Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Archano Sentinel  (Read 3340 times)
Archano Sentinel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: June 04, 2013, 07:13:53 PM »

Okej, a więc zaczynam:

Nick: taki jak na forum oraz w temacie podania, czyli Archano Sentinel

Poziom: postaci dopiero 5 lvl (23 rank), jednakże wraz z upływem czasu będzie on wzrastać   :D

Klasa: Rogue (Łotrzyk)

Wiek: 17 lat

Doświadczenie w MMO: Grałęm już w MMO takie jak WoW, Age of Conan oraz Warhammer, zatem mechanika bardziej skomplikowanych postaci jest mi bardzo dobrze znana :)

Coś o mnie: Dużo o sobie nie opowiem, ale zawsze coś niż nic. Na imię mam Damian, zainsteresowania sobie daruję, bo interesujące to jest jak patrzenie na schnącą farbę :D. Od gry oczekuję miłej atmosfery oraz bezinteresownej pomocy w odnalezieniu się w świecie Eberron'u. Do D&D Online przywiało mnie sam fakt wypróbowania nowej gry oraz poznanie nowych ludzi.

Dodatkowe informacje:
-Nie należałem wcześniej do żadnej z gildii w D&D Online.
-Przeczytałem regulamin i go rozumiem oraz akceptuje.
-Konto posiadam jak narazie F2P, ale jeśli gra mnie wciągnie zdecyduję się zapewne na zakup abonamentu.
-Zazwyczaj jestem przy komputerze w godzinach od 16-22 w dni robocze, i od 12-24 w weekendy i święta.

Oczekuję na szybką odpowiedź :))
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: June 06, 2013, 10:38:24 AM »

No obawiam się że odpowiedź może się nie spodobać ponieważ oddział aktualnie leży dawno już nikt nie gra nawet ja. Tak więc obawiam się, że z dołączenia do gildii nici bo zwyczajnie nie ma do czego dołączać... wszyscy dawno poszli w swoją stronę.

Przykro mi i życzę powodzenia w przemierzaniu świata Eberronu pozdrawiam
Pages: [1]
  Print