Pages: 1 2 3 [4] 5 6
  Print  
Autor Topic: Nie tak ten AM zły jak go malują ;)  (Read 38305 times)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #45 on: June 16, 2009, 03:24:39 PM »

to bylibysmy postrachem dla destro , jakim dla nas jest premade enlavy , ravensow i nightfalla razem wzieta ...

Co do strachu na widok premade Enklavy czy Ravens to sie zgadzam, ale z Nighfall to chyba troche przesadziles, kiedy pstatni raz widzialem ich premade w sc to PUG ich pojechal 500 do 100:)

A tak co do stalego premade to masz racje, im wiecej gra sie wspolnie tym mniej komunikacji potrzeba w walce, kazdy wie co ma robic i robi to niemal automatycznie, wtedy jedynym problemem jest inny silny premade stosujacy jakas niecodzienna taktyke.
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #46 on: June 16, 2009, 06:15:37 PM »

A Yacah uważa, że jest imba  ;D
Upraszam o litosc do tego tematu...to o AMach i ich imbowatości  ;D

Chyba wkleje jakies kolejnego screena żeby wrócic do pierwotnego przesłania tego wątku  ;)
Do sorcek mi daleko ale to nie było łatwe scenario. No i bez guardów i innych wspomagaczy  ;)


yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #47 on: June 16, 2009, 07:55:53 PM »

no moze troszke imba jestem , bo ostatnimi czasy wykrecam naprawde niezly dmg - ale co najwazniejsze - nie pusty - ale z duza iloscia Killing Blows , co jest miara (pusty=naparzanie pod naszym spawnem - nic nie robi , bo jest leciutko odhealowany) ...

nie mam screenow ;) , bo ja nie z tych , ale dzisiaj ponad 500k znowu bylo , a 400k po polowie scenario BFP , a pozniej biegalem za flagami ;) ... wiec jest dmg i DMG ;)
Piria
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 83



« Reply #48 on: June 16, 2009, 11:50:19 PM »

Że tak jeszcze spytam, Tarell, ty masz dps AoE, czy raczej single target? 

Ta Lyca to niezła dziunia jest, Vorstern (WH) się na nią nabił w czasie jednego z ostatnich scenariów, dwa razy próbował i nawet do 3/4 jej życia nie zjechał...
lonspar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Reply #49 on: June 16, 2009, 11:56:08 PM »

guard, healbot obok i jazda...dzisiaj mielismy taka piekna akcje we 3 bilismy jednego zealota (Melman, ja i Earlion) nawet się go ukąsić nie dało...z wielkim trudem dobilismy do 25% życia na co ten się pięknie odleczył w sekunde.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #50 on: June 16, 2009, 11:59:25 PM »

raczej nie tyle on co pewnie odleczyla go reszta healerow. Jak w jednej grupie jest wiecej niz 2 profesje leczace to zabicie ich jest koszmarem  ;)
jedyny sposob to debuff do heala, skoncentrowac dps na jednym i odpowiednio zgrac CC
a pozniej szybko zabic pozostalych 2 bo inaczej sie rezzna i zabawa zaczyna sie od nowa
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #51 on: June 17, 2009, 09:26:45 AM »

Yacah
jak widzę że któryś z Was włazi wtłum, słyszę że mass silence, to wiem co to znaczy :)  i zaczyna się jazda :) , ale czasami ciężko wyhealowac z 3-5 Chopkami na plecach ( całe szczęście jest drugi heal ) bo ciągle przerywaja casty,
ale z drugiej strony cieszą mnie sytacje w których okłada mnie 4-5 destraków a ja stoję i lecze całe party-wtedy ciesze się że nie ma naprawy armora jak w WOW :P
lub też sytuację w których healer z party dostaje w michę wtedy hot na niego i z głowy wydaje mi się że zgranie już jest ,widzimy już trochę wiecej na sc niż tylko pasek z AP i addona wskazującego party health bar.
luna
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #52 on: June 17, 2009, 06:45:04 PM »

