Pages: 1 [2] 3 4
  Print  
Autor Topic: [RE] Wybór sojuszników oraz przeciwników gildii  (Read 15448 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #15 on: September 24, 2011, 06:46:35 PM »

No to miło to słyszeć ;)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #16 on: September 24, 2011, 07:35:20 PM »

Wracając do tematu - myślę że najłatwiej by było spytać liderów polskich gildii idących na serwer pve czy są zainteresowani gra na tym samym serwerze i w razie czego ustalić kto kogo wybiera na sojusznika/wroga tak żeby wszyscy trafili na ten sam serwer. Gildie pvp już to robią.
Chyba że czekamy na ogłoszenie zasad jakie mają panować na serwerach core i pvp i wtedy dopiero podejmiemy decyzję o wyborze serwera.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #17 on: September 25, 2011, 03:02:56 AM »

Dobra propozycja według mnie. By liderzy na polskim forum SW to wspólnie ustalili i razem zawarli sojusze itd.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #18 on: September 25, 2011, 10:35:36 AM »

Postaram się w takim układzie jakieś rozmowy podjąć i zobaczymy co z tego wyjdzie.

W oparciu o dostępne informacje i znając nastawienie części graczy wydaje mi się, że serwera pvp nie wybierzemy i zostanie tak jak jest obecnie. Myślę, że nawet jak ujawnią kolejne info o mechanice na danych serwerach to nie będą to na tyle szokujące wiadomości żeby zmieniać serwer na pvp ;].
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #19 on: September 26, 2011, 01:37:53 AM »

Na forum swtor-online.pl Gildia Imperium PVE - Outcast deklaruje chęć wzięcia udziału w rozmowach o wspólnym wyborze serwera, jak coś z tym ruszy to pewnie reszta gildii dołączy:)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #20 on: October 17, 2011, 09:14:04 AM »

Umieszczam tutaj ciekawego linka pokazującego graczy w SW na serwerach PvP i ich wspólną zabawę na tego typu serwerach.
http://www.alterswtor.com/archives/3240
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #21 on: October 17, 2011, 09:46:02 AM »

Nie bardzo mam czas, więc skipowałem cały filmik i strasznie wieje nuda (chyba że ciekawsze momenty przeskoczyłem) ;)

Śmiesznie też wygląda brak cienia speedera - widać tylko cień postaci ;)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #22 on: October 17, 2011, 10:10:06 AM »

No generalnie wczoraj go oglądałem wieczorkiem to w skrócie wyglądało to tak, ci dwaj jechali pod bazę Republiki by atakować ludzi wychodzących z bazy ale niestety mieli pecha i nie natrafili na nikogo bo byli pod ich bazą. I tak generalnie wiało nudą... Jedynie na końcu ostatnie 5min chyba jakoś tak walczą w 3 przeciw olbrzymiemu pustynnemu robakowi w 3... Patrząc na ten filmik z serwera PvP moje zdanie na temat tego serwera się nie zmieniło. Są strefy walk PvP na końcu do której się łączą ale jest i swobodne latanie pod sama baze i czekanie na "owieczki".
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #23 on: October 18, 2011, 11:15:58 AM »

Takie małe wtrącenie, z tym wybieraniem wrogów gildi na serwerach pve raczej totalnie mija się z celem... sojusz owszem. wiec lepiej te 3 sloty na sojusze zostawić.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #24 on: October 18, 2011, 12:09:15 PM »

Nie mija się z celem, zawsze się człowiek ucieszy jak na warzone zobaczy znajome nicki po drugiej stronie:) Poza tym strefa pvp z objectivami pvp na Ilum będzie na wszystkich serwerach więc też będzie gdzie powalczyć.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #25 on: October 20, 2011, 10:25:04 AM »

A czy tam nie jest tak, że mozna wybrać trzech sojuszników i/lub wrogów? Czyli mozliwe kombinacje: 3 sojuszników//2 sojuszników+1 wróg// 1 sojusznik+2 wrogów// 3 wrogów.
Ja radziłabym unikać serwera z największą liczbą polskich gildii, skupić się na tym, gdzie też idzie sporo, ale mimo wszystko mniej, niż na najbardziej obleganym serwerze. Przyczyna prozaiczna do bólu - nie będzie podbierania sobie rekrutów, podrzucania świn itp. Bez tego na pewno gra się duzo przyjemniej :)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #26 on: October 20, 2011, 10:48:18 AM »

Każda gildia ma 3 miejsca na wybranie sojuszników/wrogów - można mieć albo 3 sojuszników, albo 3 wrogów, 2 sojuszników i 1 wroga itd.
Największa liczba polskich gildii wybiera się na serwer pvp więc tłoku nie powinno być.
Z gildii które ogłaszają się na http://swtor-online.com.pl poza nami 4 chcą grac na serwerze pve po stronie Imperium i kolejne 4 po stronie Republiki.

Przejrzałem właśnie powyższe gildie na http://www.swtor.com/guilds/ i obawiam się przede wszystkim tego że na serwerze pvp będzie ogromna przewaga liczebna graczy Imperium a na pve Republiki(chodzi mi tylko o graczy z polskich gildii, sam serwer powinien być dobrze zbalansowany jeśli chodzi o liczebność graczy) - na serwer pvp wybiera się póki co 12 gildii Imperialnych i 6 Republikańskich, na serwer pve licząc z dwoma oddziałami Twierdzy wybiera się po 5 gildii, z tym ze gildie imperialne są bardzo nieliczne (najliczniejsza ma na razie 14 członków) albo nie są nawet zarejestrowane. 
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #27 on: October 24, 2011, 01:19:00 AM »

Zauważył ktoś że kilka gildii wskazało już nas jako sojusznika/wroga?:) Między innymi znajomi z WAR - Ravens, szkoda tylko ze oni wybrali serwer pvp więc raczej się w grze nie spotkamy.
http://www.swtor.com/guilds/13633/twierdza/allies-adversaries
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #28 on: October 24, 2011, 09:43:12 AM »

Zauważyli zauważyli. Wczoraj też starałem się o dodanie do adversaries Twierdzy po stronie imperium, ale wyskakuję niestety komunikat "page not found".
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #29 on: November 09, 2011, 11:55:44 AM »

wszystko super swietnie i wogole - tylko DLACZEGO PVE??? przeciez odbieracie smak gry MMO tym wyborem - Twierdza Warhammerowa podjela decyzje iz cala gildia w obecnym skladzie idziemy na server PvP zeby miec fun z ganku i spanku :) wiec zyczymy powodzenia na PvE i mamy nadzieje spotkac was na PvP w niedalekiej przyszlosci - damy znac jak tylko wybierzemy serwer gdzie sie znajdujemy - Mumble pozostaje ten sam ;)
Pages: 1 [2] 3 4
  Print