Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Dziwny komunikat dotyczący serwera  (Read 6336 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: September 21, 2012, 04:34:34 PM »

Hej jako, że SWTOR niedługo przechodzi na f2p (oby to się udało xD) mój kuzyn zdecydował się zagrać, pomyślałem że pogram też z nim i jego kumplem trochę. Dzisiaj pomyślałem, żeby patche ściągnąć da się mimo braku suba i jest komunikat.

Że rozbudowali serwery, żeby mieściły więcej graczy i w związku z tym poprzenosili postaci i z tego samego konta mogą być porozrzucane.

W związku z tym mam pytanie. Czy jeśli nie ma już tamtych serwerów (tak ja to rozumiem) to na jakim grają / planują na f2p grać Twierdzowicze? Bo chciałem grać razem z kuzynem, ale Twierdzy bym porzucać nie chciał. Grałem najwięcej w Republice (słyszałem, że coś cieniej przędzie) nick Sennar głównie i trochę w Imperium, ale najdalej na Nar Shaada doszedłem, więc nikt zapewne nie kojarzy snajperki imieniem Dubhe xD.

Moje pytanie brzmi także jak stoi sprawa z oddziałami swtor? Ktoś tam jeszcze gra? Jeśli nie to czy są plany podniesienia na F2P?

Z góry dziękuje za info and may the Force be with twierdza
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #1 on: September 21, 2012, 08:29:22 PM »

Pomimo tego, że serwerów na liście jest znacznie mniej, ten na którym Twierdza gra od początku, nadal się dobrze trzyma (The Red Eclipse). Dołączyli nam ludzi z innych serwerów itd., ale jak się zalogujesz nie powinieneś mieć żadnych zmian i możesz grać tak jak dotychczas. Chociaż dopiero wczoraj wróciłem z urlopu i pierwszy raz logowałem się po tych całych zmianach, ale nic nie zauważyłem. Chłopaki też mi nic nie zgłaszali, że ich niby gdzieś tam 'porozrzucało' po innych serwerach.
Z tego co się orientuje, Twierdza po stronie Republiki jako tako już nie istnieje. Jedyne osoby, które jeszcze grały, chyba przeszły do innych polskich gildii.
My po stronie Imperium przeżywamy obecnie kolejny kryzys. Jeszcze nie tak dawno wznowiliśmy OPSy, ale z premierą GW2 znów zrobiło się nas trochę mniej, ale jakoś się trzymamy. Praktycznie zawsze jest ktoś online i staramy się coś wspólnie robić.
Doszło również do sojuszu pomiędzy polskimi gildiami i powstał wspólny kanał chatu w grze. Dzięki temu jest możliwość 'dobierania' się na wzajem i dalszego chodzenia na OPSy, ale już nieco w bardziej mieszanych składach. Sprawa na razie świeża, więc zobaczymy co z tego całego sojuszu wyjdzie. Z tego co wiem, to chłopaki już wczoraj razem z inną polską gildią coś wspólnie robili, więc wygląda to obiecująco.

Ogólnie zapraszamy Cię do nas po Mrocznej Stronie. Wiem, że masz postacie po stronie Republiki, ale jeżeli zależy Ci, by grać nadal w Twierdzy, na dzień dzisiejszy jest to chyba jedyna możliwość. Chyba, że po wprowadzeniu f2p coś się zmieni. Może obecnie nie zostało nas wielu, ale jest fajna paczka, która trzyma się razem i fajnie spędza czas. Zdecydowanie casualowo... ale o to chyba w Twierdzy chodzi.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #2 on: September 22, 2012, 04:04:00 AM »

Pomimo tego, że serwerów na liście jest znacznie mniej, ten na którym Twierdza gra od początku, nadal się dobrze trzyma (The Red Eclipse). Dołączyli nam ludzi z innych serwerów itd., ale jak się zalogujesz nie powinieneś mieć żadnych zmian i możesz grać tak jak dotychczas. Chociaż dopiero wczoraj wróciłem z urlopu i pierwszy raz logowałem się po tych całych zmianach, ale nic nie zauważyłem. Chłopaki też mi nic nie zgłaszali, że ich niby gdzieś tam 'porozrzucało' po innych serwerach.
Z tego co się orientuje, Twierdza po stronie Republiki jako tako już nie istnieje. Jedyne osoby, które jeszcze grały, chyba przeszły do innych polskich gildii.
My po stronie Imperium przeżywamy obecnie kolejny kryzys. Jeszcze nie tak dawno wznowiliśmy OPSy, ale z premierą GW2 znów zrobiło się nas trochę mniej, ale jakoś się trzymamy. Praktycznie zawsze jest ktoś online i staramy się coś wspólnie robić.
Doszło również do sojuszu pomiędzy polskimi gildiami i powstał wspólny kanał chatu w grze. Dzięki temu jest możliwość 'dobierania' się na wzajem i dalszego chodzenia na OPSy, ale już nieco w bardziej mieszanych składach. Sprawa na razie świeża, więc zobaczymy co z tego całego sojuszu wyjdzie. Z tego co wiem, to chłopaki już wczoraj razem z inną polską gildią coś wspólnie robili, więc wygląda to obiecująco.

