Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Zawieszenie konta  (Read 9430 times)
Andarist
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 34


« on: November 30, 2009, 12:54:39 PM »

Witam,
na dzień dzisiejszy nie przedłużyłem konta o następny miesiąc. Powodów jest kilka:
- większość zrobiła sobie z gry single player, nie ma wspólnych wypadów na pvp, wspólnego expienia (przez cały ten czas naliczyłem jakieś 2-3 party klanowe). Jak się pytam kto idzie na asmo to zalega cisza, nieraz uda się skompletować 4 osoby, a przecież w klanie jest więcej osób. Jak tak szybko chcecie zrobić 50 lvl to widziałem ogłoszenia power lvl up.
- gra bardzo mi się podoba tylko nie będę grał sam
Narazie gram w Call of Duty: Modern Warfare 2 , później wychodzi Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition, Król Artur.
Jak coś się zmieni w klanie, odnośnie grania, to napewno wejdę.
Pozdrawiam Redfox
Plomyk
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #1 on: November 30, 2009, 02:18:23 PM »

mam jako takie podobne odczucia
może jest to związane z byt duza ilością Q gdzie dostaje się expa ??
i kazdy gdzies biega robiąc coś innego
a może brak obowiązkowego Ventiro ??
i tu może ukłon w strone liderów aby postarali sie troche w jednoczeniu legionu
bo narazie to wyglada  " jestes to jestes a jak cie niema to terz dobrze"
codziennie wieczorem jest do 10osob online wiec juz powoli mozna cos kombinowac aby grac razem (tak na pocieszenie dodam ze od wczoraj robie Halera wiec juz nie bedize wymowek byle do 25 lev)
roznica lev ??? zawsze byla i zawsze bedzie a gramy w legionie zeby sie wspólnie bawic wiec może najwyzszy czas zaczać??

Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #2 on: November 30, 2009, 08:01:50 PM »

Ta sytuacja panuje tu od zawsze. W końcu Twierdza to gildia casualowa i do tego nieskoncentrowana na żadnej z gier. Z jednej strony jest to super, bo nikt nie mówi gdzie i kiedy masz iść i coś robić. Z drugiej jednak mamy to, co widać, pustkę lub gildiowe granie ale solo.
Blii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 16



« Reply #3 on: November 30, 2009, 10:29:23 PM »

JA w ogóle nie rozumiem o czym wy piszecie chcecie zmieniać cały Legion.
To ode mnie taka propozycja: zacznijcie od siebie. Pomagajcie Expic niskim lvlom to zobaczycie jak to wszystko się potoczy bo ten mały lvlek urośnie bardzo szybko i zacznie biegać razem z wami.
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #4 on: December 01, 2009, 03:05:08 AM »

z tego co widzę wieczorami to coś się jednak dzieje...
tylko raczej "po trzydziestce"

- zawsze bywały kłopoty z dopasowaniem się poziomami

- atrakcją takich gier jest rozgrywka z żywym przeciwnikiem
i żadne questy tego nie zastąpią
mam nadzieję na wspólne wypady jak więcej osób dociągnie tego poziomu nieco

- kontaktowanie się prze Ventrilo to konieczność !!!

- co do innych gier na horyzoncie...  to może być z tym problem  :)

jak się co ciekawego pojawi
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #5 on: December 01, 2009, 09:19:12 AM »

Szczerze mowiac ostatnio wieczorami lvl 30+ zawsze cos robia razem...
Plomyk
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #6 on: December 01, 2009, 09:22:03 AM »

