Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Gongrolgrodon  (Read 9697 times)
Gongrolgrodon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« on: May 10, 2009, 03:27:26 PM »

Witam

1. Mam na imie Hubert moja postac w grze nosi nick Gongrolgrodon.

2. Moja postac to Rune priest obecnie na lvlu 9 z zakonczonym T1 u ludzi. Zawody jakie posiada to apothecary i butchering oba na 50 poziomie skilla.

3. Jesli chodzi o moje doswiadczenie z MMORPG to wiele lat poswiecilem na Lineaga 2, 2 lata na WoW`a mam tam kilka postaci 70+ i doddatkowo priesta na 80. Jako ze lubie mmorpy to troszke czasu spedzilem nad Silkroadem i kilkoma innymi wynalazkami ze wschodu. Co do warhamera mialem wczesniej konto na ktorym posiadalem szamana na 25 lvl`u ale konto wcielo :D

4. Regulamin i wazniejesz rzeczy dotyczace guild przeczytalem i godze sie z nimi.

Pozdrawiam
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #1 on: May 10, 2009, 07:11:51 PM »

Hej,

Zgłoś się do nas w trakcie gry.
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #2 on: May 11, 2009, 12:11:20 PM »

No jak mi teraz ktoś będzie na mojego nicka narzekać to inwektywami obrzucę ;)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #3 on: May 11, 2009, 12:18:30 PM »

Klink, oni (już my dobrze wiemy kto, obejdzie się bez wskazywania palcem) już tak mają, że jak nick ma więcej niż 2 sylaby to jest problem... :P
Podpisano, Hildebrandt.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #4 on: May 11, 2009, 02:30:56 PM »

no ja tez mam z glowy ten problem ;)
Gongrolgrodon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« Reply #5 on: May 11, 2009, 03:52:10 PM »

Toz w takich nickach wlasnie urok tkwi :D moj szaman mial sprosnego nicka Gumgumubnat :D i uwielbialem jak sobie ludzie na TS`ie jezyki lamali :D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #6 on: May 11, 2009, 03:55:22 PM »

My sobie łamać nie będziemy. Pierwsze trzy literki i albo się pogodzić z ksywka albo zmienić.   Do tego nie krzyczeć o invite do party tylko dobrze się zapoznać z komenda /join "nick" ;D

 Kilka razy poprosimy klikna o robienie party i szybko się trudne nicki naucza ;D

 Do zobaczenia online.
Gongrolgrodon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« Reply #7 on: May 11, 2009, 03:58:04 PM »

Hola hola...bedziecie bedziecie moj nick to nie Gon... tylko Gongrolgrodon :D
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #8 on: May 11, 2009, 04:00:06 PM »

Gong. Nie ma bata, nie będzie inaczej :>

BTW: jeśli nie grasz z Twierdzą w innym oddziale jako elasterr - zmień nicka wyświetlanego na zgodny z imieniem postaci w WAR.

Iago, zarządca niewolników.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #9 on: May 11, 2009, 04:00:31 PM »

Ewentualnie Grol ;D

 Całości nikt nie będzie wymawiał ;D Zakaz używania nikow do wywoływania dłuższych niż 2 sylaby na vencie panuje.  Przepustowość łącza nie radzi sobie :/ ::)
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #10 on: May 11, 2009, 04:01:09 PM »

W sumie to może być dłuższy, na vencie dobrze się może sprzedać taki na przykład Gongobongo :)
Gongrolgrodon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« Reply #11 on: May 11, 2009, 04:04:41 PM »

Elaster to nick jakiego uzylem na forum zeby nie zrazac ludzi :D ale ok zmienie teraz jak juz dostapilem zaszczytow dolaczenia do Twierdzy :D
Dedis
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #12 on: May 11, 2009, 08:19:20 PM »

Gongrolgrodon... hmm... GG "Dżi Dżi" jak dla mnie:P
Gongrolgrodon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« Reply #13 on: May 11, 2009, 08:32:15 PM »

5. Cos o mnie...wiec mam 25 lat urodzilem sie w Kowarach w miasteczku...no dobra wiosce niedaleko Karpacza. Wlasnie w Karpaczu mieszkam od zawsze z malymi przerwami na studia w Zielonej Gorze, na mieszkanie z byla dziewczyna we Wroclawiu caly 1 miesiac i ostatnio 2 lata spedzilem w Swietoszowie w JW 2399. 170 cm wzrostu dobrze zbudowany choc zaobserwowalem nadnaturalny rozrost miesnia piwnego, pozostale wymiary tylko zainteresowanym moge whispnac :D. Madry przystojny...skromny tylko kiedy trzeba. Gram na gitarze potrafie tanczyc, spiewac nie koniecznie. niezly ze mnie kucharz. co jeszcze obdarzono mnie wyjatkowym poczuciem humoru i totalnym brakiem instynktu samozachowawczego ktory to brak zastepuje mi nadwyraz rozwiniety instynkt zachowania gatunku :D.

6. Twierdza dlatego ze kolega Thasius powiedzial mi ze znalazl fajna gildie, a walesajac sie po MMORPG`ach tak wlasnie trafiamy do gildii albo zakladamy je sami albo ktorys z nas znajduje i sciaga reszte szaranczy :D
Dedis
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #14 on: May 11, 2009, 08:38:15 PM »

Osz Cię kur...  :o
Pages: [1] 2
  Print