadnego problemu.
Myślę że w Twoim przypadku jakiś element kompa szwankuje lub gryzie się z lotro.
Podobne crashe miałem z jedną z kart graficznych i nie pomogło nic. Po zmianie karty wszystko działa normalnie.
Na forum jest kilka tematów związanych m.in z wadliwą współpracą Lotro z kartami graficznymi opartymi na Intelu.
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #227 on: September 27, 2013, 10:04:57 AM »

Ja wszystko rozumiem, ale dlaczego w takim razie te problemy zaczęły się teraz, a nie 3 lata temu, kiedy zaczynałem grać? Bo od tamtego momentu nie zmieniałem karty..
Zaraz sprawdzę propozycję Isav'a..
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #228 on: September 27, 2013, 10:07:15 AM »

Quote
ale dlaczego w takim razie te problemy zaczęły się teraz, a nie 3 lata temu, kiedy zaczynałem grać? Bo od tamtego momentu nie zmieniałem karty..
Bo stare Lotro było dopracowane pod kątem wszystkich kart graficznych i sterowników. Obecne wspiera tylko niektóre karty.
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #229 on: September 27, 2013, 10:15:06 AM »

A to dziady..
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #230 on: October 10, 2013, 06:02:39 PM »

Dzisiaj postanowiłem jeszcze raz poszperać w internecie na temat mojego problemu. No i zacząłem sprawdzać te wszystkie rozwiązania. Przeczyściłem dokładnie kartę, procesor, zasilacz itp., zrobiłem defragmentacje, coś tam jeszcze, coś tam jeszcze. I niby było coś lepiej, ale nadal mi strasznie zacinało. Ściągnąłem sobie wczoraj specjalnie BF Bad Company 2, żeby zobaczyć, czy to wina Lotra, czy coś innego. No i też zacinał.. I wyobraźcie sobie, że..włączyłem jakoś kompa, i chciałem zobaczyć, czy czasem karta się nie przegrzewa zbytnio. I ku mojemu zaskoczeniu - nie działał wiatraczek od grafiki. Dotknąłem go parę razy, aż w końcu zaskoczył. No i od razu odpaliłem grę. Jak na razie chodzi tak, jak wcześniej. Mam nadzieję, że w tym tkwił problem..
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #231 on: October 10, 2013, 07:11:16 PM »

No właśnie widziałam Cię dzisiaj online i chciałam się zapytać, czy już ok. Miejmy nadzieje, że problem rozwiązałeś :)
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #232 on: October 10, 2013, 09:39:06 PM »

Miejmy nadzieję.. Tak czy siak, pewnie pora już odświeżyć sprzęt.
Zandu
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 34



« Reply #233 on: May 19, 2023, 05:46:32 PM »

Po paru latach niegrania przypomniałem sobie o LotRO i postanowiłem zajrzeć do gry i na wasze forum. Uruchomiłem launchera i się zaczeło czekanie. Trwa to już 3h i doszedłem do etapu "downloading file 3xxx of 18842". Patrząc na to, jak się szybko te cyferki poruszają, przewiduję zakończenie na 4h od teraz. I to na 4GB RAM, i5, szybkim internecie. Patient you must be, young Padawan, wiem...

10 lat minęło, wszedłem na stronę gildii, taka podróż sentymentalna, a tu zapamiętany login i hasło w przeglądarce! I działa! Przyszedłem się tylko przywitać, może ktoś to przeczyta. AHOJ!

PS: jakiś rok temu zainstalowałem sobie ponownie gre, ale mój sprzęt okazał się odrobinę za nowoczesny. Na monitorze 4K wszystko jest mikroskopiijne i nie da się sensownie nic robić.
panTadeiro
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #234 on: June 01, 2023, 10:46:09 PM »

U mnie sentymentalizm działa już po 3 latach ;P
A co do monitora i obrazu to zmniejsz sobie rozdzielczość :)
Pages: 1 ... 14 15 [16]
  Print