-"Twierdza to gildia casualowa" wszystko jasne ale chyba nie jest tak ze codziennie gram w inna grę a w Aiona tylko w środy
-loguje sie i witam na klanowym........ i odpowiadaja mi 2-3 osoby a reszta to boty? czy czytac nie umie ?
-patrze na przedzial lev online i pisze do tych 3 ktorzy maja podobny lev o jakies pt
wyniku pewnie sami sie domyslacie (pomijam oczywiscie te wyjatki na ktorych zawsze mozna liczyc)

wybrałem twierdze ponieważ nie ma tu wymagań typu min 4h dziennie online itp
ale nie spodziewałem się iż niema żadnych wymagań
jak budować chwale legionu skoro tylko kilka osób sie z nim utożsamia ?
jak budować siłe skoro niema możliwości wspólnego zdobywania doświadczenia
jak polegac na innych skoro 80-90% z nich nie znam, nie wiem jak walcza nie wiem co zrobia w krytycznej sytuacji
bynajmniej nie chce tu zmieniac ogólnych zasad Twierdzy ale jakos okreslić zasady panujace w Aion tak aby legion zaczoł stanowić silna zwarta grupe a nie jednostki które szfendaja się pod jednym logo
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #7 on: December 01, 2009, 10:05:13 AM »

Z tego Płomyka to niezły Ogień jeszcze może być, bo dobrze gada ;)
Rainfall
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #8 on: December 01, 2009, 10:31:08 AM »

Jak to nic się nie dzieje. :) Powoli Twierdza się rozkręca po trzydziestce - instancje ze skrzyneczkami, pierwszy artefakt, wspólne wkurzanie się na Kaidan HQ :P

Co do 30- zauważcie, że aktywnych 25-30 jest może z 3-4? tak samo jak 20~ Wystarczy, że 1-2 osobom nie będzie pasować i już wspólna zabawa jest okrojona.

Ale zgadzam się z Płomykiem w jednej kwestii - są w naszym legionie gracze, którzy ani razu nie widziałam żeby się odezwali... Jakie rozwiązanie? Możeee odbyć z nimi poważną rozmowę w "cztery oczy"? Czy im się tu podoba, czy mają nas w nosie?;)

Plomyk
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #9 on: December 02, 2009, 11:12:19 AM »

Rainfall nie chce się wdawać w polemikę ale pierwszy post jasno insynuuje iż należy coś zrobić i to szybko

wiec propozycje :
1- mamy jakies 30miejsc wolnych wiec max rekrutacja na czacie ogólnym
pomijamy podania itp... (na pewno wam tez się zdarzyło iż mieliście pytanie od gracza, jakos cięzko zmusić aby napisał podanie a i tak to nie gwarantuje iż będzie aktywny) zakladajac iż z przemiału da sie wyłuskać 10-20% konkretnych ludzi
2-print screen stony graczy z legionu i po tygodniu porównanie (jeżeli przedział np lev 1-30 nie wbije lev to znaczy ze nie gra ) oczywiście info o urlopach na forum. taki system bardzo się sprawdzał w L2 uprzedze odrazu odp iż nie wywala sie gracza który jest aktywny a akurat niema go przez jakis czas
3-pt klanowe- zakładam iz raczej wchodzi w rachubę lev 20+, czyli obowiazkowe stawienie sie w Absys lub Eltern wszystkich online
i najprościej 1-2 razy w tyg po 1-2h koks lov lev czyli miejscowka i kill wszystkiego co sie rusza
4- pt na Asmo patrz pkt 3 tylko ze troche wiecej biegania i szukania
5-Ventiro obowiazkowe w czasie wspólnych zabaw

jeżeli do tego bysmy się przyłozyli to po jakis 2-3 tyg jesteśmy wstanie mieć 10-15 aktywnych codziennie +30lev a to oznacza ze rifty sami mozemy robic :)

to teraz czekam na krytyke i lepsze pomysly :)
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #10 on: December 02, 2009, 12:42:17 PM »

