Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: [Dyskusja]Aktualna sytuacja Twierdzy po stronie Republiki  (Read 7408 times)
Pltajlor
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: May 11, 2014, 11:27:29 PM »

Witam jako że doszedłem nie dawno już zauważyłem że aktywność gildi jest bardzo niska w godzinach szczytu 16-17 byłem tylko ja sam online no i ktoś tam wbił w miedzy czasie ja rozumiem oczywiście że każdy ma czas dla siebie jednak gildia ma troche członków i żeby nie spotkać o takiej porze chociaż parę osób? mogę się mylić ale to trochę widać po forum na prawdę polskich gildi na Red Eclipse nie jest dużo i jeżeli odpowiednio rozreklamować ją i ogłosić że istniejecie dalej to jacyś nowi gracze by przyszli
Greyish
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33



« Reply #1 on: May 14, 2014, 11:23:40 AM »

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że aktualnie mój guardian bardzo rzadko bywa online. Wolne chwile spędzam raczej w ESO lub w becie Wildstara. I raczej tak zostanie przez maj i czerwiec.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #2 on: May 18, 2014, 07:06:18 PM »

Przepraszam za OP, ale właśnie wróciłem po bardzo długiej przerwie w grze o chciałem się przywitać:) Co słychać w klanie? Jak nam się powodzi w SWTOR?

EDIT
Chciałem dzisiaj pojawić się w grze, ale od 12.00 czekam na e-maila z "One time Password", żeby móc się zalogować. Często są takie problemy z otrzymywaniem go?
Odys(Orosarion)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #3 on: May 19, 2014, 04:50:00 PM »

sporo gralem w swtor ale z czym takim sie jeszcze nie spotkalem
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #4 on: May 20, 2014, 01:30:39 AM »

Po 30 godzinach (z przerwami) prób logowania i czekania na maile, które nigdy nie przyszły, zadzwoniłem na infolinię SWTOR (połączenie międzynarodowe kosztowało mnie więcej niż miesięczny abonament) i konsultant podał mi w końcu to upragnione "one time password".
Teraz muszę od nowa nauczyć się grac moim Guardianem i dobić do lvl 55:)
Greyish
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33



« Reply #5 on: May 20, 2014, 01:03:56 PM »

Jeśli zamierzasz wziąć się za tankowanie to polecam poczytać
http://dulfy.net/2014/01/07/swtor-defense-guardian-tanking-class-guide/.

 
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #6 on: May 20, 2014, 05:03:36 PM »

Dzięki, już to wczoraj znalazłem:)

Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #7 on: May 27, 2014, 04:47:19 PM »

Będzie może dzisiaj w grze ktoś, kto mógłby dodać do gildii moje alty?
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #8 on: June 02, 2014, 12:53:25 PM »

Czy jakikolwiek oficer pojawia się obecnie w grze? Od tygodnia próbuję kogoś złapać, póki co bez sukcesu.
Raffaell
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



« Reply #9 on: June 07, 2014, 04:48:15 PM »

Ja bym się chętnie zalogował, ale od 2 tygodni nie przychodzi mi one-time password na maila i jestem w czarnej d.... . Jakby ktoś sprawdził kiedy się ostatnio Raffaell logował to bym chociaż wiedział, że mi nikt na konto się nie włamał :'(
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #10 on: June 10, 2014, 06:34:35 PM »

Zalogowałem się do gry po dzisiejszym patchu i widzę, że nie jestem już w gildii. Ktoś mnie wyrzucił czy to jakiś błąd związany z aktualizacją?
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #11 on: June 10, 2014, 09:21:23 PM »

Mi się patch jeszcze ściąga, mogę jedynie sprawdzić później po stronie Imperium, czy w roosterze są jakieś zmiany. Jeżeli to bug, to myślę, że dotknął nie tylko Ciebie. W TESO tak było, że po zalogowaniu cały social był zdupiony i w roosterze było się poza gildią. Miejmy nadzieję, że tutaj będzie inaczej. A jeżeli coś zepsuli, to pewnie szybko naprawią.
bloodcorsair
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #12 on: June 11, 2014, 08:49:01 AM »

to był błąd patcha, zresztą wczoraj był bug fest ale późnym wieczorkiem wszystko wróciło do normy, mam taką nadzieję :)
Pages: [1]
  Print