Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Rank 37 naszej Kochanej Gildii  (Read 5964 times)
Legnarius
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 73



« on: November 24, 2009, 12:40:36 PM »

Witam

Od dłuższego czasu (jakieś trzy tygodnie) uparcie staram się expić rank Twierdzy.
W tym czasie pasek doświadczenia przesunął się od 20 do 50%.
Claimowałem keepy, tworzyłem alty by robić nimi questy w instancjach.
W tej chwili od 5 dni trzymam claim na keepie w T3, oczywiście bez ulepszeń, inaczej guild vault by tego nie zniósł ;-)

Ale do rzeczy:
Sam nie dam rady dłużej tak grać, od tych trzech tygodni siedzę dziennie po kilka godzin, no może robię sobie przerwy co kilka dni.
Online mamy w porywach dwie-trzy osoby (dziś były cztery, jakieś święto ;-)

Ale 90% czasu siedzę sam.

Prosiłbym zatem ex-twierdzowiczów, którzy nadal czują się członkami naszej Gildii, a teraz grają w Malleusach, o powrót na dwa - góra trzy tygodnie, celem pomocy w radosnym podnoszeniu ranku Twierdzy.

Nie dam rady grać tak dłużej, przez kolejne półtora-dwa miesiące (tyle pewnie zajęłoby mi dalsze dobijanie rank 37).

Jedyne co stracicie na ten czas, to możliwość patatajowania na swoich epickich konikach/latania epic-żyrkami.

Alliance chat funkcjonuje, mumble działa, także nie będzie raczej zmian jeżeli chodzi o Malleusowo-alliancowe rvr.
Jeżeli będziecie chcieli wrócić do Malleusów po osiągnięciu rank 37 przez Twierdze, nie będę Was oczywiście zatrzymywał.

Przemyślcie proszę sprawę, Twierdza istnieje już 14 miesięcy ingame, a my dalej nie mamy koników!

Pozdrawiam

Leguś
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #1 on: November 25, 2009, 01:37:57 PM »

Tylko istotne jest zeby przeszly osoby aktywnie grajace zeby nie staly sie balastem zamiast wsparcia. Przykladowo ja - moge przejsc, nie ma sprawy, tylko czy aby na pewno pomoze to gildii przy tak zadkich moich logowaniach i braku aktywnosci pve?
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #2 on: November 25, 2009, 01:56:41 PM »

skoro jeden z najstarszych (czasowo nie wiekowo :)) graczy Twierdzy sie wymiguje , to zle wrozy :p ... do roboty , one more push for Twierdza :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: November 25, 2009, 02:04:36 PM »

Bez urazy, ale jesteście jak rodzina człowieka który leży przypięty do maszynerii podtrzymującej życie.. Pacjent już dawno pogodzony z tym, ze jego życie się skończyło, czeka aż serce wystuka marsz mendelsona, a rodzinka dla uspokojenia własnego sumienia prosi i płaci lekarza by maszyny dalej cicho szemrały, przedłużając te bezsensowna agonie...

 /fade

Ciemny szary dzien..... :o
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #4 on: November 25, 2009, 04:15:56 PM »

nie masz do polowienia jakichs rybek? :P
Legnarius
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 73



« Reply #5 on: November 25, 2009, 04:30:08 PM »

Song, jak Ty coś powiesz... ;-)

Nie wiem, czy pacjentem jest Twierdza, czy WAR, jednakże ja bym się tak nie martwił o jego zdrowie.

Obaj mają się całkiem nieźle  ;D

Wiadomo, Raju, że chodzi o aktywnych graczy, a takich ex-twierdzowiczów w Malleusach nie brakuje.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #6 on: November 25, 2009, 04:36:32 PM »

Chodzi o Twierdze ;) nie gre,  moze wpadne kiedys jesio, ale na razie mam kilka rybek do zlapania.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #7 on: November 25, 2009, 08:36:13 PM »

chca likwidowac sojusz , wiec jest szansa , ze odzyskamy kilka osob (nie wiem czy bylych gildiowiczow czy nowych) ....

