Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Feathir Podanie  (Read 1580 times)
Feathir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: January 23, 2012, 09:38:14 PM »

Feathir z Gondoru syn Feathora, 19 poziom doświadczenia, Kapitan.

Jestem Marcin mam 15 lat. Jestem z Kalisza teoretycznie najstarszego miasta w Polsce.

Pierwszą grą MMO jaką zacząłem grac jest (jeszcze gram, sporadycznie) World of Warcraft. Dobrze się czuję gdy w gildii panuje klimat RPG. W WoWa gram już ponad 5 lat. Grałem różnymi typami postaci ale najlepiej gra mi się postaciami walczącymy melee ( Wojownik , Łotr ). Chociaż wolę grac PvP, PvE tez mnie bardzo interesuje. Testowałem jeszcze kilka tytułów takich jak Runes of Magic, Warhammer Online czy Allods Online. Lubie tez gry RPG takie jak Gothic, Elder of Scrolls oraz strategie Starcraft, Warcrafty. Chciałbym teraz zacząc swoją przygodę z LOTRO ponieważ fascynuje mnie świat stworzony przez Tolkiena. Sadzę że dzięki gildii Twierdza poznam ją dokładnie. Wybrałem Kapitana ponieważ jak wspomniałem lubię klasy walczące melee a takze dla tego że Kapitan jest klasa wielo funkcyjną co zapewne może się przydac.

Interesuje się piłką siatkową. Moim typem muzyki jest metal alternatywny a ulubiony zespół to Atreyu chociaż lubię też Drowning Pool, Green Day oraz Bullet for My Valentine. Lubię też czytac książki fantasy, ulubieni twórcy to oczywiscie Tolkien a także Sapkowski, Canavan i Pratchett. Fascynuje mnie historia a przede wszytkim średniowiecze. Toteż lubie gry MMO o tematyce fantasy i RPG. Zajmuje się też robieniem amatorskich filmów w WoWie. Moim ulubionym serialem ( o ile mozna tak to nazwac ) jest Kapitan Bomba.

Zapoznałem się z Regulaminem i Kodeksem Twierdzy.

Posiadam konto premium

                                                 
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: January 23, 2012, 10:49:11 PM »

W takim razie czekamy na dalsze rozwinięcie, skoro obiecałeś:)
Pages: [1]
  Print