Pages: [1] 2 3 ... 6
  Print  
Autor Topic: Nie tak ten AM zły jak go malują ;)  (Read 38213 times)
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« on: June 12, 2009, 11:23:56 AM »

Zazwyczaj tego nie robie ale ponieważ powszechnie uważa sie ze AM w dpsie jest do kitu i wkurzona zachowaniem pewnego orderowca ( nie chodzi o nikogo z gildii ), tak sobie wklejam na pamiątkę że jednak ten AM cos potrafi zarówno  wydepeesowac jak i cos zatłuc ;)

To wynik z wczorajszego scenaria
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #1 on: June 12, 2009, 11:25:11 AM »

A tu z wczesniejszych...nie zawsze wygrane, to minimalnie przegrane
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #2 on: June 12, 2009, 11:25:55 AM »

A na oostatnim mój dotychczasowy rekord ( sc przegrane, zepchnieci do respawnu i zbyt wielu killi nie ma ale akurat w moim przypadku, oprocz tego że dpsuje musze równiez byc w def mode, bo buty i inne drobiazgi kuszą ;)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: June 12, 2009, 11:26:22 AM »

Pieknie Tarell ;) widac efekty ciezkiej pracy i treningu przynosza efekty.  Brawo i chwala dla naszej Amki.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: June 12, 2009, 11:38:27 AM »

Brawo tarell.

Gdybym chociaż połewe takiego demage zadawał byłbym w siódmym niebie.

A ponoć jestem klasą dps :(
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #5 on: June 12, 2009, 11:49:40 AM »

widziales Inci ile nam Tarell ciezko zapracowanych killsow ukradla? ;)

powaznie, to naprawde ladne wyniki
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #6 on: June 12, 2009, 12:04:59 PM »

dokladnie ;) jak tak dalej bedzie kradla , to trzeba bedzie skore przetrzepac :) ...

a tak serio - dobry mamy Imba DPS team , wspierany przez NHNS i naszego Bodyguarda (Earlion zamiennie z Lonasparem) , dopracujmy kilka szczegolow i bedziemy rzadzic na scenario :)
lonspar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Reply #7 on: June 12, 2009, 01:14:34 PM »

no to baaa w ogóle wtedy to pozamiataliśmy, biedny tank guardowiec 5 killsów wyhaczył i dostał 8,5k renowna :-)
Tarell to nie klas może być do kitu tylko osoba która nią gra i niestety sprzęt, bo jak patrze na tego imba Louisa to ja myśle że on by tych Gwyntów mimo bycia tankiem kosił na pęczki :D
Skellen
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« Reply #8 on: June 14, 2009, 08:58:48 PM »

Mam takie pytanie, po co z healera robić DPSa? Z tego co widzę wtedy wogle nie leczyłAś. Może się czepiam, ale nie jestem zwolennikiem mieszania roli poszczególnych klas  ;) Ja jak bym chciał bić damage, to bym SW robił, a nie AM.

EDIT: sorry za męską formę, ale pierwszy raz widzę kobietę w grze MMO :D
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #9 on: June 14, 2009, 09:12:42 PM »

Jakby AM i WP nie mieli bic dmg to nie dostaliby calych sciezek ku temu przeznaczonych i mechaniki ktora zadawanie obrazen wrecz premiuje:) Styl gry jest tu kwestia wyboru danego gracza:)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #10 on: June 14, 2009, 09:14:45 PM »

Może dlatego, że ma taka możliwość?
AM to hybryda i jedna ze ścieżek tej postaci jest nastawiona na dps.

Zaczyna mnie wkurzać, coraz bardziej, podejście ludzi do "obowiązku grania zgodnie z ich wyobrażeniem o danej klasie".

Sam obecnie leveluje tanka na ścieżce Conquest i biegam z dwurakiem. Tak jest mi szybciej levelować. I wisi mi to co mówią inni.

Na 40lvl oczywiście respecnę się na tanka.
Skellen
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« Reply #11 on: June 14, 2009, 09:40:14 PM »

Na lvling pewnie ze lepszy jest dmg niż heal albo tankowanie, ale to jest scenario i 40 rank. BTW, nawet nie wiedziałem, że AM ma ścieżkę na dmg.

Masz rację, styl gry to kwestia indywidualnego podejścia, jeśli ktoś jest dobry w tym co robi, to niech robi to dalej, ale np. WP w T3, który ma 20k dmg i 35k heala, gdy ja mam ok 100-150k heala to nie jest dobry pomysł...
Piria
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 83



« Reply #12 on: June 14, 2009, 10:27:50 PM »

Może po prostu niektórzy chcą grać inaczej niż spamując 1-2 guziki :P

dps-owanie jest fajne, powiedziałabym że to największa frajda gry. A jeśli można dps-ować i jeszcze się trochę w tym czasie leczyć, to czy to nie jest coś cudownego? Tarell w porywach może mieć damage jak BW, ale jest bardziej niezależną jednostką. A Shadow warrior, jako jedyna klasa w grze, nie ma ani jednej taktyki/skilla do odzyskiwania punktów życia, z tego co wiem.
EDIT - No i może resować kumpli :D  Bez żadnych sztandarów i innych bajerów

Poza tym, jeśli widzisz taką możliwość, i widzisz, że to będzie działać - to warto to wypróbować. Nie każdy AM musi być healerem, nie każdy BW musi walić bez przerwy AoE.

A Tarell jest kobietą :P

(szczerze, to gdyby przycięli healing WP-kom i DoKom, to tak naprawdę oddaliby przysługę tym graczom - przestaliby być healbotami, a zaczeliby być first-line healerami, jak to miało być z założenia... Co myślę, że samym graczom by się spodobało, byłoby ciekawsze, więcej pola do popisu - teraz taki może co najwyżej usłyszeć "co wyłazisz naprzód, healuj!" - to jest moje osobiste zdanie)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #13 on: June 14, 2009, 10:53:54 PM »

kotbs tez nie ma nic do odzyskiwania zycia (a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo) ...

a skoro mowimy , ze kazdy gra jak chce - to moze przedluzmy te teorie na np scenario - gdzie ktos chce sobie farmic renown , a czesc chce wygrac scenario - wtedy tez nie mamy prawa oceniac "farmerow" ...

to samo tyczy sie farmienia fortec czy czegokolwiek innego , bo to jest dostepna mechanika gry - nie jest to zabronione ....

tylko trzeba sobie zadac pytanie , czy to jest fajne i czy nie robimy krzywdy innym przez takie myslenie (chcac nie chcac , gra liczy AMa jako healera na scenario , a ludzie tez licza , ze jak maja ama w skladzie , to bedzie heal) ....

wiec wezcie pod uwage wszystkie kwestie , zanim podejmiecie ostateczna decyzje ...
lonspar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Reply #14 on: June 14, 2009, 11:07:49 PM »

kobza ma odzyskiwanie życia z jednej z aur (po udanym bolku/parry odzyskuje się APki i HPki po 15 na sekunde przez 10sec nie czesciej niz 3 sec).

Ja też popieram zdanie Kuli Szpieguli Piri, każdy powinien grać tak jak mu pasuję, efektyność gry to nie tylko klasa, ale umiejętności (choć pewne zestawienia typu DoK/zealot/szama vs tank jest dla tanka nie do przejscia raczej) i pomysł na gre. Ja tam podziwiam Tarell mimo jej fanaberii i ogromnych wymagań-ja chce guarda i heala!! (choć ma prawo jest jedną z rodzynek gildiowych  ;D )
Pages: [1] 2 3 ... 6
  Print