Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: % urodziny Twierdzy - czas na wielkie świętowanie!  (Read 22103 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #30 on: April 06, 2012, 02:53:36 PM »

Przypominam, że to już za tydzień w sobotę (14.04) - w planach mnóstwo atrakcji, gier i konkursów.

Zarezerwujcie sobie 2 godzinki wieczorkiem na sporo fajnej zabawy okraszonej dużą ilością śmiechu :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #31 on: April 14, 2012, 12:50:47 AM »

Już dzisiaj (sobota, 14 kwietnia) o godzinie 20:00 zapraszamy do wspolnej zabawy.
Przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji, a że rocznica piękna, to i nagrody godne :)

Do zobaczenia i proszę się zaopatrzyć w kilka kilogramów dobrego humoru :D
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #32 on: April 14, 2012, 05:12:30 PM »

Chyba w tym roku mi się ten piątek 13-tego odbija dzień później odpaliłem na moment lotro żeby sprawdzić mejla i mnie wywaliło od tego momentu jak się loguje to po wpisaniu hasla i zatwierdzeniu suba i serwera launcher znika i nic się nie dzieje... No już lepiej w czasie się zgrać nie mogli.

Jakbym się nie pojawił wypijcie za mnie strzemiennego "pod Kucykiem"

Pzdr Filavorin
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #33 on: April 15, 2012, 12:52:10 PM »

kilka fotek:

ta miniaturka się popsuła... (ale fotka działa)

link do tej mini galerii:
http://imageshack.us/g/256/screenshot00076e.jpg/
Vagner
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 72



« Reply #34 on: April 16, 2012, 09:09:31 AM »

100 lat Twierdzo! I gratuluję wytrwania aż 5 lat, w grach MMO to wielka sztuka ;)

W Twierdzy LOTRO miałem swego czasu Wardena Nazca, zdrówko kto jeszcze pamięta ;) chociaż przy tak długim okresie jak 5 lat, mój krótki epizod został zapewne zapomniany hehe. Akurat w tę fajną rocznicę dołączyłem do Twierdzy SWTOR i mam nadzieję, że w tej grze będzie mi dane świętować kolejne rocznice gildii :) Muszę się jeszcze tylko zorientować kto jest kto, ale już widziałem kilka nicków, które brzmią znajomo.
Pages: 1 2 [3]
  Print