a propos Twierdzy - Xabbu - pomysl o tym , jako o ostatnim (zapewne) zyczeniu ciezko chorego (ale niekoniecznie umierajacego) - odmowilbys swojemu staremu przyjacielowi , gdyby Cie poprosil o np - wycieczke na kasprowy wierch (wiedzac , ze mu nie zaszkodzi , tylko nie ma go kto zawiezc , a sam tam nie dotrze)?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #8 on: November 25, 2009, 09:02:27 PM »

Zakręciłeś teraz Yacah ;)

 Zawiózł bym, a potem pomyślał czy go zepchnąć czy nie ;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #9 on: November 25, 2009, 09:41:35 PM »

dobra , niewazne , nie pamietam jak to bylo w ktorejs tam czesci trylogii - chodzi mi o czesc po smierci - samobojczo-martyrologicznej Wolodyjowskiego - cos tam cos tam larum graja , a Ty cos tam cos tam nie stajesz . .. chyba ;) ...

moral taki - wracac mi z tego WoWa w te pedy , ryby poczekaja , a chyba Wam 14Euro nie jest szkoda?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #10 on: November 26, 2009, 08:09:41 AM »

Sorry Impossible ;) za duzo fun factor ma dla mnie wow teraz.

 /fade
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #11 on: November 27, 2009, 08:43:38 AM »

Ja się powaznie zastanawiam nad odejściem z MM.

Zaczynają mnie coraz bardziej wkurzać - a PiVi ostatnio szczególnie. Jego pomysł z rozwiązaniem sojuszu, wyskoczył jakos tak po mojej propozycji z chwilowym wsparciem Twierdzy. Na mumblu też ponoć robił big dramma. Nie twierdze, że nie ma w tym jakiegoś większego sensu, ale tempo jakie chce narzucic Pivi jest podejrzane.

Marzy mi sie reaktywacja Twierdzy, ale bez ludzi to się nie uda :(

Co do levelowania mam zamiar aktywnie grac teraz Onufrym (mam 37lvl, leveluje do 39, uzywam scrolla i juz mam 40lvl ;) ).
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #12 on: November 27, 2009, 01:45:15 PM »

co do likwidacji sojuszu - po merge'u jest to jedna z opcji , chyba najbardziej sluszna - jesli uznamy merge'a za srodek na poprawe sytuacji orderu na serwerze i szanse na zrobienie czegos wiecej niz pobieganie razem (a tylko temu sluzy sojusz) , to kolejnym krokiem jest nawiazanie wspolpracy z kims rownie zaangazowanym ...

dlatego nie ma tam miejsca na pozostalosci po gildiach-matkach , gdzie gra moze po kilka osob (a i to w porywach) ... co prawda na razie bym sie nie przejmowal , bo gadanie o sojuszu jest od kilku juz tygodni (w sumie od poczatku nowego MM) , a do tej pory nic nie zrobiono - przypomina mi sie sytuacja naszego sojuszu z nimi wszystkimi ...

co do biegania w MM , nie bede narzekac , bo ogolnie chyba o to chodzi w tej grze , zeby bylo duzo ludzi itp ... jedynie podejscie czasem jest sprzeczne z tym , co kto szuka w gildii (ale nie jestesmy jedynymi malkontentami w MM dodam) ...

coz , ciezko powiedziec co by bylo (bedzie) gdyby , ale moje serce i main char na zawsze pozostana w Twierdzy :)

i tym optymistycznym akcentem zakoncze swoj wywod :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #13 on: November 27, 2009, 02:03:18 PM »

Mi coraz wiecej elementów w połączonych gildiach nie odpowiada. Wynika to z faktu, że jestem casualowcem, a nie hardcorowcem. Na razie szale przeważa pozytyw w postaci wspólnego biegania w dużej grupie i kilku całkiem logicznych osób w MM, ale jeszce kilka przewałek i szala się przekręci w druga mańke.

Yacah nie wiem kiedy złapię Cie w grze więc jeszcze raz proszę o nadanie rangi oficera alliansowego (wiem upierdliwy jestem ale coś bronisz się przed tym rękoma i nogoma ;) )
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #14 on: November 27, 2009, 03:16:32 PM »

to przestan byc upierdliwy bo masz ta range juz z tydzien  ;D
Pages: [1] 2
  Print