Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27
  Print  
Autor Topic: WildStar  (Read 88278 times)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #345 on: June 01, 2014, 03:03:01 PM »

A w jakim sensie naprawili? Bo ja nadal mam ten sam komunikat... i kolejkę na 3h. >.<
Wikary
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



« Reply #346 on: June 01, 2014, 04:19:26 PM »

Tak średnio im poszło to naprawianie. 1089 w kolejce 4h oczekiwania :(
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #347 on: June 01, 2014, 04:41:50 PM »

IMHO niczego tym patchem nie naprawili. Jak czekałem 2-3 godziny, tak nadal czekam. Ciągle mam komunikat na czerwono o kontach gościnnych. Moja pozycja w kolejce wciąż potrafi skoczyć z 800 na 1450 dla przykładu. Czy faktycznie pozbyli się problemu niemożliwości wyboru postaci nie wiem bo jeszcze nie udało mi się dopchać.

Zabawne jest to że w samej grze nie widzę jakiś tłumów. Strefy początkowe podczas bet były według mnie dużo bardziej zatłoczone. Tym bardziej nie rozumiem tych kolejek. Chyba, że system jest tak dalece spierniczony, że wpuszcza tylko nielicznych.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #348 on: June 01, 2014, 05:08:05 PM »

Na dobrą sprawę to z tego, co piszą na forum, problem dotyczy przede wszystkim graczy EU.
A żeby było śmieszniej - moglam się z rana zalogować bez kolejki,(mimo, że serwer miał population full) od ręki, po 14 też, a po crashu -  już znowu pokazało mi, że "konto gościnne".

A co do kolejki - czytałąm (i u mnie działało), że trzeba wybierać "change realm", wtedy znowu ten sam serwer (system pamieta nasze miejsce w kolejce), ale nie czekac, az timer się wyzeruje, tylko probowac caly czas.
Na forum pisali, że wyzerowanie timera powoduje, ze się pojawia panel wyboru postaci, ale pusty - znaczy bez postaci i innych klawiszy i trzeba restartowac klienta, co skonczy się wskoczeniem na koniec kolejki.
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #349 on: June 01, 2014, 05:17:23 PM »

Eh myślałem, że już takich "cudów" z kolejkami nie zobaczę w kolejnym, nowym, dużym MMO.... człowiek stary a głupiiiiiiiiiii
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #350 on: June 01, 2014, 05:59:38 PM »

Porażka...
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #351 on: June 01, 2014, 06:20:52 PM »

A co do kolejki - czytałąm (i u mnie działało), że trzeba wybierać "change realm", wtedy znowu ten sam serwer (system pamieta nasze miejsce w kolejce), ale nie czekac, az timer się wyzeruje, tylko probowac caly czas.
Na forum pisali, że wyzerowanie timera powoduje, ze się pojawia panel wyboru postaci, ale pusty - znaczy bez postaci i innych klawiszy i trzeba restartowac klienta, co skonczy się wskoczeniem na koniec kolejki.

Szefowo, to o czym piszesz, to jest zdaje się ten exploit który usunęli ostatnim patchem (Fixed an exploit that was allowing some users to bypass the server queue).

Na serwerze RPG gra chodzi pięknie, ale to marne pocieszenie.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #352 on: June 01, 2014, 07:55:01 PM »

Też sobie śmigam na rpg, bo to jedyny, na który bez względu na porę dnia można się wbić bezz problemu :)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #353 on: June 01, 2014, 08:27:18 PM »

Twardowski, tłumów nie widać, bo świat jest instacjonowany. Tzn. istnieje wiele kopii tej samej mapy. Widać to jak jesteś z kimś w party i ten ktoś musi się z Tobą zsynchronizować byś go widział.

Patch miał chyba naprawić tylko przeskakiwanie kolejki do przodu i nic więcej... Nawet szumnie nazwali to exploitem, ech.

Co do MMO, to niestety widać, że jak grę robią amerykanie to europę mają w poważaniu. Zawsze za mało serwerów i najsłabsza infrastruktura...
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #354 on: June 01, 2014, 08:56:32 PM »

Ja sobie na razie tworzę postać na tym nowym serwerze, jak cos, to wbijac i może uda nam się razem pograc.
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #355 on: June 01, 2014, 09:27:15 PM »

Ja sobie na razie tworzę postać na tym nowym serwerze, jak cos, to wbijac i może uda nam się razem pograc.
Nowym tzn którym i po czyjej stronie ? :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #356 on: June 01, 2014, 11:43:22 PM »

Na Archonie mam Huriel :) questuję na Crimson Isle.

Ale wreszcie udało mi się zalogować na Ascendency! I to bez najmniejszego problemu - ciekawa jestem, czy to ze względu na ticket, który napisałam wcześniej (bo serwer ma status full, a mimo to weszłam od razu).
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #357 on: June 02, 2014, 10:32:54 AM »

Za 30 min 2h maintenance.
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #358 on: June 02, 2014, 11:11:37 AM »

WooW
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #359 on: June 02, 2014, 11:30:17 AM »

WooW

No patrzcie, co za złośliwość losu - Perun może się wreszcie zalogować, a ci mu na złość maintanance robią :D
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27
  Print