Pages: 1 [2] 3 4
  Print  
Autor Topic: 1.3.1  (Read 14068 times)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #15 on: August 20, 2009, 06:25:16 PM »

po ostatnim (1.3) niewypale ze sciaganiem prepatcha (musialem 2x to robic) stwierdzam ,ze poswiece te 3-4h na sciaganie , pewniejsze jest , ze zadziala ...
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #16 on: August 21, 2009, 02:44:14 AM »

z nowych bugow po patchu, podczas obrony Aldorfu przy wchodzeniu do instancji order pojawia sie na spawnie destro  ;D
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #17 on: August 21, 2009, 04:26:27 AM »

ciekawszy bug - do tej pory siedze w instancji i testuje (chlopaki zbieraja worki invadera) ... czyli dopoki nie wyjdziemy sami , mozna robic questa :PP .... zenada ...
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #18 on: August 21, 2009, 09:27:38 AM »

jak mozna tak spieprzyc rzeczy ktoe dzialaly?
jak dla mnie oznacza to, ze od strony programistycznej war jest koszmarna latanina...
nic dziwnego ze naprawienie czegokolwiek jest takim wielkim problemem
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #19 on: August 21, 2009, 10:39:30 AM »

do ktorej siedzieliscie i farmiliscie altdorf? Jezeli ktos z destro to czyta to prosze dzis znowu zrobic atak na nasza stolice bo potrzebuje bizuterie z gold baga  ;D
mai
Gość
« Reply #20 on: August 21, 2009, 10:52:42 AM »

do ktorej siedzieliscie i farmiliscie altdorf? Jezeli ktos z destro to czyta to prosze dzis znowu zrobic atak na nasza stolice bo potrzebuje bizuterie z gold baga  ;D

syf nie path; 'shattering' maxymalny 80-10 co 10 s - cos tak spartolili ze sie w pale nie miesci; nie wiem jak tam aldorf wygladal, dalem sobie spokoj kolo polnocy; jak pomyslne wiatry zawieja to moze moze dzis bedzie ponownie .. ;) sie okaze; ale z tego co czytalem to jest to 'bugdorf' a nie 'aldorf'
ladna obrona w reikwald (1'wszy fort)
Dagor
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #21 on: August 21, 2009, 11:01:37 AM »

Aktualnie trzy osoby mogą spokojnie farmić PQsa w pustej instancji. Niczego więcej nie potrzeba.

A wspólny spawn orderu i destro był kapitalny (taki pozytywny bug) - rzeźnia od samego początku.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #22 on: August 21, 2009, 11:04:22 AM »

tak, jak zobaczylem gdzie jestem po pojawieniu sie w Altdorfie to prawie spadlem z krzesla ze smiechu  ;D Mystic chyba wogole nie testuje tych patchy skora takie piekne kwiatki za kazdym razem mamy
Valderin
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 240



« Reply #23 on: August 21, 2009, 11:13:25 AM »

no to jak widze z tym

"Brace yourself: 1.3.1 is incoming!
make sure you are prepared"


to mieli racje..a thoern nie byl przygotowany i prawie spadl z krzesla..
Dagor
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #24 on: August 21, 2009, 11:34:57 AM »

Brace yourself: 1.3.1 is incoming!
make sure you are prepared...

... for bugs you can't even imagine.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #25 on: August 21, 2009, 12:23:05 PM »

powiem tak , 10 osob zostalo do ok 4:30 , ja sam juz na oparach jechalem , wiec musialem sie filmem wesprzec , a i tak z 3 dropow dostalem 2x niebieski , 1xzielony , wiec jestem nieusatysfakcjonowany ;) ... mozna robic do oporu , droprate gdzies byl 10% golbag , 20%purple , reszta niebieskie i zielone , wiec dla twardzieli dobry sposob na wydropienie invadera , albo invader crestow (ja i tak mam caly , wiec mi to rybka :P) ...

co do innych bugow (juz byly wczesniej) to po przejsciu w status safe - rezurekcja w miejscu smierci po wcisnieciu spawn (prowadzilo to do zabawnych sytuacji , gdzie biegalo 15 osob z 5x wounds debuffem ;) )....

na szczescie okazalo sie rowniez , ze trzeba jednak zabic lorda (1x) zeby przejsc do drugiego stage , wiec luzik ;) ...

no nic , brace urself for .. ragequit :P
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #26 on: August 21, 2009, 12:53:21 PM »

Po przeczytaniu tego co powyżej oraz listy wczorajszych (w EU - dzisiejszych) hotfixów odnoszę nieodparte wrażenie, że developerom się ta gra całkowicie rozlazła w szwach. Chickenowanie graczy w Ch1? Respawnowanie graczy w obozie strony przeciwnej? To ja już wolę niestabilnego (again...) AoCa, który na szczęście jest takich kwiatków pozbawiony, niż WARa.

Mój powrót do gry we wrześniu staje tym samym pod wielkim znakiem zapytania...
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #27 on: August 21, 2009, 01:18:21 PM »

Najz. A ja czekam na WH40k Online i mam nadzieję, że sobie poradzą. I sobie myślę, czy by nie sprawdzić tego 10dni free LotRO. Albo tego biednego AoC sprawdzę, bo może nie być zły.
Właściwie to co się dzieje z WHO jest mi na rękę, ponieważ nie będę miał na początku studiów nawet ochoty do tego wracać, tak jak przed wakacjami nie mogłem już wytrzymać. Czyli będzie czas na naukę^^. I o ile w maju wróciłem głównie, ponieważ we wrześniu świetnie mi się z wami grało, to teraz nawet gildia tej grze nie pomaga. Ponieważ widać, że gracze nie doczekają się patchy, które zaczną po prostu naprawiać. Gdyby abonament zmniejszyli o połowę, to by było sprawiedliwie z ich strony. Tylko to jest przykre, że nawet darmowe MMO jak PerfectWorld, ma mniej bugów(bo trochę grałem i ŻADNEGO nie zauważyłem, lagi były tylko ze względu na mój net, a w stolicy tego świata było sporo osób nie raz), a WAR nie żyje niczym innym niż narzekania graczy... Ale się ja też się roznarzekałem, chociaż przecież nie gram. Dziwne^^.
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #28 on: August 21, 2009, 11:22:52 PM »

a mi sie podoba, już miałem sobie pograć dzisiaj, 200MB do sciągniecia z wczoraj zostało, wracam, a WAR łaskawie ściąga 2GB ... jakiś hotfix większy dziś wszedł, o którym nie było mowy ;) ?
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #29 on: August 21, 2009, 11:53:29 PM »

tak hotfix , war.exe sie przeladowal , pewnie jakies na szybko bugi poprawili
Pages: 1 [2] 3 4
  Print