Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Poważny problem  (Read 6687 times)
Dadolo (KARAYAN)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20


« Reply #15 on: September 20, 2008, 11:38:46 PM »

NO to jestem teraz wkurwiony(przepraszam za slowo),po ponad godzinnym czekaniu sie doczekalem,w trakcie wgrywania interfejsu wywalilo mnie do ponownego czekania,288 w kolejce 32 min czekania!!!!!!!! >:( >:( >:(

Sorki panie i panowie ale mam dosyc,przejechalem sie na AoC-u i niechce zmarnowac pieniedzy na WAR-a czekajac na granie,wiec zmieniam server,mam tu orca na 6 levelku,wiec jak cos sie zmieni to chetnie wroce,zycze powodzenia!!!
Gamdziu
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #16 on: September 21, 2008, 02:45:56 AM »

Na tym samym servku ale po stronie order kolejek brak :)
To znaczy logowałem sie dziś 3 razy w godzinach między 13 a 16 i kolejek niebyło ani razu :)

Destro ma strasznie wzięcie z tego co widze....... pełno was wszędzie :D
Chyba pokutuje schemat z wow'a ze "wszystkie neo dzieciaki grają na tych dobrych" i kazdy sie pcha na tych złych. ( a potem są zapchane servki od destro strony)

PS
Polecam "Wicz Hantera" ;) na order.....   Wypaśna klasa i wygląda ładnie.
Ma wspaniały styl walki. Ten pistolet w jednej ręce i szpada w drugiej.... to jest to.
Można posiekać przeciwnikowi plecy niczym rogal a potem na dokładke dobić pukawką. REWELACHA
Yuken
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


« Reply #17 on: September 21, 2008, 08:37:19 PM »

'Nasz' serwer zrobil pad i nie mozna sie zalogowac na inny, bo konto zalogowane na padnietym. Juz petycje walnalem. A dopiero co wlazlem po 40 minutach czekania :/
Wale to, przechodze na Karak Ungor. Jak znikna kolejki, to wroce.
Pages: 1 [2]
  Print