Pages: [1] 2 3 ... 9
  Print  
Autor Topic: Wiosenne porządki  (Read 32608 times)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« on: March 12, 2010, 12:23:44 PM »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Namaszczony przez naszego Guild Mastera przystępuje małymi kroczkami do reorganizacji działania gildii.
Zobaczymy, czy Twierdza w WARze ma jeszcze na tyle siły aby w jakikolwiek sposób zaistnieć?

W pierwszej kolejności trzaba by zweryfikować stan faktyczny naszej liczebności. W związku z tym prosze wszystkich aktywnych graczy (również alty osób które są w MM) o uzupełnienie notki w roosterze ("main" lub "alt" - w tym przypadku info czyj to alt i jeśli main jest w innej gildii to tez prosze takie info zamieścić).
Wszystkie postacie bez tego wpisu i nieaktywne od conajmniej 1 miesiąca usunę z gildii.

To na początek.

Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: March 12, 2010, 09:42:58 PM »

yacah jak będziesz się logował na Inciego to zmień tez proszę tekst w notce rekrutacyjnej cobym mógł wysyłać wici na regionie ;)

Legnar wpisał tam swój nick jako kontaktowy a to trochę nieaktualne (właśnie gdzie zniknął Legnar?)

Wpisz do kontaktu nicki: Inkwizytor, Kostuch, Goraczka.
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #2 on: March 13, 2010, 12:12:10 PM »

Czyli Twierdza reaktywacja? Ostatnimi czasy wychodzi mi bokiem hardcore pro elyta i teskni mi sie za casualem :) wiec moze moze... ale zanim zawezme jakies kroki moze Inkwi napisz jak to ma wygladac please. Ja osobiscie lubie walczyc mala grupka, najlepiej sc i liczy sie fun a nie ile razy zgine, a wiadomo BW jakby lubi umierac  ;D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: March 13, 2010, 12:36:54 PM »

Trzeba było nas poprzeć jak rozpoczęliśmy w Malleusach dyskusje na ten temat ;)
Ponieważ się jednak nie dogadaliśmy, a na forum wyszło, że tylko mi i brackiemu coś nie pasowało więc postanowiliśmy odejść.

Na razie jak pisałem chce zrobić porządki. Kogo w ogóle obecnie mamy do dyspozycji (na razie oprócz naszej dwójki aktywny jest Krogulec i Thoern ->ale on z MM biega więc nie wiem jak z nim będzie - fajnie jakbyś się Thoern zdeklarował jakoś - nie chodzi o opuszczanie gildii ale czy włączysz się w próby reaktywacji?).
Może też być ciężko bez aktywnego GMa (Yacah?)

Oczywiście chcemy powrócić do świetności Twierdzy - typ gildii casual, jak najmniej ograniczeń, jak najwięcej zabawy. Ponieważ składanie wb jest na razie nierealne (ach gdzie te czasy jak pełen wb Twierdzy wyjeżdżał w pole?) to chcemy nastawić się właśnie na sc party i ewentualnie jakieś ninjowanie na rvr (ostatecznie działania około zergowe ;) ). Jeśli będzie zainteresowanie również instancje (zarówno LV jak i piramida ;) ) - ale bez ciśnienia.
Jak już będziemy mieli jakieś konkretne siły (co najmniej dwa party ;) ) można myśleć o sojuszu chociażby z MM (Skowytu też bym nie skreślał - znam tam z reala parę osób i wiem, że niekoniecznie są tacy źli jak o nich piszą).

Na razie porządki w rosterze i ogłoszenia rekrutacyjne.

Ponieważ nie mam zbyt dużego doświadczenia w jakimkolwiek zarządzaniu gildią (w sumie to oficerem zostałem dopiero po rozpadzie Twierdzy ;) ) to przydała by mi się pomoc.

Nie oczekuje też od nikogo deklaracji przejścia tylko do Twierdzy. Jeśli mainem ktoś chce pozostać w MM nie ma problemu. Warunkiem jest tylko aktywność postaci (nieaktywni ponad miesiąc będą usuwani).

Początki mogą być trudne, ale dysponujemy w bratem w zasadzie wszystkimi archetypami (healerzy, mdpsi, rdpsi, i 1 tank ;) więc byle by mieć 6 graczy to skutecznie sc party można złożyć ;).

Wszystkich zainteresowanych byłych Twierdzowiczów zapraszam do zgłaszania się na forum ;)

A motto gildii to : "Freedom!!! i cresty dla wszystkich" ;)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: March 13, 2010, 12:50:56 PM »

Właśnie chciałem usunąć jednego z moich nieaktywnych altów - niestety nie mogę.

Oficerowie nie mogą robić guildkicka?

To bez GM będzie naprawdę ciężko.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #5 on: March 13, 2010, 02:11:40 PM »

juz sie loguje i postaram sie nadac Ci odpowiednie uprawnienia . niestety RL hits for 12315523 dmg , wiec czasu mam mniej ...

EDIT:
juz nadalem uprawnienia gkicka i rekrutowania , wiec - do roboty :)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #6 on: March 13, 2010, 08:50:01 PM »

To ja tylko spytam niewinnie o lagi. Czy wciaz tak psuja zabawe? Ostatnio jak sprawdzalem na tym niekonczacym sie trialu, to nie dalo sie grac w T1 :(
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #7 on: March 13, 2010, 10:46:39 PM »

obecnie biegam glownie na slayerze ktory jest w MM ale jak wejdzie patch z bufem dla RP (nareszcie :D) to bede bardziej aktywny w roosterze. Ogolnie to jak bedziecie potrzebowac mnie na jakies wyjscie czy cos to wiesz jak mnie zlapac
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #8 on: March 13, 2010, 10:56:30 PM »

To ja tylko spytam niewinnie o lagi. Czy wciaz tak psuja zabawe? Ostatnio jak sprawdzalem na tym niekonczacym sie trialu, to nie dalo sie grac w T1 :(

Kwestia przyzwyczajenia chyba.

Jakoś da się z tym żyć.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #9 on: March 14, 2010, 10:29:44 AM »

To ja raczej zostane przy Battlefield 2-Bad Company :P
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #10 on: March 14, 2010, 02:50:21 PM »

Zaczynamy się pomału rozkręcać. Mamy nawet nowego rekruta.

Na notki w rosterze czekam do środy - potem robię wielka czystkę ;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #11 on: March 14, 2010, 03:11:35 PM »

lagi zaleza chyba od jakosci netu , albo przynajmniej stabilnosci . ja mam 2mb kablowkowe i mi wszystko smiga calkiem ladnie ... tylko w momentach wielkiego zergu jest gorzej , ale tez sie da spokojnie grac (choc od innych slysze narzekania)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #12 on: March 14, 2010, 05:57:43 PM »

Kolejny Twierdzowicz wrócił do nas z MM - Jokero ;)

I już pół party możemy składać ;)
Sallik
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Reply #13 on: March 14, 2010, 05:59:53 PM »

hejka,
jakbyście potrzebowali pomocy to wołajcie... :-)

przyjmujecie low levelove alty?
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #14 on: March 14, 2010, 08:26:58 PM »

wszystko przyjmujemy jak leci , to starego Towarzysza zabaw rowniez :)
Pages: [1] 2 3 ... 9
  Print