Ogólnie zapraszamy Cię do nas po Mrocznej Stronie. Wiem, że masz postacie po stronie Republiki, ale jeżeli zależy Ci, by grać nadal w Twierdzy, na dzień dzisiejszy jest to chyba jedyna możliwość. Chyba, że po wprowadzeniu f2p coś się zmieni. Może obecnie nie zostało nas wielu, ale jest fajna paczka, która trzyma się razem i fajnie spędza czas. Zdecydowanie casualowo... ale o to chyba w Twierdzy chodzi.


Nie wiem czy od razu, ale jakieś postaci w Imperium i tak miałem zamiar aktywować xD. Zależy to od tego ile będzie dostępnych. Myślałem też o odnowieniu na ostatnie dni abonamentu, na wypadek gdyby F2P okazało się z początku brutalne xD. Wielkie dzięki za info i do zobaczenia na ścieżkach Mocy
DGorim
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 73



« Reply #3 on: September 23, 2012, 01:39:12 PM »

Tak sie wtrace i moze rozwieje czesc twoich niepewnosci na temat F2P, gdzies wyczytalem ze w konto f2p bedzie moglo miec maksymalnie dwie postacie, dowolna klase do 50 lvl z pelna dostepna fabula dla wybranej klasy. Co do konta p2p ktore automatycznie staje sie f2p gdy przestajemy placic, beda wybrane dwie postacie (mam nadzieje ze nie losowo, ale samodzienlie) a na reszta ma byc nalozona jakas forma blokady. Rowniez wyczytalem ze konta f2p beda mialy ograniczenie ilosciowo na flashpointy normal/hm na tydzien i chyba jeden ops na tydzien (z ops nie jestem pewien) dodatkowo konta f2p nie beda mogly raidowac z kontami p2p.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #4 on: September 23, 2012, 06:33:27 PM »

Tak sie wtrace i moze rozwieje czesc twoich niepewnosci na temat F2P, gdzies wyczytalem ze w konto f2p bedzie moglo miec maksymalnie dwie postacie, dowolna klase do 50 lvl z pelna dostepna fabula dla wybranej klasy. Co do konta p2p ktore automatycznie staje sie f2p gdy przestajemy placic, beda wybrane dwie postacie (mam nadzieje ze nie losowo, ale samodzienlie) a na reszta ma byc nalozona jakas forma blokady. Rowniez wyczytalem ze konta f2p beda mialy ograniczenie ilosciowo na flashpointy normal/hm na tydzien i chyba jeden ops na tydzien (z ops nie jestem pewien) dodatkowo konta f2p nie beda mogly raidowac z kontami p2p.

Mnie bardziej interesowałoby, co ja dostanę, gdy zapłaciłem nie lada kasę za klienta i nie raz opłaciłem abonament. W innych grach to gracze dostają tzw. konta premium, a tu co? Pewnie kopa w tyłek, bo na razie nic nikt nie mówił na temat takich kont.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #5 on: September 25, 2012, 01:30:21 PM »

Chciałbym poinformować odnośnie tego komunikatu... że to jest chamstwo proszę dziadostwa, jedyne chyba postaci którym udał się nick (Skaza, Ravenar, Dubhe) ze względu na jakiś [cenzura] imigrantów wymagają rename nie możnabyło kuźde Sennara albo Kadasha lub chociażby Zgredzialfa których nicki są nudne/idiotyczne/frajerskie... ale nie musieli mi zakosić najlepsze i to nie pierwszy raz jak nick który mi elkrien zaklepał dla inkwizytora miałem i skasowałem postać żeby profkę zmienić to przez te 3 minuty mi nick też zakosili.

CZY TYLKO JA MAM TAKIEGO PECHA!?
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #6 on: September 25, 2012, 02:44:47 PM »

no niestety takie są uroki merge'ów :) Nie tylko Ty masz z tym problem, mi też się tak zdarzyło w już nie jednej grze. Muszę wreszcie wymyślić sobie nick, który będzie oryginalny i nikt na takiego nie wpadnie. Na razie radzę sobie tak, że zmieniam lub dodaję jedną literkę w nazwie, które nie zmienia ogólnego brzmienia nazwy postaci i tyle.

btw, elkrien, to prywatnie mój brat, więc przepytam go, co ma na swoje usprawiedliwienie, że Ci nick zakosił :P
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #7 on: September 26, 2012, 11:02:38 AM »

no niestety takie są uroki merge'ów :) Nie tylko Ty masz z tym problem, mi też się tak zdarzyło w już nie jednej grze. Muszę wreszcie wymyślić sobie nick, który będzie oryginalny i nikt na takiego nie wpadnie. Na razie radzę sobie tak, że zmieniam lub dodaję jedną literkę w nazwie, które nie zmienia ogólnego brzmienia nazwy postaci i tyle.

btw, elkrien, to prywatnie mój brat, więc przepytam go, co ma na swoje usprawiedliwienie, że Ci nick zakosił :P

Nie zakosił skasował tę postać i zrobiłem Astera, ale jak go potem znowu skasowałem bo chciałem z Asasina zrobić Sorca to przez tę 3 minuty ktoś już taki wybrał :( ale Aster to w sumie równie mało oryginalny nick  jak Dubhe (ta sama seria). Więc nie musisz brata torturować dark sajdem xD
Pages: [1]
  Print