Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Urlop nie wiem jak długi  (Read 7378 times)
Fland
Gość
« Reply #15 on: October 09, 2008, 11:05:53 AM »

Wczoraj zainstalowalem system, i rowniez mialem blad. Nie przepisalem o jaki plik chodzi ale mysle Floe ze masz to samo. Chodzilo o plik zwiazany z directX, wystarczylo sciagnac brakujacy plik z neta i wrzucic go do katalogu Windows/system32.
Floe
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 84


Największa destruktorka gry


« Reply #16 on: October 10, 2008, 10:07:03 AM »

Ehh.. miałam ostatnio masakrozę czasową i weekendu też nie mam... Dzisiaj wieczorem poświęcę czas na tą instalację - może się uda.. ;)

Bardzo Wam wszystkim jeszcze raz dziękuję za sugestie. Sprawdzę je i jakby coś to będę płakać na vencie ;)
Yurek
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


« Reply #17 on: October 25, 2008, 08:24:40 PM »

Nie wiem czy to właściwy temat, ale nie znalazłem innego z urlopami, więc się dopisuję.

Skończyła się subskrypcja, a z kasą u mnie nie wesoło :( więc póki co wstrzymam się od dalszej gry.

Planowany (o ile) powrót to grudzień (może Mikołaj przyniesie abo pod choinkę ;) ) nowy patch to i będzie w co pograć.

Postać: Niumuzuk, destro.

pzd
Virael
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #18 on: October 25, 2008, 08:54:50 PM »

Skończyła mi się subskrypcja, jednak na razie nie będę wykupował, nie wiem jak długo mnie nie będzie, może dwa tygodnie, więc mnie nie wywalajcie z gildii :)
Jeszcze jedno, zapisałem się na gildyjny wypad na inastacie więc się nie wkurzajcie, że się nie pojawiłem :)
Pages: 1 [2]
  Print