1- mamy jakies 30miejsc wolnych wiec max rekrutacja na czacie ogólnym
pomijamy podania itp... (na pewno wam tez się zdarzyło iż mieliście pytanie od gracza, jakos cięzko zmusić aby napisał podanie a i tak to nie gwarantuje iż będzie aktywny) zakladajac iż z przemiału da sie wyłuskać 10-20% konkretnych ludzi

jezeli ktos nie chce poswiecic 5 min na rejestracje i napisanie posta na forum to ja nie widze najmniejszego powodu zeby zostal czlonkiem gildii
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #11 on: December 02, 2009, 02:23:05 PM »

pomijamy podania itp...
to nie jest dobry pomysł...
-  warto zajrzeć na forum dla ogólnej orientacji w co się sam kandydat pakuje,
czy się spełnia te minimalne kryteria
no i wypada się przedstawić przynajmniej w paru słowach
Cypisek
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


SWTOR Bounty Hunter Migotka


« Reply #12 on: December 02, 2009, 04:43:20 PM »

Bez podania, ani rusz. Można było przymknąć oko na samym początku gdy Legion miał bardzo mało osób, a i tak przyjęta w ten sposób osoba składała podanie. Jednak teraz nie robił bym tego.

Quote
3-pt klanowe- zakładam iz raczej wchodzi w rachubę lev 20+, czyli obowiazkowe stawienie sie w Absys lub Eltern wszystkich online
i najprościej 1-2 razy w tyg po 1-2h koks lov lev czyli miejscowka i kill wszystkiego co sie rusza

Nie sądzę by wprowadzenie przymusowego uczestnictwa w wspólnych wypadach było dobrym pomysłem. Można się umówić że 1 lub 2 wieczory poświęcamy na wspólne PVP, ewentualnie wypady na instancje, ale wszystko na zasadzie dobrej woli.
Co do powerleveling, to nie wiem czy to działa w Aion. Wydaje mi się że czysty solo grind jest skuteczniejszy, ale mogę sie mylić.
Na pewno można pomagać niższym levelom w grupowych questach oraz przy zabiciu trudniejszych bossów.

Rekrutacja jak najbardziej tak.
Sam na razie nie mogę się tym zająć, ponieważ nie mam sprawnego komputera.
Rekrutacja powinna odbywać się na kanale 3 oraz tekst powinien być po Angielsku.
Uwzględniam tu uwagi jakie pojawiły się po pierwszej fali rekrutacji.
Ammy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #13 on: December 02, 2009, 07:30:15 PM »

Quote
1- mamy jakies 30miejsc wolnych wiec max rekrutacja na czacie ogólnym

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Spam to jest najgorsze wyjście :P

Proponuję na początek lidera albo kogoś upoważnionego do napisania posta chociażby na oficjalnym pl fansite -> aiononline.com.pl

Poza tym wypadało by "oczyścić" gildię. Bo co z tego, że jest xx członków, skoro w porywach max 10-15 jest aktywnych?

Poza tym jak tu myśleć o PvP, skoro w /l mamy aktywnego 1 healera i 1 tanka po ~~35? Oczywiście można szukać ingame, ale osobiście a nie spamując na lewo i prawo (sam opieprzyłem 1 pl legion który co chwile spamował na /1 - dodatkowo otrzymałem groźbę doniesienia na mnie do lidera <lol> . W rzeczywistości to bardziej zniechęca niż zachęca, a w dodatku wkurza community ;) )
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #14 on: December 03, 2009, 03:10:26 AM »

Quote
Co do powerleveling, to nie wiem czy to działa w Aion.
Nie działa. Im większa różnica leveli wśród drużyny, tym osoba na najniższym będzie mniej expa dostawać (a loota w ogóle). To samo tyczy się Abyss Pointów.
Niekoniecznie solowanie jest najlepszym sposobem na level. Robienie instancji czy Kaidan HQ w grupie, też nie jest złe (szczególnie z Lodas Amulet), o ile wszyscy członkowie są na zbliżonym poziomie.

Plomyk, hardcorowiec z Ciebie a nie casual. ^^ Ja tam nic do gadania nie mam, ale gdybym miał, to poparłbym pomysł Cypiska o wieczorach PvP. Fakt, że znowu low levele nic z tego nie będą miały (expa i AP zabiorą high levele), ale zawsze jest fun i trochę fragów wpadnie. :)
Pages: [1] 2
  Print