Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Balgurian  (Read 2234 times)
Balgurian
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: April 10, 2010, 05:01:03 PM »

1. Nazywam się Paweł, w grze Balgurian
2. A więc zacząłem grę zledwie 2 dni temu, aktualnie lvl 11 klasa - SLAYER
3. Grałem we większość tych sławniejszych mmo, duże doświadczenie w komunikacji i zdyscyplinowania na wypadach gildiowych. WoW, Lineage 2, Eve, Lotro.
4. Przeczytałem i w pełni akceptuję
5. A więc mam 17 lat, uczęszczam do szkoły średniej (profil matematyczno-informatyczny). Interesuję się grafiką komputerową, koszykówką, sztukami walki. Na granie w Warhammera zamierzam grać w olnym czasie, czyli coś około 4 godzin dziennie :).
6. Twierdza? Hmm słyszałem że jesteście renomowaną gildią, oraz rekomendują was gracze z innych krajów, mam nadzieje że nasza współpraca będzie przyjacielska i owocna. :) - z pozdrowieniami Balgurian :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: April 10, 2010, 08:59:53 PM »

No to oficjalnie witam.

Jak pewnie zauważysz, na razie mamy mało graczy online - czasy świetności mamy już za sobą, ale i przed sobą.

Po połączeniu z kilkoma innymi graczami i pewnym okresie grania pod jednym szyldem, parę osób postanowiło reaktywować Twierdze.

I tak pomału się rozkręcamy.

Na razie najbardziej aktywni jesteśmy na scenerio, czasami biegamy gdzieś z większymi grupami po rvr.

Jeśli masz jakieś pytania wal śmiało do wszystkich z nas którzy aktualnie będą ingame lub na forum.

Mamy tez alty na niskich levelach więc jeśli będziesz potrzebował towarzystwa daj tylko znać.

Do zobaczenia ingame.
Pages: [1]
  Print