Piria>> to zależy od sytuacji. Zasadniczo używam 2 obszarówek ale obie mają cd wiec w miedzyczasie korzystam ze wszystkiego co jeszcze pozostało.
Staram sie wtedy tak pozycjonować aby stać sie przeszkadzaczem dla heala przeciwnika. Stąd tez te uwagi że uciekam naszym healerom z zasięgu.  No i wówczas włączam moj nuke mode na pojedynczy cel ;)
A w miedzyczasie rozmiękczone przeze mnie tłumy zgarnia sobie Yacah jako KB, używajac swojego imba DMG ;D

Wszystko uzaleznione jest tez od tego kto jest po drugiej stronie. Ja juz po składzie wiem czy sobie pogram czy tez nie. Kiedy np wchodzi na scenario Smokim ze swoją ekipą i zaczyna sie do mnie usmiechać to ja doskonale wiem co ten uśmiech oznacza " namierzona --> do nuka " :D  Jest to przykład scenaria gdzie przestawiam sie na def mode i walcze o życie .
A takich ekip jest kilka..znamy sie juz i nawet wymieniamy czasami uprzejmości  :)
Nie jest niestety łatwy żywot AMki po 70-tce  ;D

Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #53 on: June 25, 2009, 10:51:19 AM »

A tak naprawde to ja jestem najlepszy i mam imba dmg wiec temat się tym postem wyczerpal i postuluję o jego zamkniecie.
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #54 on: June 25, 2009, 02:43:40 PM »

No wiesz Gukwa...nigdy nie zdradziłes że grasz AMem ;D

Temat będzie otwarty, bo może jeszcze kiedys coś wkleję, jak juz dojdę do siebie i znowu zacznę chodzić na scenaria.

Musze znależć jakis kontakt do naszych zaprzyjaźnionych destrackich mdpsow bo mam nowe pomysły i musze gdzieś poćwiczyć. Tylko czy ktos będzie chciał ginąć bo jakis orderowiec testuje? chyba za dużo oczekuję ;)

Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #55 on: June 25, 2009, 03:05:44 PM »

No wiesz Gukwa...nigdy nie zdradziłes że grasz AMem ;D

Czasami sobie pogrywam AM ;D
Mam już 80 rr i robie 2x wiekszy dmg-e niż TY ;D i to jedną ręką.
Wiec naprawdę jestem imba-wypas.
Zdjęć nie robię bo aparat mi się popsuł.
Oczywiście nie mam nic do Ciebie Tarell tylko tak posty nabijam :D
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #56 on: June 25, 2009, 03:23:13 PM »

Dzięki niebiosom że ten aparat zepsuty  ;D inaczej musiałabym pójść na tory z rozpaczy  ;D
Tak zapytam tylko z ciekawości...co robisz z tą wolną ręką ?  ;)
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #57 on: June 25, 2009, 03:41:58 PM »

Tak zapytam tylko z ciekawości...co robisz z tą wolną ręką ?  ;)

Tarell Tobie chyba nie muszę pisać, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ;)
Kto zgadnie co robie drugą wolną ręką dostanie nagrodę :o

Oczywiście mogę dodać że ta wolna ręka to prawa, a jestem prawo ręczny ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #58 on: June 25, 2009, 03:46:53 PM »

A co mozna wygrac?

 Zgaduje. STERUJESZ LASKA?
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #59 on: June 25, 2009, 03:52:15 PM »

Zgaduje. STERUJESZ LASKA?

Źle.
Xabbu Tobie to tylko jedno w głowie.
Nie mieszaj w to lasek.

Masz drugą szansę i drugie pytanie skierowane tylko do Twojej osoby.

Jeżeli jedziesz drogą X 5 minut ile będziesz jechał drogą Y?

Skup się rozmawiasz z poważnymi ludźmi na poważne tematy.
Zła kolejna odpowiedź dyskfalifikuję Cię z konkursu ;D

A co do nagrody. Jak wygrasz to się dowiesz.
Pages: 1 2 3 [4] 5 6
  Print