Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: 1.2 w fazie testow ;)  (Read 7501 times)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #15 on: March 03, 2009, 10:18:54 AM »

No i gdzie to 1.2?
powinno juz byc...
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #16 on: March 03, 2009, 12:44:06 PM »

Jutro bedzie ;/ 24 h po Us Of A ;:/
Mirro (Maximirr & Calhin)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #17 on: March 03, 2009, 01:22:06 PM »

Czy ktoś ma już jakieś wieści na temat ewentualnych poprawach silnika i wydajności (prosze!) gry?
Według mnie na dzień dzisiejszy to najwieksza wada Warka, która skutecznie zniecheca do gry...   :'(  - tak, wiem.. da sie jakoś (z naciskiem na to "jakoś"!) grać, ale ciężko to nazwać przyjemnością, gdy klatkowanie w bardziej gorących momentach to bardziej przegląd screenów niż normalne granie...

PS Wczoraj to już zupełnie była tragedia: lag i klatkowanie było w Praag na poziomie uniemozliwiającym namierzenie wroga! Podczas obrony keepa nie udało mi sie oddać ANI JEDNEGO strzału, bo zanim zdołałem kogoś namierzyć a później próbować "odpalić" jakiegoś skilla (nawet insta!) to cel uciekał poza zasięg... tragedia! Po godzinie zresztą dałem sobie spokój z dalsza grą, bo bardziej flustrowała niż sprawiała przyjemność (oczywiscie z powodów "cudownej wydajności" a nie rozgrywki jako takiej).
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #18 on: March 03, 2009, 04:07:45 PM »

Czy ktoś ma już jakieś wieści na temat ewentualnych poprawach silnika i wydajności (prosze!) gry?
Według mnie na dzień dzisiejszy to najwieksza wada Warka, która skutecznie zniecheca do gry...   :'(  - tak, wiem.. da sie jakoś (z naciskiem na to "jakoś"!) grać, ale ciężko to nazwać przyjemnością, gdy klatkowanie w bardziej gorących momentach to bardziej przegląd screenów niż normalne granie...

PS Wczoraj to już zupełnie była tragedia: lag i klatkowanie było w Praag na poziomie uniemozliwiającym namierzenie wroga! Podczas obrony keepa nie udało mi sie oddać ANI JEDNEGO strzału, bo zanim zdołałem kogoś namierzyć a później próbować "odpalić" jakiegoś skilla (nawet insta!) to cel uciekał poza zasięg... tragedia! Po godzinie zresztą dałem sobie spokój z dalsza grą, bo bardziej flustrowała niż sprawiała przyjemność (oczywiscie z powodów "cudownej wydajności" a nie rozgrywki jako takiej).

Raporty z PST mówią o walkach 100vs100 i utrzymaniu około 20 klatek na sekundę. Odpowiedz brzmi tak. Nawet jeśli o tym otwarcie nie piszą, pracują nad optymizacja silnika i wg tego co ludzie mówią, ma sie poprawić z nadchodzącym patchem.
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #19 on: March 04, 2009, 01:08:18 AM »

http://herald.warhammeronline.com/patchnotes/index.php?id=2009_1-2-0#_75 - amerykańskie notki, ja chce 28 poziom gildii dla super unikalnych składników do aptekarstwa ;-).
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #20 on: March 04, 2009, 07:46:20 AM »

http://herald.warhammeronline.com/patchnotes/index.php?id=2009_1-2-0#_75 - amerykańskie notki, ja chce 28 poziom gildii dla super unikalnych składników do aptekarstwa ;-).

No właśnie ;D Ale ostatnio aktywność w gildii tak wzrosła ze xp tniemy aż milo popatrzeć ;) Niedługo tam będziemy ;)
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #21 on: March 04, 2009, 11:07:53 AM »

No to serwery poleżą sobie dziś pewnie do popołudnia  :-\ aż sie boję co tez tam popsują naprawiając co innego

Czemu na forum ciągle jestem taka szara? i do tego jakis przybysz z obcych landów ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #22 on: March 04, 2009, 11:13:41 AM »

No to serwery poleżą sobie dziś pewnie do popołudnia  :-\ aż sie boję co tez tam popsują naprawiając co innego

Czemu na forum ciągle jestem taka szara? i do tego jakiś przybysz z obcych landów ;D

Tip of tah day dla Amow ;D

 Walk between the worlds + taktyka na oblinzenie cooldownu ;) Wlasnie stałaś się nieśmiertelną.

 Status req wyslany ;)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #23 on: March 04, 2009, 11:44:33 AM »

Wg GOA od pół godziny patch 1.2 jest live. Ktoś był i sprawdzał z czem to się je? :)
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #24 on: March 04, 2009, 12:55:36 PM »

Patch ma jedyne 297MB  ::)
Pages: 1 [2]
  Print